Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.03.20
17070 35 Друкувати

З 23 березня проїзд в громадському транспорті столиці тільки за перепустками

Із понеділка, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Для таких перевезень розроблено маршрути громадського транспорту, схему яких оприлюднять сьогодні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у своєму зверненні до мешканців міста.

«Їздити в транспорті вони зможуть тільки за наявності спеціальної перепустки для проїзду в міському транспорті. Такі перепустки ми зараз передаємо на всі необхідні підприємства. Усі інші користуватися громадським транспортом на час обмежень не зможуть. Я розумію, що це дуже непопулярний крок. Але мені зараз не до рейтингів і не до популізму! Головне – втримати ситуацію і виграти час! Не дати вірусу охопити столицю. Ми живемо в нових реаліях, яких багато людей, на жаль, досі не зрозуміли. Інфекція коронавірусу стрімко розповсюджується. А запроваджених обмежувальних заходів дотримуються далеко не всі кияни та підприємства. Міська влада, розуміючи всю серйозність ситуації та можливі її наслідки для здоров’я і життя людей, вимушена запроваджувати більш суворі обмеження. Я спілкуюся з багатьма колегами з інших країн. Зокрема, з мерією Уханя. Вчора ми отримали, можна сказати, цілу книгу. Це рекомендації влади Уханя і китайських фахівців, складені на основі їх досвіду в зупиненні розповсюдження вірусу. Ми їх вивчили і проаналізували. Один із головних запобіжних моментів – це суворе обмеження контактів між людьми. Максимальна ізоляція по домівках», – наголосив Віталій Кличко. 

Він зазначив, що поліція повинна забезпечити дотримання запроваджених суворих обмежень. І посилити охорону громадського порядку на вулицях столиці.

Віталій Кличко закликав киян відмовитися від прогулянок та пікніків у парках, відвідування з дітьми дитячих майданчиків.

«Ваше здоров’я – у ваших руках! У одного носія вірусу, за словами фахівців, – від 35-ти до 100-та осіб коло контактів. Тому вірус і розповсюджується так швидко. Я звертаюся до киян: заклики залишатися вдома – означають залишатися вдома! І, якщо ви думаєте, що загроза вірусу – це казка, якою вас лякають, - подивіться відеокадри з Італії. Де відбувається жахлива трагедія!», – підкреслив мер столиці.

Він зазначив, що обмеження проїзду в громадському транспорті не стосуються пересування по місту особистого транспорту. А також в черговий раз закликав підприємців та керівників установ максимально перевести всіх працівників на дистанційну роботу.

«Окремо хочу звернутися до уряду і прикордонної служби: у ці дні, коли в Київ прибувають літаки з українцями з-за кордону, необхідний суворий контроль за тим, щоб ці люди перебували два тижні на домашньому режимі! Інакше ми отримаємо понад 35 тисяч можливих носіїв інфекції! За сигналами, що надходять міській владі, людей у аеропорту про це не попереджають! Я закликаю посилити контроль за інформуванням пасажирів та дотриманням ними рекомендацій. Друзі! Так, буде складно. Так, Київ певний час не житиме звичним ритмом, але все робиться виключно заради безпеки і здоров’я кожного мешканця міста. Бережіть себе! Дякую за розуміння!», – підкреслив мер Києва.

За матеріалами Офіційний портал Києва
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ддд
21.03.20 15:56

Ну, хоть таксеры с голоду не умрут :::)))

Відповісти
  • ддд
21.03.20 16:08

Фахівці сфери ЖКХ , це робітники , що забеспечують критично важливі сфери життя. Я рыдала от умиления

Відповісти
  • МегаБух
23.03.20 14:58

ддд, т.е вам лучше пускай везде мусор лежит?  Люди во время карантина не перестали быть свиньями...  

Відповісти
  • Дарія
23.03.20 09:54

ддд, так если трубу прорвет или, пардон, толчок засорится, будем до конца карантина ждать?

Відповісти
  • ддд
21.03.20 16:10

А ели я врач в поликлинике и мне в понедельник на работу, как мне доехать и получить пропуск?

Відповісти
  • Буржуй
21.03.20 17:01

Я так понял экономические последствия от этого никто не просчитывал.? А они могут быть пострашнее самого вируса!

Відповісти
  • Вячеслав
23.03.20 16:28

Буржуй, думаю их, экономические последствия, просчитали уже до вируса.

Відповісти
  • Ксюша
23.03.20 09:03

Буржуй, А преступность во сколько возрастет.

Відповісти
  • Утомленная солнцем
23.03.20 02:08

Буржуй, я тоже так считала, вирус, карантин, а что с экономикой?.... Возмущена была многими действиями или наоборот бездействием киевских (и не только) властей. А вчера пересмотрела свое отношение к происходящему, когда узнала что реально происходит в маленьком городке недалеко от Бергамо. А когда собеседник стал сочувствовать нам.....и просить отнестись ко всему происходящему серьезно, не повторять их ошибок, мой взгляд в корне поменялся. 

