Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Шурик
13.05.20 02:58

НБУ не имеющее никакого доверия вздумало пояснять. Это значит лишь то что всё в точности наоборот.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
13.05.20 08:02

А если прочитать, например миф 3 чуть по другому, с другими акцентами? Міф 3️. Та нащо нам ваша компенсація та «фантіки». Ви поверніть банк на ринок і мені. 
Банк – це не іграшка. Це соціально відповідальний бізнес, який працює з грошима населення. У більшості цивілізованих країн світу немає опції «реанімація збанкрутілого банку». І в Україні теж її немає. Такі «зомбі» банки створюють ризики для стабільності країни та вкладників. Банк помер 5 років тому (мы допомогли його вбити). Хто з клієнтів зі здоровим глуздом понесе гроші до збанкрутілого банку?! 
Або ж інший випадок: уявіть, що у вас був нефарбований кіоск. Потім в один прекрасний день його знесли, а на його місці новий власник побудував торговий центр. А потім ви кажете, що вас ошукали і вимагаєте повернути кіоск. Але це неможливо. Бо там вже торговий центр, на будівництво якого витратили немало грошей (та нам чуток перепало). 
Тому закон передбачає, що вам не будуть повертати кіоск, а повертатимуть компенсацію за нього, якщо ви доведете, що вас ошукали.

Відповісти
  • Wonder woman
13.05.20 08:26

Как за идиотов нас держат, чесслово

Відповісти
  • Юра Г.
13.05.20 08:45

Wonder woman, судя 

Відповісти
  • Юра Г.
13.05.20 08:46

Юра Г., судя по первым лицам - они не далеки от истины. Как не печально понимать и свой идиотизм тоже.

Відповісти
  • Татьяна
13.05.20 08:50

Это последнее условие МВФ для получения кредитов.
Было два-земля и ...
И снова мы стоим с протянутой рукой-дайте!
А на свою экономику им наплевать. Как они думают  страной руководить дальше, уже  каждому Украинцу понятно.
Не те вопросы  в такое  жуткое время они решают.

Відповісти
  • Ігор
13.05.20 08:52

Скільки отримав особисто Зе від суми у 7 мільярдів, повернутої суркісам? Ви Приватбанком прикриваєте свої оборудки, як порошенко прикривав Донбасом свої. Всі банки працювали по одній самій схемі. Однак одні потрапили під дерибан (банкопад), а дідів порошенка, ахмєта, тигипка - ні. Приватбанк був дуже великим, його не можна було просто "пустити під ніж".

Відповісти
  • Ігор
13.05.20 11:18

НБУ: Економічний огляд тижня (https://bank.gov.ua/admin_uploads/article/Weekly_economic_review_2020-05-08.pdf?v=4) 
В очікуванні пом'якшення карантинних обмежень збільшився інтерес до пошуку роботи, в тому числі за кордоном

Відповісти
  • Валентина
13.05.20 13:10

Не те ли международные аудиторы должны подтвердить капитал (а точнее - его отсутствие). которые сначала обосновали цену по газу для населения в 2015 г. в 8,55 грн.? или сидели на схематозе в ДПС и таможне до недавнего времени? А ликвидировать банк - это чудесно придумано. Главное - законно будут уничтожены все документы, в т.ч. и по косякам НБУ, который проспал типа банка-банктрота. И да - если бы этот закон был действующим в 2016 г., в Украине уже тогда был бы полный финансовый коллапс. Представьте только на секунду, что объявили о ликвидации Приватбанка...

Відповісти
  • ТАНЯ
13.05.20 16:19

Закон принят Президент лично присутствовал и лоббировал Есть о чем доложить "хозяину"Ну слава Богувыполнили все условия или есть еще новые пожелания?

Відповісти