Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.04.20
10585 19 Друкувати

Уряд розробив план виходу з карантину

Вихід з карантину буде складатися з п'яти етапів, перший з яких має розпочатися з 11 травня. 

Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми «Подробиці» на телеканалі «Інтер» у п'ятницю, 24 квітня.

Він зазначив, що, базуючись на цифрах і розрахунках Національної академії наук України, Кабінет Міністрів має підстави говорити про те, що зростання приросту хворих, яке можна назвати наступним піком, очікується з 3 по 8 травня.

«З 11 травня, я сподіваюся, ми розпочнемо перший етап виходу з карантину, коли ми послабимо певні обмеження, починаючи з можливості відвідувати парки, сквери. Дамо дозвіл на роботу магазинів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо», – сказав очільник Уряду.

За його словами, наступний етап виходу з карантину – це той етап, коли почне знижуватися рівень захворюваності і почнуть вивільнятися від хворих медичні заклади.

«Третій, четвертий і п'ятий етапи – це фактично завершення карантину. Крім цього є так звані червоний, помаранчевий, жовтий, зелений рівні – це коли ми зможемо розумними заходами управляти в тих точках, де виникають спалахи. Це окремі території, міста, області, райони», – зазначив Денис Шмигаль.

Він також повідомв, що вже є розуміння того, як поетапно буде запускатися громадський транспорт та з якими обмеженнями Україні доведеться жити.

«Це так звана «економіка недоторканості»: соціальна дистанція, засоби індивідуального захисту і, відповідно, ті обмеження, в яких ми живемо вже сьогодні і будемо змушені жити в цьому році точно, можливо й в наступному», – зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, така модель поведінки має бути сприйнята і використовуватися суспільством у майбутньому.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ВИКТОРИЯ
25.04.20 09:04

Я так понимаю,что это надолго

Відповісти
  • SHADOW
25.04.20 09:59

а вирус, прочтя второй этап (особенно), сразу так  руки вверх и сдаюсь?

Відповісти
  • Лариса
25.04.20 10:10

От жеж  долб... Все переклали на людей. а влада сама нічого не зробила. Виклала програму. мол стережиться.(О ніякой компенсаціі мова не іде. що люди своїм карантином дали змогу власті налагодити медицину. Вже пройшло 5 тижнів карантину. кінця і краю не видно. А вони все стращають. Де іхні діі. Де відстеження і виявлення кругу заболілих. де повсеместне тестування. де безкоштовні  маски. де втрачена зарплата за те що сидимо дома. бо вони не підготувались з січня.

Відповісти
  • Валерий
27.04.20 08:59

Весь мир цяци, всем по мульйону баксов выдали, а наши одни уроды, наш народ непобедим и неисправим.

Відповісти
  • ГБ (Главбух)
25.04.20 11:32

Главная цель карантина полностью грохнуть малый бизнес - путаются под ногами у олигархов: то продукты у них свежие, то цены ниже, то сервис лучше. А так карантин - и не надо долго думать. И со знаменами в рабство олигархов работать за 2 копейки. Возмутительно.
 

Відповісти
  • Юра Г.
26.04.20 08:50

ГБ (Главбух), премьер обещал всех отправить на дороги ( раньше для этого давали химию). Как по мне с терпилами так и надо. Украинцам пора определяться, они готовы взявшись за руки 73% навсегда задавить черезчур активных или нет.

Відповісти
  • Наталья
27.04.20 09:41

Юра Г., задолбали вы проценты подсчитывать. что Порошенко, что Зеленский не самостоятельные политики! привыкайте что живете в феодальной стране. И что-то в ней сделать можно только объединяясь, а не под игрывать олигархам и не настраивать людей друг против друга. Вы добиваетесь только одного-люди не пойдут больше голосовать и за них проголосуют властьимущие самостоятельно!

Відповісти
  • нужно правильно г-ть
27.04.20 15:56

Наталья, не в феодальной,а в колониальной

Відповісти
  • И-на
25.04.20 19:33

Зачем озвучивать какие-то мифические планы. Как сказал д-р Комарововский: "Послабление будет, когда Украина окажется на грани экон. коллапса или когда окружающие нас европейские страны начнут выходить из карантина". 

Відповісти
  • Сергій
25.04.20 20:52

Ідійоти.

Відповісти
  • Мария
27.04.20 11:39

Сергій, халамидники

Відповісти
  • Юра Г.
26.04.20 08:46

т.е. НАЗАД ДОРОГИ НЕТ. Нет понимания обратного движения, в случае, когда на єтапах 2-5 не будет выполняться требование этапа 2.

Відповісти
  • INSPECTOR
26.04.20 23:15

все я решился - подстригусь дома налысо.ждать, когда откроется парихмахтерская нет больше сил....со 100 дней до приказа не стригся.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
27.04.20 00:08

Пришлось купить машинку для стрижки – уже подстригся

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
27.04.20 00:15

Кстати, на одном из каналов обратили внимание про снятие ограничений на этапе 2: Спортивные залы и фитнес-центры, а потом это же ограничение предлагается снимать на этапе 4. Что с 3-м этапом?
Т.е., на втором этапе эти ограничения снимают, на 3-м их опять вводят, а на 4-м опять снимают?
Двоечники!

Відповісти
  • ar4ik
27.04.20 08:10

У меня ребёнок в 11 классе, ЗНО и поступление- это совсем одни пи..., уроды моральные, больше и сказать нечего...

Відповісти
  • Мариша
27.04.20 11:36

ar4ik, я в такой же ситуации. Сил уже нет. Выматывает то, что ты не понимаешь, когда это чертово ЗНО, когда прием документов... Про выпускной, к которому мы готовились с февраля ПРОШЛОГО года, я вообще молчу. Везде розданы авансы...

Відповісти
  • Елена
27.04.20 10:58

 - Есть ли у вас план, мистер Фикс? — Есть ли у меня план? Есть ли у меня план? Да у меня целых три плана! 

Відповісти