Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.04.20
8282 34 Друкувати

У Раді зареєстрували проект постанови про продовження санкцій щодо 1С та російських ІТ-ресурсів

До Верховної Ради внесено проект Постанови про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У травні 2020 року спливає строк дії санкцій щодо фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з Російською Федерацією, накладених на них Рішенням Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” (з наступними змінами), що було введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017.

Зокрема, цим Рішенням Інтернет-провайдерам було заборонено надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет на території України до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru). 

Крім того, під санкції потрапило Товариство з обмеженою відповідальністю «1С» (Общество с ограниченной ответственностью «1С»). 

У ряді судових рішень Верховний Суд підтвердив законність накладених санкцій.

Проектом Постанови № 3319 від 09.04.2020 р. пропонується схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо продовження строку застосування відповідних санкцій.

Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Галина
10.04.20 17:03

Яким чином ці ресурси впливають на економіку України?

Відповісти
  • Ігор
10.04.20 17:16

Важко було помітити результат тих санкцій. Касперський під ті санкції не підпадав, а весь бюджет сидів на ньому - купував на мільярди. 1С так і працює. Яка користь від заборони Маіл.ру не відомо. Що в Однокласніках на роботі сидіти перестали - єдиний +. В нас досі валюта недокраїни, одна з 3 головних. Ані в Грузії, Вірменії, Молдові валюта окупантів не має такого впливу.
Краще б звернули увагу, на розслідування "Схем", як заможні займаються мародерством і вивозять тести, які Зе хвалиться, що прилетіли з Китаю.
Купували та завозили на державні кошти. Рейс літака 180 тис.долларів - замовник фірма до якої не має відношення дружина д'ермака.
«Гості з минулого»: хто під час пандемії коронавірусу відвідує МОЗ? (розслідування) https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/30544201.html

Відповісти
  • Юрий
11.04.20 12:58

Ультрапатриотически настроенные идиоты во власти это огромная беда Украины 

Відповісти
  • hela
13.04.20 07:53

Юрий, Как бы ни были настроены идиоты во власти, они главная беда

Відповісти
  • Юра Г.
11.04.20 11:53

Ігор, користь  звичайна - ГРОШІ

Відповісти
  • Евгения
10.04.20 17:27

Других проблем и вопросов в стране,  ну просто нет 

Відповісти
  • Злой клоун
10.04.20 18:46

Может еще и газового контракта откажутся? 

Відповісти
  • АННА
10.04.20 19:44

Именно этот закон спасет и экономику страны, и от вируса..... 

Відповісти
  • Николай
10.04.20 23:44

Как работали в 1с бухгалтерия, так и работаем. Нормальной альтернативы то все равно нет.

Відповісти
  • Любовь
13.04.20 10:25

Николай, є - причому набагато кращі альтернативи, в тому числі українських розробників

Відповісти
  • Лариса
13.04.20 12:48

Любовь,альтернативы 1С у нас НЕТ!!! Чушь не несите.

Відповісти
  • Олег Лисенко
13.04.20 10:46

Любовь, а можно список.  Але дійсно працюючих, у яких хоть декілька сотень користувачів. І де є вся лінійка бухгалтерії.  

Відповісти
  • Любовь
13.04.20 15:13

Олег Лисенко,програмний комплекс Універсал - користуюсь 20 років, в сторону користувачів 1 с  дивлюсь тільки з співчуттям

Відповісти
  • бурундук
13.04.20 13:33

Олег Лисенко,женщина пересмотрела канал 1+1

Відповісти
  • Шурик
11.04.20 06:28

Слабо все падатки отменить. Государство и без них всё крадёт у народа. Тогда и 1с никому не нужно будет и все остальные.

Відповісти
  • фрося
11.04.20 12:38

Сегодня утром с окна увидела копающуюся в мусорнике не бомжиху, а 20-25 летнюю девушку в чистом модном спортивном костюмчике с 2-мя рюкзачками. Алюминиевые банки искала? Вспомнила начало 90-х, когда одинокие сотрудники академии наук, не получавшие по 6 и более месяцев з-ту, днём чинно ходили на работу, а ночью по мусорникам. Не массово, но в Киеве было точно. Когда моя дневная з-та в институте АН  равнялась 2-м авоськам стеклотары. Вот тогда я и продала душу дьяволу: переучилась и  поменяла работу инженера технаря на бухгалтера в криминальных ООО ( как и все тогда другие) . Оплата при Павле Лазоренко всего товара почти всей Украины происходила через ЛОРО счета в Парибас Банке. Как за импорт. Банки тогда ГТД не требовали.  Есть что вспомнить...

