Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.07.20
21353 16 Друкувати

Продовження адаптивного карантину: Україну поділять на чотири зони

 22 липня урядом було прийнято рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня задля уникнення досягнення піків захворювань і перевантаження системи охорони здоров’я.

Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними. Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених регіонах.

Обмеження для зеленої зони:

  • у громадських будівлях та транспорті: маска або респіратор;
  • проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
  • кінотеатри із заповненістю на 50%;
  • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Обмеження для жовтої зони:

  • забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово;
  • + обмеження зеленої зони.

Обмеження для помаранчевої зони:

  • забороняється діяльність закладів розміщення (хостели, турбази тощо), окрім готелів;
  • забороняється діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • забороняються планові госпіталізації в лікарнях;
  • забороняється діяльність спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури;
  • забороняється прийом нових зміни в дитячі табори;
  • обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей;
  • + обмеження жовтої зони.

Обмеження для червоної зони:

  • забороняється робота громадського транспорту;
  • забороняється відвідування закладів освіти;
  • забороняється діяльність кафе та ресторанів;
  • + обмеження помаранчевої зони.

За матеріалами МОЗ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Лёля
23.07.20 08:36

А как узнать, в какую зону входит какая область??

Відповісти
  • Татьяна
23.07.20 09:34

Интересно сколько тратится средств на создание этих графиков-картинок?

Відповісти
  • Валерия
23.07.20 10:11

Все "на зоне" будем, получается.

Відповісти
  • Ігор
23.07.20 10:20

Знов ділять на зони, мало Україну ділили пактом "порошенко-путіна", як колись Польщу пактом Рибентропа-Молотова:

"В країні відбувається повзучий реванш - рейтинг Зеленського падає і до влади знову рветься порошенко і його оточення ... Це злочинне угруповання, яке від самого початку брало участь у Майдані лише заради захоплення влади й особистого збагачення. Я також входив в ОЗУ, яке захопило владу в 14 році на хвилі народних протестів. Ми фінансували Майдан, ми підігрівали протестні настрої в ЗМІ, зірвали мирні ініціативи влади, вели сепаратні переговори з депутатами Партії регіонів, вели переговори з іноземними посольствами. В ОЗУ входили мартиненко, порошенко, турчинов, кличко. Кожен з яких долучив своє угруповання. турчинов, наприклад, привів пашинського і парубія, - заявив Жванія. - Безпосередньо я і Клімкін брали участь у передачі 5 мільйонів євро через посольство України в Німеччині для одного високопоставленого в той час єврочиновника з метою забезпечення підтримки порошенка як кандидата на пост президента України з боку ЄС. Обставини цього готовий надати слідчим органам".



За словами екснардепа, порошенко став президентом у результаті консенсусу олігархів і взяв на себе певні зобов'язання перед ними: "Боротьба з олігархами звелася за порошенка до боротьби з Коломойським, який не брав участі в угоді. Решта отримали свої корупційні квоти. Посада мера для кличка була частиною цієї угоди". Як заявив Жванія, за час перебування при владі порошенко корупційним шляхом отримав близько 3 мільярдів 400 мільйонів доларів.» 


https://www.youtube.com/watch?reload=9&time_continue=44&v=JChtKpaulOs&feature=emb_logo

Відповісти
  • Шурик
24.07.20 07:03

Ігор,
Кирш Александр Виктрович, главный редактор журнала "Бухгалтер" ещё в 2014 году проболтался на своей бухгалтерской лекции на ютубе, что депутаты пошли на сговор с олигархами -"они платят налоги и делают что хотят". Он тогда был членом комитета по налогам ВР.  Так что на самом деле всё было ещё хуже чем рассказывает Жвания,  все об этом знали. Откуда у Парашенка коррупционные миллиарды если не от чиновников, государство замешано в грабеже народа. Парашенко-депутаты-чиновники все участники банкета в разорении украинцев.
Забыли ещё Венскую поездку к Фирташу для назначения президента, а Фирташ 100% чел Путина, об этом писали европейские сми когда его там сажали. Так что Петюню поставила президентом не только Европа с США а и Путин. 
Расследовать никто не будет, они все сами соучастники.

Відповісти
  • данет
24.07.20 11:20

Шурик,и игорь это все известно всем. и тем не менее неадекватные киевляне поддерживают кличко а набожные западенцы -парашунку.средства массовой информации-рыгыоны и рашу. что с этими неадекватами делать-вот в чем вопрос.и рыги и тимошенко и параша и свобода --все они все представители коммуняк. все они выкормыши комуняк и дружно грабят нас. только сейчас за сотни лет у перзиденского корыта не вскормленный комуняками  человек -это зеля. его надо информировать и поддерживать. это наш последний шанс стать нормальной страной.

Відповісти
  • Светлана
23.07.20 10:32

А налоги платить в соответствии с попаданием в зону?

Відповісти
  • Елена
23.07.20 10:47

Светлана, надо думать, что попав в красную зону- запретят работать, соответственно и налогов не будет. но будут штрафі за то. что работают

Відповісти
  • кристина
23.07.20 11:41

а несвоевременная регистрация нн без штрафов во время карантина остается до 31,08??

Відповісти
  • Вера
23.07.20 12:58

А сроки исковой давности тоже продлили?

Відповісти
  • ЕленаНик
23.07.20 13:58

Пригадую,  платників  ділили на "коридори", від зеленого до червоного. Хтось у розмальовки не награвся у дитинстві чи що? 

Відповісти
  • ирина
23.07.20 18:18

Вот радость !! Есть еще возможность правоохранительным органам  наполнить свои карманы и немного казну за счет штрафов!! Целый месяц!! А может и больше....Идиотизм и анархия в стране.. 

Відповісти
  • Шурик
24.07.20 06:21

Вся Украина и без короновируса сплошная чёрная зона, сколько цветов на чёрное не наляпать, всё равно она чёрной останется. 

Відповісти
  • Євгеній
24.07.20 09:56

Україна вистоїть, витримає і розквітне, а всі запроданці згинуть і ніхто і ніколи не згадає їх незлим,тихим словом.

Відповісти
  • Стеб
24.07.20 11:23

Євгеній,Неуместный стеб.

Відповісти
  • Марта
27.07.20 10:28

Стеб,та який стеб??!!! Вам ніколи не зрозуміти українців!!!!

Відповісти