Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.05.20
10149 29 Друкувати

Зеленський продовжив санкції щодо 1С та російських ІТ-ресурсів

Президент України підписав Указ від 14 травня 2020 року № 184/2020.

Указом затверджено Рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (cанкцій)", яким вирішено  застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до:

  • 1) фізичних осіб згідно з додатком 1;
  • 2) юридичних осіб згідно з додатком 2.

Але, на даний момент Рішення РНБО оприлюднено без додатків.

Цим рішенням, серед іншого, передбачається застосування обмежувальних заходів (санкцій) щодо російських соціальних мереж і інтернет-сервісів, зокрема «Mail.ru», «ВКонтакте», «Одноклассники» та інших.

Крім того, у додатку 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", уведеного в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133, позиції 302, 306, 310, 443, 444, 447, 448, 450, 454, 462, 465, 468 виключено. Серед підприємств, виведених з під санкцій не значиться Товариство з обмеженою відповідальністю «1С», тобто санкції проти ТОВ «1С» продовжують діяти

Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
15.05.20 12:46

Молодець! Самий важливий результат правління (крім продажу посад та очолювання корупції попередника) досягнуто. Тепер на черзі Закон 2110. Для довідки: Mail.ru надає найбільший хмарний сервіс = 25 Гб, потім Гугл = 15 Гб. Тобто, якщо зберігати дублікат бухгалтерських е-документів, то краще у Mail.ru тим більше, що ця е-пошта не завдає ніякої шкоди (в порівнянні з TV-каналами викопних олігархів). В Україні тільки ukr.net надає 4Гб хмарного простору, правда надійного.

Відповісти
  • Ігор
15.05.20 14:38

От ніяк не можу позбутись почуття, що мене вкотре, вже буде 35 років, обманули. Як зняти санкції зі «Сватів», то це було перше, що Зе зробив очоливши корумповану систему пАпереднЫка. Хоч всі артисти там кричали «Крим наш» та обзивали Україну повією. Ну добре, можливо Зе якраз тільки цих грошей з серіалу і не вистачало. А як бути з герегами, власниками Новацентрів у Криму? В нас величезна кількість швачок, яка одягала всю країну з контрабандної тканини, опинилась без діла. Сезон Весна втрачено повністю, хоч всі відкати за контрабандну тканину, завезену для цього сезону, сплачені. Однак китайськи маски собівартість 0,50, а наші 0,80. Тобто продаючи бюджету по 30,00 старці-олігархи будуть втрачати 0,30 на кожній – величезний збиток. Далі у Зе на черзі зустріч новорічних подарунків з цукерок Липецької фабрики? 


Далі. 


Чи не на Google вони працюють? Всі владні бариги «сидять» у Facebook, замість дати нашим ІТ заробити створенням дискусійної платформи на ресурсі gov.ua для піару чиновної корупції. Нехай Google заробляє на рекламі і сплачує дивіденди нашим владним баригам одразу на закордонні рахунки. На кого вони працюють, на закордонного вигодо-надавача? Який на прикладі ЄБА буде лобіювати як не провадження токенів, так РРО. Історія знає, як колонізували Африку, Індію, Китай тощо, для отримання переваг в торгівлі. Всі ці Макдональдси, Джонсони з Джонсонами, Драгони Кепітали, …, надають владі хабарі за преференції, так починали корупцію в колоніях, так починали корупцію в бідній пострадянський країні.

Відповісти
  • ...
15.05.20 15:35

І

Відповісти
  • Льоля
15.05.20 14:38

Ігор, кстати про продаж посад действительно не миф. сама недавно узнала через знакомых как у нас в городе продают место главного по области. Была в шоке, мягко говоря....
Не верю теперь преЗеденту никак.

Відповісти
  • Андрей
15.05.20 14:11

Ігор, =якщо зберігати дублікат бухгалтерських е-документів, то краще у Mail.ru=
вас життя не вчить нічому :(((

Відповісти
  • Ігор
15.05.20 14:55

Андрей, вчить, там і зараз зберігаються деякі файли, в тому числі особисті, які не можу скачать. Добре, що завжди дублюю. Mail.ru зараз дійсно пропонує зберігати в Хмарі офіційні документи у е-вигляді - це дуже великий ризик. Але використання 1С не меньший. От зараз вона мені пише: "Виклики/з'єднання всього 542". Крім мене зараз в ній нікого. Тобто кудись ці данні постійно ідуть.
Ще випадок.
Замовляв в Інтернеті брендову річ. Як відомо, зараз Інтернет-магазини працюють з одного складу, ціна у всіх однакова. Якщо в одному магазині закінчилась, це ознака, що закінчилась на центральному складі, і у всіх не буде. Але ж я все-одно замовив у кількох - вже не було ніде, всі анулювали замовлення.
Ось тут саме цікаве:
Через 8 - 10 днів дзвінок: запишіть номер накладної Нова пошта на ваше замовлення.
- А ви хто? Який магазин, бо я замовляв в кількох. 
- Та я кур'єр, я не знаю.
Пішов, а там брудна підробка. Тобто мої данні про замовлення потрапили до ділків.

