Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.04.20
5038 10 Друкувати

Президент ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники уряду та банківського сектору.

«Малий та середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати та не має великої фінансової «подушки». А саме бізнес – це робочі місця та податки», – наголосив Глава держави.

На нараді обговорили створення інструментів для кредитування нових підприємців та підтримки наявних завдяки кредитним канікулам та компенсації відсотків за кредитами так, щоб не збільшити кількість прострочених позик.

Президент також зауважив, що нові інструменти мають показати підприємцям, що «білими» бути вигідно.

«Світ змінився. Працювати «в тіні» сьогодні невигідно. Треба стимулювати зайнятість, запобігаючи неконтрольованій інфляції», – сказала радник керівника Офісу Президента України з банківських питань Вікторія Страхова.

«Потрібно створити нові та переосмислити наявні програми підтримки, тобто розширити підтримку тих, хто вже працює у різних сферах. Зберегти бізнес зараз – це як дозволити країні дихати й жити в майбутньому», – резюмував Володимир Зеленський.

Учасники наради вже найближчими днями представлять дієві програми для підтримки українського підприємництва.

За матеріалами Офіс Президента України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
07.04.20 07:25

Очередное бла-бла-бла. Ни о чем

Відповісти
  • Бухгалтер
07.04.20 07:27

О да ваши предприятия будут жить в будующем остальные нет.

Відповісти
  • Ігор
07.04.20 08:33

П.1 програми повинно бути: другий пендель до Липецька.
Україна єдина країна, де піклувальники про свій народ стають мільярдерами та мультимільйонерами, а ті, про кого піклуються - найбіднішими в світі.
В цієї копії минулого, світогляд відповідний: одразу загрожувати "білою підтримкою" та нагадати: "Начувайтесь, ми нарешті виведемо вас з тіні, щоб олігархи від вас не страждали".
І це той, хто отримавши посаду, першим ділом повернув своїх низькобюджетних та ніде не затребуваних "Сватів", а в друзях біля себе тримає торгующих посадами свинарчуків та "скрутчиків" ПДВ верланових.

Відповісти
  • Галина
07.04.20 19:22

Ігор, опять липецк виноват! И чем же вас так он поранил? Уже год у нас другой гарант, может с него спрашивайте!!!

Відповісти
  • Нитокрис
07.04.20 09:16

С разбегу прочитала "президент имитировал". Обчитка по Фрейду))

Відповісти
  • Andrey
07.04.20 12:17

Ключове завдання влади під цей весь шумок набити кармани і прийняти "потрібні" закони, а не допомогти зберегти малий та середній бізнес..."Працювати в тіні сьогодні не вигідно"? Чому не вигідно? Як працювали, так і працюють, що змінилось? Бізнес як використовував ФОПів для мінімізації податків і виведення готівки, так і використовує, збільшили ліміт 2-групи до 5 млн., скоріш за все зменшать суми відкату за обнал готівки.

Відповісти
  • Константин
07.04.20 13:36

Наивній чукотский мальчик...

Відповісти
  • Ханна
07.04.20 17:56

"верю" всему что скажет гарант и остальные граждане, которые рядом ..

Відповісти
  • Н
07.04.20 19:01

Самое приятное что они могут сделать для бизнеса, это пойти куда нибудь подальше, не трогать бизнес и не мешать своими тупыми законами......ДПС блокирует безбожно все ПН (мы с/х предприятие), встали, дальше работать не можем, тк из-за заблокированных ПН покупатели не платят, посевная накрылась медным тазом. Уверена что мы не одни такие "счастливчики". Поздравляю наших доблестных мародеров-чиновников, отреформировали и напомогали нам по полной программе!!!!

Відповісти