Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.04.20
20589 24 Друкувати

Яка господарська діяльність заборонена під час карантину. Кабмін вніс зміни у перелік

Постановою Уряду від 02 квітня 2020 р. № 255 внесено зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Серед іншого, в новий редакції викладено перелік заборонених на період карантину видів діяльності.

Так, до 24 квітня 2020 р. заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

• торгівлі продуктами харчування, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, засобами зв’язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію, в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинні мати прямі контракти з операторами зв’язку, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

• провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, періодичних випробувань автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки, сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до Інтернету, поповнення рахунків мобільного зв’язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до Інтернету, ремонту офісної та комп’ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку, кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

• торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

• діяльності закладів розміщення, в яких проживають медичні працівники та особи в обсервації, а також інші особи відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • данет
03.04.20 15:31

а когда этот кабмин начнет денежные выплаты тем  и только тем кому запретил работать. и освободит на время карантина от налогов и коммунальных платежей тех и только тех кому запретил работать.

Відповісти
  • ***
04.04.20 16:31

данет, А РИТУАЛЬНЫХ УСЛУГ В ПЕРЕЧНЕ НЕТ!
Это как, самому ямку копать,  а потом болеть?

Відповісти
  • Вячеслав
06.04.20 17:58

***, а закапывать кто будет? И опять таки незакопанному лежать - нарушение. Оштрафуют 100%.

Відповісти
  • Елена
03.04.20 17:15

данет, у них на все Ваши замечания ума и денег не хватит

Відповісти
  • Дарья
03.04.20 17:36

Всё для людей. В небольшом поселке невозможно купить ноутбук т.к. у магазина нет контракта с оператором связи. Только монополистам можно торговать техникой для связи.

Відповісти
  • Наталія
03.04.20 19:02

А єдиний податок 2 група чим платити?

Відповісти
  • Виктория
06.04.20 16:55

Наталія, если нет найма, оформите на май отпуск и е/н не платите, напишите заявление в апреле. Но! тогда в мае не должно быть дохода, разрешено только если это ранее отгружен товар или оказана услуга и за них придут деньги - так можно....

Відповісти
  • mari113
03.04.20 20:55

за бортом остались магазины одежды,хозтоваров,строительные по существу,в городах,где открыли рынки,можно купить носки-колготки -кастрюльки на рынке,а где не открыли?

Відповісти
  • ^^^
06.04.20 14:48

mari113, в смысле открыли рынки? Пищевой и не закрывался, а одеждой как не торговали, так и не торгуют. Кое где рынки закрывались полностью, сейчас, как я поняла, на рынке можно торговать только продуктами. носки, колготки, кастрюльки через интернет, либо обходимся тем, что есть.

Відповісти
  • Буржуй
04.04.20 09:20

Уже на Ютубе есть несколько Видео как полицейские в Кривом Роге, сделали закупку в зоомагазине , -купили поводок для собаки. И на основании того, что зоомагазин торгует запрещенным товаром пытались составить протокол на продавца и магазин. Мародеры и мрази. Кому карантин, а кому выгодный бизнес.! Да господин Аваков?!

Відповісти
  • Виктория
04.04.20 13:55

"торговой деятельности и деятельности по предоставлению услуг общественного питания с адресной доставкой заказов при условии обеспечения персонала.." Как я поняла, можно торговать всем, но только с адресной доставкой, впуская по одному в маске, для выбора товара? 

Відповісти
  • Инесса
04.04.20 23:17

Виктория,нет- товар выбирается на сайте продавца или заказывается по телефону (например -доставка воды) и курьер тебе привозит заказ домой. Но курьер должен быть в маске.

Відповісти
  • Виктория
05.04.20 15:33

Инесса, тогда к чему это: "..и посетителей средствами индивидуальной защиты, в частности респираторами или защитными масками, в том числе изготовленными самостоятельно, а также соблюдение соответствующих санитарных и противоэпидемических мероприятий"? О каких посетителях идет речь, именно в данном пункте?

Відповісти
  • ***
04.04.20 14:00

да это наша действительность! нет примера сплочения народа у власти даже таким горем пользуются ради наживы! вообще нечего не поменялось  как мародеры были так и осталось! снимите люди ждавшие перемен в лучшую  сторону крепитесь и молитесь!

Відповісти
  • ***
04.04.20 14:02

***я имел в виду снимите розовые очки ,

Відповісти
  • Инесса
04.04.20 23:20

Медицинская практика- а зуб полечить можно или сразу выдрать?Самому...

Відповісти
  • Наталья
06.04.20 15:59

Инесса, так мед практика - это наоборот, исключение из-под запрета!

Відповісти
  • от
05.04.20 18:34

Кабмин . А конкретно для налоговой коды деятельности назовите.Если нет то засуньте свой список в одно место.

Відповісти
  • ///
05.04.20 20:32

А дамы депутатки и чиновницы как обходятся без салонов?Или к ним на дом со всеми прибамбасами мастера приезжают? Или маникюр сами делают? Да и мужская часть тоже этого не чурается.

Відповісти
  • Лариса
06.04.20 13:08

/// Так же как и раньше. По звонку и салон работает. 

Відповісти
  • главное
06.04.20 14:19

чтобы ломбарды работали и 

Відповісти
  • Лидия
06.04.20 20:52

Я уже пересмотрела золото что можно в ломбард отнести, кошмар,я пережила 90-е,всегда имела хорошую работу,и сейчас вроде работа есть,но з/п платить нечем.....и денег почти не осталось, а от государства помощи нет.

Відповісти
  • Виталина
07.04.20 01:27

Девочки , мальчики Вы очем говорите?Это сайт для бугалтеров , а не базар.Вы перепутали .Откуда столько.... .Где тут бухгалтерия? Вы очем "говорите". ...

Відповісти
  • Виталина
07.04.20 01:31

Нет денег? Шейте маски из штор и  продавайте по 10грн.Сейчас курьеры нужны, доставляйте продукты , работа есть всегда, только мы хотим пошевелить мизинцем и получить миллионы, так небывает."Волшебной палочки" несуществует.

Відповісти