Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.03.20
86456 45 Друкувати

Оприлюднено перелік видів діяльності, заборонених під час карантину

Постановою КМУ від 25 березня 2020 р. № 239 розширено перелік дозволених під час карантину видів діяльності.

Так, до 24 квітня 2020 р. заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

• торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

• провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

• торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

Постанова № 239 набирає чинності 26.03.2020 р.  Опубліковано у газеті "Урядовий кур'єр" 26.03.2020 р. N 58. 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Olena
26.03.20 15:05

Так а что делать остальным видам деятельности, которые не перечислены в этих списках? 
Работать можно или нет?

Відповісти
  • ок
26.03.20 15:15

Olena, если Вы в списке запрещенных, и Вас нет в исключениях - значит нельзя работать    

Відповісти
  • Татьяна
26.03.20 15:15

а аграриям?

Відповісти
  • ок
26.03.20 15:16

Татьяна, ну Вы же посетителей не принимаете? какой запрет может быть? 

Відповісти
  • Ігор
26.03.20 16:53

Перукарні чим завадили? Голова це "предмет особистого вжитку"? Тоді як доглядати за нею?

Відповісти
  • Сергій
30.03.20 13:35

Ігор, чесалку купити.

Відповісти
  • М.В.
26.03.20 17:13

Мда.

Відповісти
  • А
26.03.20 17:05

Також дозволили медичну практику. Чомусь у вас не вказано

Відповісти
  • Адмін
26.03.20 18:32

А, в переліку другий пункт:  провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики......  

Відповісти
  • Анна
26.03.20 17:46

А строительными материалами можно или нет, не могу понять?

Відповісти
  • Ігор
26.03.20 18:44

Анна, вважаю, що можна. Але вони так сформували це перелік - все через кому, хоч потрібно було через ";":
... діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
Перше підкреслення - ніби відноситься до ремонту, але я вважаю, що це предмети особистого вжитку.
Друге підкреслення - сантехніка, електрообладнання, навіть фарбування та заміна вікон - це дотримання сан - та протиепідем-заходів.

Відповісти
  • Светлана
30.03.20 17:35

Ігор, второе подчеркивание это сан.обработка помещений, а не виды деятельности.

Відповісти
  • Ольга
27.03.20 09:44

Ігор,про второе подчеркивание ошибаетесь. это продолжение фразы касательно персонала магазинов, которым разрешено работать.
санитарно-противоэпидемические (профилактические) мероприятия - организационные, административные, инженерно-технические, медико-санитарные, ветеринарные и иные меры, направленные на устранение или уменьшение вредного воздействия на человека факторов среды обитания, предотвращение возникновения и распространения инфекционных заболеваний и массовых неинфекционных заболеваний (отравлений) и их ликвидацию.
где здесь продажа сантехники, электротоваров и окон???

Відповісти
  • Сергій
12.04.20 20:43

Ольга, А ЩО Ви відносите до "инженерно-технических" заходів? Справність роботи унітаза, умивальника, труб ... куди віднести?! Де це все взяти, якщо не можна купити? І хто це відремонтує? 

Відповісти
  • Ігор
27.03.20 13:52

Ольга, дякую. Можливо моє бачення на користь розвитку, на свою користь помилкове. Однак, я не можу зрозуміти, як виконати всі санітарні вимоги, голими руками. Сперечатись можна довго, однак вважаю, що: замість переліку дозволеного, треба було зробити перелік забороненого, тобто масові заходи. 
Бо в нас дії цих: "В олігархів працюють найкращі" вже буде 35 років ведуть до занепаду.

Відповісти
  • Сергій
30.03.20 13:37

Ігор, якщо зломався унітаз чи забився, що тоді робити?!

Відповісти
  • Анатолий
26.03.20 21:39

п.3 абзац 4.
Как я понял: можно осуществлять торговую деятельность с условием адресной доставки.
т.е. пользуйтесь услугами курьера и вперёд!

Відповісти
  • Юлия
27.03.20 08:15

тож не очень поняла. если производственная деятельность и оптовая торговля своей продукцией - это же не связано с приемом посетителей вообще. читаю "...запрещена работа субъектов хозяйствования, которая предусматривает прием посетителей,

Відповісти
  • Юлия
27.03.20 08:19

нет, не нашла ничего запрещающего. перечитала Постановление КМУ від 11 березня 2020 р. N 211, ничего там нет по поводу запрещения производственной деятельности и оптовой торговли

Відповісти
  • Наталия
27.03.20 08:55

Юлия,Так это постановление от 26.03.2020 г. № 239

Відповісти
  • Юлия
27.03.20 09:01

Наталия, так почитайте сам текст постановления. 239 Постановление вносит изменения в 211 постановление. На Лиге полный текст с учетом постановления 239!