Відповісти
  • Буржуй
23.03.20 07:59

Утомленная солнцем, -"А те из Вас, кто останется в живых, позавидуют мертвым!" (С).

Відповісти
  • злой клоун
21.03.20 20:08

выбор небольшой .. либо вирус , либо голод..

Відповісти
  • данет
21.03.20 20:10

увы. этот вирус и вред который он несет  хуже полного развала экономики  . даже в сравнение не идет. к сожалению многие еще не поняли или просто дебилы и не сидят дома на карантине.и подвергают смертельной опасности себя  родных знакомых. 

Відповісти
  • Re
23.03.20 09:30

данет, предположим, мы победим вирус, все выздоровеют. А дальше? Экономики нет, работы нет, денег нет. Есть нечего. Голод. Смерть. И что хуже?

Відповісти
  • INSPECTOR
21.03.20 22:11

Да уж...Короновирусная афера влетит землянам в копеечку.Пока под шумок отжали только 5 триллионов зеленых с фондового рынка.Но все только начинается.

Відповісти
  • Елена, Мариуполь
23.03.20 15:06

INSPECTOR,да уж, ситуация мутная. Не отрицая наличия и распространения этой хреновины, все таки создается впечатление (как там у классиков экономики) "невидимой руки", которая уж очень сильно придавливает мировой рынок. Может, очередное перераспределение капитала.

Відповісти
  • Катерина
22.03.20 00:52

Если бы люди строже относились кмкарантину не было бы этих ужесточающих мер. Пока все будут шашлыки жарить и драться в общественном транспорте карантин будут продлять и продлять. Люди же сами в этом виноваты . Посидели бы дома все 2 недели, на этом бы закончились, а теперь и до лета может прийдется сидеть. Вот это уже реально проблема 

Відповісти
  • Re
23.03.20 09:16

Катерина, если бы закрыли все предприятия, что людям не надо было бы "драться в общественном транспорте". А если у меня нет оплачиваемого отпуска и сбережений, чтобы уйти на неоплачиваемый? Какая разница, мне с голоду умирать или от вируса?

Відповісти
  • Корона
22.03.20 11:53

Катерина,что за слово такое: "продлять"? 

Відповісти
  • Я ФОП
22.03.20 08:49

Катерина, говорили надо ждать погоду +25 и выше и вирус отступит. Но это не раньше 20ых чисел мая.

Відповісти
  • Муся
23.03.20 11:14

Я ФОП, посмотрите статистику заболеваний в Африке

Відповісти
  • Ок
23.03.20 06:58

Я ФОП, значение имеет не жара, а ультрафиолет, т.е. солнце 

Відповісти
  • Вікторія
22.03.20 13:43

Я ФОП, вирус живет в теле человека даже при 40 градусах и не дохнет, почему он вдруг отступит при 25 градусах?

Відповісти
  • Прр
23.03.20 08:23

Если такая ситуация пересмотрите законы и т д: Карантин значит карантин, отмените блокировку НН, электронную регистрацию Нн,сроки выплаты зп, и т д ,вот мне лично нужно ехать на работу и всем этим заниматься 

Відповісти
  • Ок
23.03.20 10:14

Прр, да какой там... В Украине десятки спиртзаводов, а они за два месяца не смогли обеспечить наличие в аптеках антисептиков, днем с огнем не найдешь! Это же элементарный вопрос!

Відповісти
  • Валентина
23.03.20 08:59

Прр, я дистаціонно Ви не можете?

Відповісти
  • Re
23.03.20 09:16

Валентина, не все работодатели готовы это обеспечить

Відповісти
  • Прр
23.03.20 09:06

Валентина, вот в том то и дело,что не могу . Все равно нужно пересмотреть все законы, одни могут дистанционно др нет. Не та страна у нас

Відповісти
  • Ок
23.03.20 10:52

По телеку сказали, что в некоторых маркетах гречка/рис уже по 50 грн. Правда-нет?

Відповісти
  • Заяц
23.03.20 14:44

Ок, Киевская обл, Ирпень, магазин "Лоток", по 45, сегодня. Сама обалдела

Відповісти
  • Ок
23.03.20 11:46

Ок, врут. может единичные случаи

Відповісти
  • Марьяна
23.03.20 10:59

Это просто пи.....может за квартиру не платить пока, какая- никакая экономия), может протянем чуть дольше!)

Відповісти
  • Олеся
23.03.20 12:54

Может кто-то знает, как людей можно забрать с аэропорта? (они с Киева) Можно ли заехать в Киев и выехать?

Відповісти
  • Елена
23.03.20 13:03

Олеся, на личном авто можете 

Відповісти
  • Евгения
23.03.20 14:50

всё так "хорошо" организовано великим Виталиком, типа - мэр. Прям вот стесняюсь спросить, а пропуск кто будет выдавать?

Відповісти
  • данет
23.03.20 18:09

Евгения, и главное-кому-только своим .

Відповісти