Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.07.20
23838 28 Друкувати

Депутати пропонують звільнити ФОПів від сплати ЄСВ за червень

Зменшення ділової активності, викликане поширенням короновірусної хвороби, зумовлює особливу необхідність від держави вжиття заходів підтримки платників податків.

Такі заходи вже частково вживалися. Зокрема, було прийнято низку Законів для підтримки бізнесу.

Втім, у зв'язку із продовженням дії карантину та відсутності нормативно-правових актів, які вказують про скасування карантину, виникає необхідність у продовженні строків дії окремих пільг.

При цьому, продовження строків на певну, заздалегідь визначену кількість днів, у вище вказаних Законах України – відсутні.

Тому, оскільки не можливо визначити чітку дату завершення поширення коронавірусної хвороби, вносяться відповідні пропозиції, щодо продовження дії пільгового періоду по сплаті податків.

В свою чергу, скасування «пільгових» норм, котрі прийняті для допомоги бізнесу та зменшення негативних наслідків, може бути прийнятним лише після скасування обмежувальних карантинних заходів впроваджених Кабінетом Міністрів України.

Тому, вбачається за необхідне, продовжити строки дії пільг.

У зв'язку з цим депутатами від партії "Слуга народу" зареєстровано проект закону № 3824 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Зазначеним законопроектом пропонується продовжити звільнення підприємців від сплати ЄСВ на період до 30 червня 2020 року.

Зверніть увагу! Строк сплати ФОПами ЄСВ за ІІ квартал 2020 року спливає 20 липня. Якщо законопроект № 3824 не буде прийнятий Верховною Радою в найближчі дні, підприємцям слід сплатити ЄСВ за червень не пізніше 20 липня. 

Більш детально про це у матеріалі головного редактора журналу "Бухгалтер 911" Сергія Томашпольського ЄСВ з ФОП за II квартал: як не переплатити? 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Муся
13.07.20 12:54

А за счет чего платить пенсии?
Популистские методы?

Відповісти
  • Буржуй
13.07.20 18:14

Муся, а Вас реально интересует вопрос за что платить пенсии? Если ФОП не заплатят ЕСВ за июнь то платить нечем, а если заплатят, то есть чем? Я думаю, вы еще та популистка!

Відповісти
  • Лариса
13.07.20 14:22

Муся, на вредительство смахивает

Відповісти
  • Елена
13.07.20 13:13

Муся,  Зе дом свой продал за 13,5 млн грн. Перебрался в Конче-Заспу в резеденцию президентов на полное гособеспечение . Еще и его теперь надо

Відповісти
  • Ніна-Н
13.07.20 13:31

Елена,а чому ви бачите тільки того, хто продав ? Є і той, хто купив.

Відповісти
  • Ольга
14.07.20 12:14

Ніна-Н, вот именно, что купил его же зам. фракции , так что чья бы корова мычала ))

Відповісти
  • Елена
13.07.20 13:39

Ніна-Н,   и что? той. хто купив- пенсіонер? 

Відповісти
  • Елена
13.07.20 13:00

Проснулись

Відповісти
  • Елена
13.07.20 13:16

До 19.07 надо оплатить, а они только ПРОПАНУЮТЬ...
вначале заплатите, потом разберемся.... Ужас, а не страна... штаны протирали без дела, сейчас вспомнили, что надо бы и подумать...

Відповісти
  • Лідія
13.07.20 13:57

Звільнити осбб від сплати ЄДС у зв"язку з тим, що самостійно утримують будинок та прилеглу територію. 

Відповісти
  • Ілона
13.07.20 14:12

С такой работой законодателей, лучше бы они продолжали спать . может быть было бы больше толку. От принятых законов, законов, вносящих изменения в законы, и законопроектов  бухгалтера уже перестали считать себя людьми и профессионалами. Успеть бы вовремя все прочитать, просчитать и не ошибиться, иначе чревато штрафами, которые растут как грибы после дождя. Только с утра в налоговой опять подтвердили, что платить ЕСВ за июнь нужно, а тут такая радость! Боюсь, пенсионный фонд скоро будет кричать КАРАУЛ!!!!

Відповісти
  • Анна
13.07.20 14:25

А ,я в июне заплатила ЕСВ ,потому что плачу не за квартал ,а ежемесячно,что мне теперь делать?

Відповісти
  • Елена
13.07.20 15:15

Анна, зачтется в счет будущих платежей, а в Кабинете будет у Вас Переплата по ЕСВ.

Відповісти
  • Елена
13.07.20 14:43

Анна, я думаю пойдет как переплата

Відповісти
  • Владимир
13.07.20 15:18

Они уже за март освободили... в мае пришло требование об уплате. 

Відповісти
  • Ольга
13.07.20 18:32

Владимир, освободили, потом отменили - это за аренду земли коммунальной собственности.

Відповісти
  • Ольга
13.07.20 18:27

Владимир, за март, апрель, май платить не надо. За июнь ПОКА надо.

Відповісти
  • Виктория
13.07.20 15:26

ИИИИгарь,АУ,неужели без его комментов статья?

Відповісти
  • Татиана
13.07.20 18:49

Виктория, наверное, у него всё таки предприятие, и к ФОПам он отношения не имеет. :)

Відповісти
  • Анна
13.07.20 16:11

Виктория, 

Відповісти
  • Алла
14.07.20 08:19

А микро предприятия предоставляющие исключительно бытовые услуги населению, на карантине сидели без содержания , клиенты не идут, потому, что самим жрать нечего, не до обслуживания. Мин. з/пл. нет, при 60 % оплаты труда от услуг , а до ЕСВ доплати до 1039,06. Жизнь удалась?

Відповісти
  • Шурик
14.07.20 08:43

Выборы. Начинает понимать зелёная плесень что ей ничерта не светит.

Відповісти
  • Елена
14.07.20 09:52

Ха, а что делать тем, которые закрылись в июле и сдали уже Д5 с суммой 1039,06?

Відповісти
  • Ольга
14.07.20 15:27

Елена, ничего не делать, пройдет как добровольная уплата

Відповісти
  • Буржуй
14.07.20 10:21

Слышали Депутаты хотят облегчить жизнь ФОП и отменить книгу доходов? При этом ввести поголовно РРО. Какое облегчение!

Відповісти
  • Мила
14.07.20 10:38

Питання щодо трудових штрафів для ФОП. Можливо юрист прокоментує абзац  Закону № 378-IX, 
"Заходи щодо притягнення до відповідальності за вчинення порушення, передбаченого абзацами другим, третім, сьомим, восьмим, десятим частини другої цієї статті, застосовуються одночасно із винесенням припису незалежно від факту усунення виявлених при проведенні перевірки порушень".  Я розумію разом із приписом-попережденням для абзацу 2(фактичний допуск працівника без оформлення трудового договору) застосовується штраф 30 мін.зарплат. 

Відповісти