Відповісти
  • Ирина
27.03.20 09:16

Что с ЗП, т.е. доначисление по ЕСВ, карантин до 24 апреля, мы сейчас не имеем права работать, а потом 6 дней работаем и по полной отдаем государству ЕСВ и работникам даже стаж не идет(мы юрики не ФОПы)? так что ли?

Відповісти
  • Аня2
27.03.20 09:45

Ирина, работникам стаж пойдет - в этом и смысл доплаты ЕСВ до минимальной

Відповісти
  • Оля
27.03.20 10:25

Подскажите проверки тоже приостановили до 24?

Відповісти
  • Наталья
27.03.20 10:50

Оля, Налоговіе проверки (документальные и фактические) изначально запретили до 31.05.
По ЕСВ - до 18.05.
Нефискальные плановые проверки (пожарные, эко и т.д.) до 31.05 (кроме проверок хозсубъектов с высокой степенью риска, по санэпид благополучию населения, и по госрегулируемым ценам).
Постанова КМУ здесь ни при чем. Запреты на проверки были установлены Законами № 530 и № 533

Відповісти
  • Ксенія
27.03.20 13:29

А вантажні перевезення можна чи ні? Нічого не зрозуміла з їхньої постанови. Перевозимо лісопродукцію.

Відповісти
  • 1234
27.03.20 16:10

Ксенія, ключевая фраза -  предусматривает прием посетителей,

Відповісти
  • Алла
27.03.20 13:56

А постійно діюча ярмарка входить до переліку об'єктів що мають право на роботу?

Відповісти
  • Вікторія
27.03.20 20:09

Алла, если только торгуют продуктами

Відповісти
  • Светлана
27.03.20 14:26

КВЕД 95.29 Ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку 
 значит ремонт одежды можно??? если в свидетельстве есть такой код???

Відповісти
  • Сергей
27.03.20 15:00

Скажите пожалуйста а ремонт обуви тоже попадает под карантин

Відповісти
  • Сергей
27.03.20 15:01

Мне вот любопытно, станциям тех обслуживания авто работать можно, но только где брать запчасти, если автомагазинам работать нельзя!!!

Відповісти
  • 1234
27.03.20 16:09

Сергей, Дистанционно заказывать и через курьера получать.

Відповісти
  • Владислав
27.03.20 15:04

А ремонт бытовой электронной техники, как то: телевизоров, микроволновых печей можно осуществлять у себя в мастерской, и на дому у заказчика ?

Відповісти
  • Сергій
30.03.20 13:39

Як людина доїде, щоб полікувати зуби, а може серце, печінку, ту ж флюорографію зробити?

Відповісти
  • Вікторія
21.04.20 13:33

Сергій, на такси, велосипеде, машине, ножками дойдет.
Мы вот на самокате перемещаемся.

Відповісти
  • Ирина
30.03.20 20:13

А как отпускать товар, оплаченый по безналу? Со склада можно или только курьерская доставка?

Відповісти
  • ольга
30.03.20 23:44

А цех по выпечке хлеба, может работать?

Відповісти
  • Оксана
31.03.20 10:18

Крик души...В нас з чоловіком маленький магазин з продажу запчастин до сільськогосподарської техніки та тракторів. Селяни в шоці, потрібно орати городи, ремонтувати трактори, дзвінки кожен день. Не розумію, чим завадили такі магазинчики, де не має скупчення людей як в АТБ, Форі, чому б не дозволити працювати  з всіма прийнятими запобіжними противокарантиними мірами. В сільській місцевості обробка полів, городів, оранка - це життєво необхідний процес для функціонування села...

Відповісти
  • Алекс 911
31.03.20 16:44

Оксана,швидко додайте гігіенічну або насіневу групу товарів, поставте двері з віконцем на дверях № телефону і вуаля ви працюете.

Відповісти
  • Оксана
02.04.20 13:48

Алекс 911,дякую, теж вже продумувала цей варіант, але бісить сама ситуація...тим паче 3 група единого, надходження є й безготівкові, податки потрібно спплачувати, податкові реєструвати...

Відповісти
  • Оксана
03.04.20 09:21

Нарешті!Дозволили! від 02.04.2020

Рішенням Уряду внесено зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які розширюють перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Крім того, Уряд надав рекомендації для бізнесу з метою посилення контролю за дотриманням санітарних і протиепідемічних вимог.

Так, під час карантину дозволено:

продаж запчастин для транспортних засобів, у тому числі для тракторів та іншої с/г техніки;

Відповісти
  • Наталия
27.04.20 19:28

А как предприятия,которые изготавливают средства защиты,т.е маски собственного производства?

Відповісти
  • Вячеслав
22.11.20 20:53

Можно ли в карантин выходного дня работать автомагазинам по продаже автозапчастей ?

Відповісти
  • Сергей
21.04.21 16:00

Имею магазин канцтоваров. Сейчас, как и ранее закрыт и не работаю. И только сейчас узнаю, что КВЭД 47.62 исключили из помощи ФОПам на карантине. Хотя ранее помощь получал. Кто объяснит, как это понимать?

Відповісти