Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.05.20
7927 13 Друкувати

Зниження зарплатних податків і запровадження податку на виведений капітал, - нові плани влади

Глава парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, в інтерв'ю виданню УНІАН розповів про свої нові плани щодо реформування оподаткування.

Зокрема, йшлося про зменшення навантаження на заробітну плату.

"Так, мені б дуже хотілося зменшити навантаження на фонд оплати праці. Це те, що ми обговорювали раніше з урядом і навіть домовилися про певні параметри. Серед них: ставка податку в розмірі 15 відсотків на доходи фізичних осіб, об'єднання ЄСВ і ПДФО, зменшивши ставку, тому що бази оподаткування на 90 відсотків збігаються. Також ми припускали скасування військового збору. І як раз для цього був необхідний аудит податкової системи, який ініціював Мінфін. За результатами аудиту ми повинні були прийти до конкретних цифр ", - говорить Гетманцев.

Також пропонується ввести податок на виведений капітал в обмеженому обсязі, як перший крок зміни системи оподаткування доходів від підприємницької діяльності. Якщо досвід податку буде успішним, його розповсюдять на всі підприємства.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
26.05.20 09:41

ввести налог на выведенный капитал в ограниченном объеме, как первый шаг изменения системы налогообложения доходов от предпринимательской деятельности.
Сначала проведите эксперимент на крупных предприятиях, а не среднем и малом бизнесе.

Відповісти
  • Наталья
26.05.20 10:21

Не-а,маловато будет!

Відповісти
  • www
26.05.20 11:59

Что значти "обьединение ЕСВ и НДФЛ", каким образом?

Відповісти
  • *
26.05.20 16:54

www, это значит, что все платить потом будет наемный работник)))))

Відповісти
  • Andrey
26.05.20 12:59

www, Приблизно як об'єднати їжака з гадюкою 

Відповісти
  • Алена.Бух.
26.05.20 15:15

Andrey,ну соединят. а потом будет необходимость создать орган, который их будет разьединять...им же скорее всего невдомек, что несут под собой оба налога....

Відповісти
  • Светлана
26.05.20 14:12

есв+ндфл? Интересно,это как? Либо за всех платит работодатель сверху зп,либо вернут есв-удержания.

Відповісти
  • Людмила
26.05.20 15:05

Объединение ЕСВ и НДФЛ, уменьшив ставку, потому что базы налогообложения на 90 процентов совпадают.
Это что вообще?
А ничего, что ЕСВ - это страховой взнос, предназначенный для социальных выплат, а НДФЛ - налог, который идет в бюджет?
ЕСВ начисляется сверху и платит его предприятие, НДФЛ удерживается из зарплаты, т.е. платит работник.
Базы налогообложения, назначение, порядок начисления/удержания - все абсолютно разное.
Очередной эксперимент?
Цензурных слов не хватает.
Господи, когда ты запретишь идиотам размножаться? 

Відповісти
  • Jack
26.05.20 17:13

Не такі вже ЄСВ, ПДФО і навіть ВЗ різні. Всіх їх об'єднує база оподаткування. Тому запросто всіх їх можна об'єднати в один податок, наприклад, ПДФО. Інша справа хто цим податком буде розпоряджатися (місцевий чи державний бюджет) і, якщо вони після Кролика ще скоротять навантаження на зарплату, то звідки пенсії будуть платити? Відповіді на це питання я не бачу, тому вважаю таку пропозицію чистої води популізмом.

Відповісти
  • Ксюша
26.05.20 18:44

Jack, Похоже они пенсию не собираются в будущем платить . 1 )Подымут возраст выхода на пенсию. так лет 70-75 . 2) Откроют на каждого  накопительный счет., Потом спианерят благополучно . ну и тем кто доживет до 70 как бонус материальная помощь 1500,00

Відповісти
  • ТАНЯ
27.05.20 21:10

Ксюша,Я согласна с этим тезисом Все идет к этому. Наши дети пенсию получать не будут. Программа по которой работают наши кураторы социальные выплаты не предусматривают Вы же видите: мы уже платим 100\ за коммунальные услуги, упразднены дотации на продукты первой необходимости, медреформа.  

Відповісти
  • А у нас
26.05.20 19:01

Просто Гетманцев забыл, что ПДФО и ЕСВ уже объединяли лет пять назад!

Відповісти
  • Кузя
27.05.20 06:44

Разница в базе налогообложения 10%, говорят? Т.е. не аидят разницы в основополагающем: удержание НДФЛ со всех видов доходов и начисление есв на ФОТ.  Ну, посмотрим, как они будут начислять ЕСВ на продажу недвижимости, дивиденды, наследство,  доходы из иностранных источников. Медстраховку. Перечень разницы можно продолжать долго. Но эти "10%" несовпадений базы имеют вес порой гораздо выше, чем ФОТ. 

Відповісти