Відповісти
  • Яна
15.05.20 12:56

В таких случаях всегда спрашиваю, а какую достойную альтернативу нам предлагают, вместо 1с?

Відповісти
  • злой клоун
15.05.20 13:09

Зе у тебя спина уже красная.

Відповісти
  • SHADOW
15.05.20 13:24

а зарплату они насчитывают и налоги  в какой программе? неужели в Ексель?

Відповісти
  • Алексей
15.05.20 13:27

Не за такого зе люди голосовали!!! 

Відповісти
  • Галина
15.05.20 13:47

Алексей, да не за него голосовали, а против Пороха. Надо было в первом туре думать головой, а не тем, что ниже спины. Там зе-поклонников процентов 25. Если учесть количество избирателей, то сами понимаете, реальных людей процентов 10.

Відповісти
  • Серг
15.05.20 21:19

Галина, за нього голосували. Бо такий розум. Чого бідні бо дурні, це про нас. Баранів треба стригти, так що усе нормально. 

Відповісти
  • Льоля
15.05.20 14:40

Галина, так а за кого? 

Відповісти
  • Татьяна
15.05.20 13:50

Лучше бы войну закончил!

Відповісти
  • ТАНЯ
15.05.20 14:19

Татьяна,А сколько раз мы за эти 6 лет "стреляли себе в ногу",сколько мы приняли законов и прочих документов. которые принесли нам только вред.А мы и дальше продолжаем танцевать на граблях На ненависти ничего хорошего не построишь  Меньше ненависти друг к другу ,а больше хотя бы уважения

Відповісти
  • абрам
15.05.20 15:00

ТАНЯ, никому вы в этой жизни не нужны и сами себя не уважаете , потому  и стреляете  по ногам ,нужно чуть по выше и не  мучиться

Відповісти
  • ТАНЯ
15.05.20 17:29

абрам, за державу обидно. У нас патриотизм какой-то  ущербный построенный не на любви.а на ненависти.Я люблю свою Родину. Умом понимаю.что доигрались.j

Відповісти
  • Наталья
15.05.20 14:22

Да прямо-таки. Как Порох изначально подписал данный указ, так он молодец. А Зе продлил, так подлец. А если бы Зе отменил? Что б тогда все писали? Варианта у Зе было только два...

Відповісти
  • Льоля
15.05.20 14:41

А на что он влияет этот закон? Соцсетями как пользовались так и пользуются. 

Відповісти
  • шойбля
15.05.20 14:58

очередной передел сфер влияния ,больше тірить нечего

Відповісти
  • ***
15.05.20 15:08

30 років бандитське щобло керує країною, якщо це зараз можна назвати караїна!

Відповісти
  • бурундук
15.05.20 15:22


К сожалению, из таких мелочей-когда обещал одно, а на самом деле совсем другое делает, складывается представление и уважение к человеку.


Ни уважения, ни представления что это Человек. Так, очередное ч м о вороватое


Відповісти
  • злой клоун
15.05.20 15:41

запрети сбор данных для ЦРУ, или с  этим все в порядке?

Відповісти
  • Шурик
15.05.20 20:06

Украина что сделала ,? Из Италии документы на укр.нет почту нельзя отослать. На .ру запросто.
VPN

Відповісти
  • Серг
15.05.20 21:15

Mail.ru - це кусок гівна! Я його ненавиджу.
А щодо обранців Зе, хочу щоб у країні було як найгірше, і мені нікого не шкода, хіба що тих хто 25%

Відповісти
  • бурундук
18.05.20 14:01

Серг,достойно вуйки

Відповісти
  • 777
15.05.20 21:37

Серг, ну ты красава!

Відповісти
  • Куку
16.05.20 13:47

Как же это все достало!!!

Відповісти
  • Светлана
17.05.20 17:49

1С, ещё на 3 года "запрещают"??? Да все предприятия как работали в 1С, так и работают.  Это лучшая программа, какое достойное ПО может предложить Украина? Когда же он на землю спустится? Воюют с ветряными мельницами, вроде больше заняться нечем.

Відповісти