Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.05.20
5755 22 Друкувати

Пляжі відкриють, але відпочинок в масці: що рекомендує МОЗ

МОЗ дозволить пляжам працювати в цьому сезоні. Міністерство надало рекомендації щодо невідвідування пляжів людям з групи ризику. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Ляшко розповів, що МОЗ провів консультації з інститутом епідеміології інфекційний хвороб, який підтвердив, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби.

"В цьому сезоні ми зможемо купатись. Ми провели консультації з інститутом епідеміології інфекційний хвороб. Фахівці підтвердили, що морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби. Тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу", - заявив Ляшко.

Лікар наголосив, що пляжі відкриють, як на морі, так і біля прісних річок.

"Навіть не зважаючи на те, що в прісній воді збудник має можливість виживати, за наявною інформацією в річках з проточною водою інфікуватись досить складно. Тому і стосовно річкових пляжного сезону також МОЗ буде надавати дозвіл в цьому сезоні відпочинку", - заявив він.

Водночас, МОЗ надав рекомендації щодо невідвідування пляжів людям з групи ризику.

"Це люди старше 60-ти років, а також люди з хронічними захворюваннями. Також треба буде дотримуватись дистанції від інших людей - не менше двох метрів. Це наш постулат на цей період. Ну і дотримуватись правил особистої гігієни. Також всі, хто будуть проводити відпочинок, повинні використовувати маску для обличчя, щоб унеможливити передачу збудника", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України вивчає можливість купатися в проточній воді, море, озерах і басейнах після пом'якшення карантину.

Додамо, другий етап пом'якшення карантину в Україні може початися 22 травня.

Автор: Анастасия Светлевская.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Вячеслав
24.05.20 01:45

Ага, и купаться тоже в маске. Странно, что не в перчатках еще...

Відповісти
  • 2405
24.05.20 07:49

и загорать !!!! в маске... Красиво!  :)  

Відповісти
  • Ігор
24.05.20 08:41

І поліцаїв ловити порушників, як у фільмі "Жандарм із Сен-Тропе" не влаштовували облави на нудистів. https://gidonline.io/film/zhandarm-iz-sen-trope/

Відповісти
  • SHADOW
24.05.20 10:15

феерические долбоклюи

Відповісти
  • Игорь
24.05.20 10:25

Загорать можно ню, но в маске.

Відповісти
  • Непогода
24.05.20 15:45

И на входе на пляж - паспортный контроль, чтоб ни один пенсионер не проскочил. На работу им нельзя, в зоны отдыха-тоже. Может вообще их выслать куда-нибудь, заодно и дефицит пенсионного фонда ликвидируют.

Відповісти
  • /////////
25.05.20 14:49

Непогода, зачем высылать? Отменить карантин, сами вымрут. 

Відповісти
  • СержК
24.05.20 16:08

А кто-то проводил исследования, сколько ядов испаряют такие "маски" при полуденном солнце в летнюю жару, и стоит ли парами последних пополнять органы дыхания, давая медицине шанс еще немного подзаработать (чай, отравление - не ковид)...

Відповісти
  • 3хаха
24.05.20 16:30

Похоже нами руководят безумцы)

Відповісти
  • Непогода
24.05.20 18:34

3хаха, изощренные садисты)

Відповісти
  • Бух
24.05.20 20:04

Мда.. вход на пляж с паспортом (для проверки возраста) и справочной от доктора (что не хронических болезней). То, что у нас пляжи с кишечной палочкой - то фигня. Главное - маску на лицо. Про купание в воде они ещё не подумали. Сказочные дол.....бы.

Відповісти
  • Шурик
25.05.20 07:32

Каждый загорающий обязан пройти дезинфекцию. Стакан спирта до и после.

Відповісти
  • ***
25.05.20 07:50

Шурик, возможно это самый эффективный способ побороть болезнь в ранней стадии, или когда это происходит в легкой форме! Но у нас питьевого спирта 96% нет нигде в продаже! вот такие у нас правители лиходеи, 

Відповісти
  • 1234
25.05.20 09:21

маска- за то сразу видно по загару соблюдал правила или штраф)))))))))

Відповісти
  • Злой
25.05.20 09:40

Интересно, это только я один в одной одноразовой маске весь карантин проходил ? (сам пошил, вот!) )))     ЗЫ 17штук платить не готов ))) и платить разному жулью за кусок тряпки тоже не готов!

Відповісти
  • NN
25.05.20 10:26

Интересно, появятся ли в продаже купальники и плавки с масками.  Ну, чтоб красиво.

Відповісти
  • Вики
26.05.20 10:46

NN, в ютубе уже есть реклама купальник и маска в один цвет

Відповісти
  • Елена
25.05.20 10:28

Самое интересное во всем этом, это то, что МОЗ, ВОЗ и еже с ними, заботит наше здоровье. И для защиты его ( здоровья), по их пониманию, на лице должно быть "что-то" надето. А что это "что-то"? Из чего оно сделано, в каких условиях, насколько оно стерильно, соответствует ли вообще каким либо критериям защитного средства, в состоянии ли оно вообще от чего-то защитить? К этому вопросов нет! Наденьте будьте любезны на лицо что-нибудь и думайте что это только ради Вас )))). Только у меня такой вопрос?))) Прямо как в сказках Джани Радари )))  

Відповісти
  • ++++
25.05.20 10:48

Елена, чтобы все молчали в тряпочку, когда будут супер-полезные вакцины колоть с наночипами и тату с квантовыми иглами для идентификации. Вначале тестами всех заразят, а потом будет вторая волна осенью (симптом повышение температуры). Заботливый Бил Гейтс уже готовит 14 млрд вакцин, чтобы на каждого по две вакцины. Кстати состав квантовой татуировки из компанента люцефираза (ничего не напоминает?) 

Відповісти
  • /////////
25.05.20 14:51

++++, всемирный заговор он такой.

Відповісти
  • Елена
25.05.20 12:17

++++, Полностью с Вами согласна! Именно это я и хочу сказать. Это демонстрация всем нам насколько мы покорны и управляемы. Какими стройными рядами будем маршировать к нашему "цифровому будущему" в матрицу )))  

Відповісти
  • оля
25.05.20 11:54

Короновірус - це в когось відкрита форма шизофренії. Великі гроші- зробили своє діло !!!!

Відповісти