Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.05.20
12354 10 Друкувати

Увага! Дивіться пояснювальне відео про зміни в ПКУ (№ 466-IX) та життя після карантину. Експертні установки від “Податки & бухоблік”

Довгоочікуваний безкоштовний майстер-клас “1210 та життя після карантину” вже доступний для перегляду! В ньому експерти журналу “Податки & бухоблік” якомога коротко та наочно пояснили усі зміни в ПКУ та дали корисні поради та лайфхаки задля швидкого відновлення після карантину.

Відео без зайвої балакучості та докучливої реклами. 

Безкоштовне та доступне для кожного бухгалтера України. 

Відео, яке можна переглянути скільки завгодно будь-коли. 

Але навіщо відкладати? Дивiться зараз та застосовуйте в роботі:

- Головні зміни в ПКУ 1210 і не тільки

- Обрізаємо робочий час. Cкорочуємо штат

- ФОП: пост-карантинні інструкції

- ПДВ і карантин. Будьте напоготові

Задавайте питання експертам в КОМЕНТАРЯХ до цього відео. 10 найцікавіших питань отримають розгорнуті відповіді і будуть опубліковані 28 травня в каналах Telegram і Viber. Щоб не пропустити, підпишіться на канали. Питання, що набрало найбільшу кількість лайків до 9:00 28 травня, буде нагороджено подарунковим сертифікатом "Алло" на 1000 грн.

Щоб не пропустити інші корисні відео - підпишіться на наш канал «Factor.Academy - Канал для бухгалтера No1» і натисніть на «дзвіночок».

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Лариса
27.05.20 11:05

Дякую

Відповісти
  • Варвара
27.05.20 13:42

Дмитрий, Лилия, Виталина, Дмитрий спасибо большое!

Відповісти
  • Наталья
27.05.20 15:10

Большое спасибо

Відповісти
  • Акциз
28.05.20 09:47

Подакцизных товаров стало больше с 23.05.2020 г, п.п.215.3.4 дополнили  новыми кодами, почему этого нет в видео?

Відповісти
  • Яна
28.05.20 10:18

Админ, сделайте разъяснения по маслам, которые попали под акциз 2710199900, как торговать дальше?

Відповісти
  • Акциз
28.05.20 10:29

Яна, там не только масла под этим кодом еще идут смазки: солидол, литол и т.д.

Відповісти
  • Оля Пікульчик
28.05.20 11:15

Доброго дня! В першу чергу хочу Вам дуже подякувати за вебінар, так все по полочкам роз"яснено, що я в захваті і вже 1210 не здається таким страшним як розрекламовано. Ваші семінари - це прекрасно, зрозуміло, без розтягувань, реклами, отримуєш знання і задоволення від прослуховування. По - друге: дуже Вам дякую за отриману відповідь, Ваше експертне роз"яснення для мене дуже важливе, оскільки в базі знань є пару листів страшилок, в інтернеті різні - погляди, навіть на гарячій лінії податкової - як на якого експерта попадеш, можна почути різні варіанти. Тому як підсумок моїх знань, ще закріплене Вашим підтвердженням, я спокійно можу до кінця року працювати. Ця відповідь ще й позитивна для мене, не просто відповідь - а ще й радісна новина :).
По - третє: Сертифікат від Алло - це супер приємний бонус, на який в сучасному житті не дуже сподіваєшся. Я перший раз в житті щось виграла, тому Ви подарували не тільки сертифікат, а ще й кусочок щастя :)

Відповісти
  • Бух90
28.05.20 13:26

Дякую

Відповісти
  • 111
28.05.20 15:11

Спасибо за полезный, бесплатный семинар.

Відповісти
  • Наталя
29.05.20 18:09

 "Відео без зайвої балакучості та докучливої реклами. " - за это особенно спасибо! 

Відповісти