Відповісти
  • Ксенія
11.04.20 21:11

фрося, а можливо та дівчина щось ненавмисно викинула в смітник? В мене недавно так було , викинула один документ, мусила розгрібати сміття всього будинку поки знайшла

Відповісти
  • Фрося
13.04.20 16:10

Ксенія,Нет, она с этого мусорника пошла к другому.

Відповісти
  • с-т
11.04.20 15:04

Господи,да что им неймется! Других проблем нет?Фамилии борцов назовите,плиз.

Відповісти
  • Не благодарите
13.04.20 10:06

с-т,
Лозинський Роман Михайлович (IX скликання)Бобровська Соломія Анатоліївна (IX скликання)Вакарчук Святослав Іванович (IX скликання)Василенко Леся Володимирівна (IX скликання)Васильченко Галина Іванівна (IX скликання)Железняк Ярослав Іванович (IX скликання)Клименко Юлія Леонідівна (IX скликання)Костенко Роман Васильович (IX скликання)Макаров Олег Анатолійович (IX скликання)Осадчук Андрій Петрович (IX скликання)Піпа Наталія Романівна (IX скликання)Рахманін Сергій Іванович (IX скликання)Рудик Кіра Олександрівна (IX скликання)Рущишин Ярослав Іванович (IX скликання)Совсун Інна Романівна (IX скликання)Стефанишина Ольга Анатоліївна (IX скликання)Умєров Рустем Енверович (IX скликання)Устінова Олександра Юріївна (IX скликання)Цабаль Володимир Володимирович (IX скликання)Юрчишин Ярослав Романович (IX скликання)Безгін Віталій Юрійович (IX скликання)Шуляк Олена Олексіївна (IX скликання)Юнаков Іван Сергійович (IX скликання)Кабаченко Володимир Вікторович (IX скликання)Бондар Михайло Леонтійович (IX скликання)Княжицький Микола Леонідович (IX скликання)Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна (IX скликання)Клочко Андрій Андрійович (IX скликання)Крулько Іван Іванович (IX скликання)

Відповісти
  • данет
13.04.20 12:10

Не благодарите,этим инициаторам больше нечем заняться.у них все отлично. не забудем. отблагодарим.

Відповісти
  • ***
11.04.20 20:37

А к нам сегодня Зе прилетал, ага. Аж на двух вертолетах. В госпиталь. привез три коробки масок. Очень важный груз.
Пусть еще vpn запретят и tor)))

Відповісти
  • Lexus
13.04.20 07:07

Пора прекращать это!!!!!!!!! 

Відповісти
  • Аудитор
13.04.20 08:16

Фуух, ну слава Богу, а то я как раз платную подписку на турбоVPN продлил

Відповісти
  • Лёля
13.04.20 09:31

Просто насмешили. В мире задница, не говорю о стране. А они дурью до сих пор маются. 

Відповісти
  • Светлана
13.04.20 09:45

Они там в раде все больные. И не короновирусом.

Відповісти
  • Фрося
13.04.20 16:13

Светлана, У них почти у всех КАНАРОвирус.Может со временем дойдёт, что небо и воздух для всех едины.

Відповісти
  • Влад
13.04.20 12:33

Как они все достали. Лучше меньше воровали

Відповісти
  • Алла
13.04.20 12:44

меньше ну никак нельзя. Истинный хохол меру знает как нету так значит и хватит. Маски в интернете по 16 грн. те, что стоят 1 грн. и нет ничего страшного, кому то денюжка нужна.  А за отсутствие её можно штрафик в карманчик положить. И все хорошо.  А люди мрут так то ж  корона виноват. У нас же все лекарства совсем-совсем "безвозмездно"

Відповісти
  • Фрося
13.04.20 16:14

Алла, В Киеве в аптеке анрифарм по 23 не хотели?

Відповісти
  • Татьяна
13.04.20 13:40

По моему,  нашему правительству больше нечем заняться!.

Відповісти