22.07.20 00:00
Друкувати
Адаптивний карантин продовжено до 31 серпня
На сьогоднішньому засіданні Кабмін прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року.
"Ми всі бачимо, що такий підхід до карантинних заходів дозволяє контролювати рівень захворюваності в Україні", - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання.
Постанову про продовження карантину прийнято з доопрацюванням в одноденний термін.
Рубрика:
- Інше
- /
Теги:
- COVID-19
- ,
- Карантин
- ,
- Коронавірус
- ,
Коментарі