Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.05.20
12157 11 Друкувати

337 тис. ФОПів отримають 1,6 млрд.грн. на дітей! Коли?

Добрий день!

Сайт Бухгалтер 911 продовжує інформувати своїх читачів про «карантинні» нововведеня. 

У сьогоднішньому випуску «Бухгалтерські поради» ми розберемо, хто з підприємців-єдиноподатників із маленькими дітьми може отримати карантинну допомогу від уряду. Які умови і вимоги для цього та чи можна отримати допомогу вже сьогодні?

Дивіться новий відеоурок та підписуйтеся на наш канал Factor.Academy, щоб не пропустити корисну інформацію.

Документи для призначення допомоги:

1) заяву про призначення допомоги (бланк буде на сайті Мінсоцполітики);

2) копії свідоцтв про народження дітей;

3) довідка з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7), швидше за все за 2019 рік. При наявності ЕЦП її можна замовити онлайн за посиланням;

4) іноземець або особа без громадянства подає копію документа, що підтверджує право постійного проживання в Україні;

5) якщо дитина під опікою - подаємо копію рішення місцевої влади або суду про встановлення опіки.

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
04.05.20 18:06

Никогда

Відповісти
  • Галина
04.05.20 19:49

Каков размер помощи? Стоит заморачиваться? А если деятельность велась, можно писать заявление?

Відповісти
  • Mariya A.
05.05.20 19:39

Галина, 0-6 лет - 1779 грн., 6-10 лет - 2218 грн.

Відповісти
  • Раиса
05.05.20 02:44

А что 11 лет это уже не дети?

Відповісти
  • ...
05.05.20 07:23

Раиса, такие дети должны сами зарабатывать на хлеб насущный. Україна - це Європа

Відповісти
  • ...
05.05.20 09:01

сарказм

Відповісти
  • Шурик
05.05.20 07:18

Сначала 100% украли через налоги, вернуть обещают с откатом 50% часть от 100%. Пару морд озолотится на 0,8 миллиардов гривен.
В этом вся сучность этого гадсударства.

Відповісти
  • Элла
05.05.20 15:45

https://www.msp.gov.ua/main/Eservices.html

Відповісти
  • Ольга
05.05.20 17:30

Я Фоп 2 группа, дочке 6.5 лет. Зарегистрирована фопом с 1 февраля 2020года. Но ЕСВ оплачен у меня за весь 2019 год как добровольные взносы. В форме 7Ок это есть. Как думаете, положена ли мне эта помощь?

Відповісти
  • Mariya A.
05.05.20 19:36

Коллеги, есть такая штука:
https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/
Там внизу есть "Інструкція користувача", там все очень доступно описано. Нужно ее скачать и пройти все шаги. Заранее только подготовьте скан свидетельств о рождении и ОК-7 (в кабинете ПФУ).
У меня на подачу заявления ушло около минут 40-50. Заява прийнята.
Всем удачи!

Відповісти
  • Виктория
05.05.20 19:55

Подскажите, а если нет электронной подписи. Как мне тогда получить справку об уплате ЕСВ? 

Відповісти