Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.05.20
36716 23 Друкувати

Карантин продовжено до 22 червня, – рішення Уряду

Карантин продовжили з послабленнями.

Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зокрема зазначив, що в Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.

Відповідно до рішення Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту. З 25 травня має бути відновлена робота метрополітену, а також дитячих садків.

«Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо. Ми домовилися, що це буде на початку червня, як тільки епідеміологічна ситуація дозволить це зробити. Наголошую лише за умов, що в усіх областях епідеміологічна ситуація буде дозволяти. При цьому будуть локальні обмеження, рішення щодо яких будуть прийматися спільно з місцевою владою, щоб не експортувати вірус по цілій країні. Це і є модель адаптивного карантину», - зазначив Прем’єр-міністр.

Також Денис Шмигаль окремо наголосив, що питання відновлення рейсових авіаперевезень і відкриття аеропортів буде розглядатися після 15 червня, коли країни-партнери почнуть відкривати свої кордони. «Поки аеропорти наших країн-партнерів закриті. Ми ведемо діалог з авіаперевізниками, і поки є спільна позиція, що швидше 15 червня немає сенсу відкривати роботу аеропортів», - пояснив Глава Уряду.

За матеріалами КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 777
20.05.20 15:55

Т.е. согласно последнему закону, мораторий на проверки до 30 июня? Было бы неплохо получить еще немного спокойной (относительно) жизни.

Відповісти
  • Буржуй
20.05.20 21:22

777,нет до 31 июня. И впереди долгий лунный день.!

Відповісти
  • Ксенія
20.05.20 16:10

777, кому спокійне , а кому і ні. У мене дитина випускник 11 клас, і немає ясності коли буде те дебільне зно . Одні одмазки , можливо тоді буде , а можливо тоді... 

Відповісти
  • ЕленаНик
21.05.20 12:17

Ксенія, наче  МОН вже щось затвердило https://mon.gov.ua/ua/news/zatverdzheno-grafik-zno-2020-osnovna-sesiya-vidbudetsya-25-chervnya-17-lipnya-rezultati-ogolosyat-do-29-lipnya

Відповісти
  • Ігор
20.05.20 16:24

То і добре. Всім так личать маски які завіз герега під патронатом Зе. Особливо в спекотну погоду - майже як колись школярі з червоними піонерськими галстуками.
Ви, замість кожного місяця продовжувати карантин, оприлюдніть розклад Мрій з масками з китаю, на ті 9 років, на які Зе зараз зручно влаштувався очоливши корупцію папередника. І все нам буде зрозуміло.

Відповісти
  • Люба
20.05.20 16:42

Танцювальна студія. В групі 15 осіб.
Ми можемо вже працювати із 22.05?
Ніде толком не знаходжу чіткої відповідь.
Заздалегідь дякую усім за думку із посиланням на факт.

Відповісти
  • Ігор
20.05.20 17:08

Люба, Спортивний танець, аеробіка, тренування/репетиції - тільки без глядачів. Дивіться на першій зелений пункт, вмикайте фантазію та живіть повноцінним життям.

Відповісти
  • Люба
20.05.20 17:52

Ігор, репетиції і змагання - різні речі.
В групі садочка: 22 - 30 діток із 8:00 до 18:00. У нас одна група танцівників 12. В іншій 17. Кожна по годині працює.
Ще якось  пояснити свою розгубленість?
Дякую. 

Відповісти
  • Ігор
21.05.20 12:37

Люба, в мене на думці було висловити своє бачення. Біля мого дому/районі кілька студій спортивного танцю, не знаю чому хтось нижче під моїм ім'ям так різко відреагував.
По суті: дитячім садочкам і школам взагалі ще не дозволено працювати вважаю, що не має значення як. Біля мене 2 садка, там часто у дворі влаштовували різні ігри/танці/пісні під музику, але зараз все тихо. Дітей не примусити носити маски, не гратись/торкатись одне одного, їм час від часу треба в туалет, або помити руки коли впали або обробити подряпину, або ... . Тому вважаю вам не можна.

Відповісти
  • Люба
21.05.20 23:18

Ігор, я зрозуміла Вас. Мені також не складаються ті пазли... Дякую за підтримку. 
Далі шукатиму відповідь....)

Відповісти
  • Ігор
21.05.20 16:11

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів ухвалив рішення про встановлення адаптивного карантину в Україні з 22 травня по 22 червня. Згідно з цим рішенням, з 25 травня в регіонах, які відповідають відповідним критеріям дозволяється відкривати дошкільні навчальні заклади.
Згідно з проектом рекомендацій, ранкове приймання дитини проводить вихователь групи на території дитсадка за межами будівлі, батьки та особи, які супроводжують дитину, мають бути в масках (у тому числі саморобних) або респіраторах, щоб вони закривали рот та ніс, а очікування на території закладу повинно бути обмежене.
 (https://www.unian.ua/society/karantin-v-ukrajini-moz-pro-robotu-ditsadkiv-novini-ukrajini-11006108.html)

Відповісти
  • Ігор
21.05.20 16:13

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1050342.html

Відповісти
  • Ігор
20.05.20 17:48

Ігор, для чого хамити? Садочки - змагання? Багато треба фантазії, щоб прорахувати ризики? 
Ніхто не питає про змагання. Нема конструктивної відповіді - проходь дальше.
Вчора в новинах передали із 25 - індивідуальні. З 1 червня - групові. Дивлюсь по чатах. Не бачу інформації. 

Відповісти
  • Лариса
22.05.20 10:15

Ігор, один Ігор відповідає другому, а як їх розрізнити? )))

Відповісти
  • Люба
20.05.20 17:53

Ігор, дякую.

Відповісти
  • Kat
21.05.20 04:58

Задолбали уже своим карантином.....

Відповісти
  • Шурик
21.05.20 09:32

Kat,
Реального карантина не было. Это с марта и был адапивный, Правители приспосабливались всё время - адаптировались. 

Відповісти
  • Яна
21.05.20 09:21

Візові центри на якому етапі послаблення карантину будуть відкриті? До яких "категорій" їх відносять? 

Відповісти
  • Світлана
21.05.20 09:50

Добрый день!
А что с работниками 60+? Они и дальше должны самоизолироваться?

Відповісти
  • Марина
21.05.20 14:45

Світлана,у нас весь офис 60+, включая руководство и владельцев... как вывести рабочих с карантина?

Відповісти
  • ЕленаНик
21.05.20 12:14

Світлана, да и с неработниками тоже важно знать, что, до 22 июня гражданам 60+ за пределы квартиры не выходить?

Відповісти
  • Світлана
21.05.20 11:44

У нас в Кривом Роге камеральные проверки налоговой и не прекращались. Не понятно где и у кого спокойная жизнь.

Відповісти