Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


24.07.20
32158 54 Друкувати

Юридичним та фізичним особам присвоять офіційні електронні адреси

Народними депутатами від партії "Слуга Народу" розроблено проект Закону № 3861 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо присвоєння та використання офіційної електронної адреси".

Запропоновані проектом Закону зміни до ряду законодавчих актів України вносяться з метою запровадження офіційної електронної адреси для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, адвокатів, арбітражних керуючих та інших осіб, а також фізичних осіб, яка буде використовуватись для офіційного листування.

З цією метою запропоновано зміни до Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», відповідно до яких:

надається визначення терміну «офіційна електронна адреса» — це  адреса електронної пошти, що використовується для офіційного листування в електронному вигляді, та є незмінною;

офіційна електронна адреса повинна складатись з ідентифікатора, позначки "@" та доменного імені. Ідентифікатором для юридичних осіб пропонується визначити код згідно з ЄДР, для фізичних осіб-підприємців – реєстраційний номер облікової картки платників податків. Офіційні електронні адреси, зареєстровані на території України, не можуть бути зареєстровані на доменних іменах «ru»;

офіційні електронні адреси реєструються в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та в Єдиному державному демографічному реєстрі. Інші інформаційні системи, публічні електронні реєстри отримують інформацію про офіційні електронні адреси у порядку інформаційної взаємодії з цими ресурсами;

юридичним особам (у тому числі державним органам, органам місцевого самоврядування) та фізичним особам-підприємцям під час здійснення державної реєстрації автоматично в ЄДР присвоюватимуться офіційні електронні адреси, а також, під час державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу-підприємця що містяться в ЄДР або за умови подання юридичною особою, фізичною особою-підприємцем повідомлення про присвоєння офіційної електронної адреси, з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг;

під час оформлення паспорта громадянина України вперше особі автоматично присвоюється офіційна електронна адреса та забезпечується доступ до такої адреси, а також, під час оформлення обміну паспорта громадянина України або за умови подання фізичною особою повідомлення про присвоєння офіційної електронної адреси, з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг;

листи та/або повідомлення, надіслані на офіційну електронну адресу, вважатимуться такими, що надіслані та офіційно вручені та не потребуватимуть додаткового документального підтвердження їх направлення, тощо.

Метою законопроекту є удосконалення процесу державної реєстрації суб’єктів господарювання та створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні шляхом введення обов’язкової офіційної електронної адреси для кожного із суб’єктів господарювання для взаємодії з суб’єктами владних повноважень, іншими державними органами, судами тощо.

Запропоновані зміни до законодавчих актів також мають за мету спрощення ділового спілкування між фізичними особами та суб’єктами владних повноважень, іншими державними органами, судами тощо.

Коментарі
  • Шурик
25.07.20 03:41

На каком сайте почта, чтоб не сдулась в будущем. Желательно чтобы государство за сохранность отвечало, ещё и диск под этой почтой для хранения отчётов, документов и прочего что требует это самое государство. И @ эта хрень имеет своё название "амперцент".
*@ukr.net плохая почта,  из Италии нельзя прислать туда, с вайбера 3 дня идёт. Делайте на гос-сайте почту специальную, почему бы не в самом кабинете планыка.

Відповісти
    Оцінити
  • 69
  • 3
  • Антоніна
28.07.20 15:17

Шурик, не амперцент, а амперсанд, и это значок &. Я не умничаю, так, для общего развития. Эта хрень @ так и есть собачка.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Галина
25.07.20 11:17

Шурик, по поводу ukr.net полностью поддерживаю. Как-то три дня билась, не могла войти. Написала в поддержку, мне сказали, что, видимо, в браузере выключен VPN. Отключила, все нормально. Но иногда письма или вообще не доходят, или зависают на пару-тройку дней.

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 2
  • @@@
27.07.20 10:20

Галина,а у меня без проблем, давно пользуюсь

Відповісти
    Оцінити
  • 24
  • 10
  • Оксана
27.07.20 10:07

Галина, ну не знаю, пользуюсь ukr.net лет 8, нет проблем вообще. Попроще, чем gmail

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 3
  • ввв
25.07.20 08:00

Очередное лишение граждан способности отстоять свои интересы.
Особенно это понравилось - для упрощения общения. Т.е. они на нас уже даже смотреть не желают. А как на счет зеркальных свойств - письмо отправил и все, считай оно получено и прочитано и никого не должно волновать, что фискал его сможет прочесть и обработать через день, два - неделю и т.д.

Відповісти
    Оцінити
  • 213
  • 0
  • Светлана
25.07.20 08:12

А идентификационный код физлица не является персональными данными?

Відповісти
    Оцінити
  • 107
  • 1
  • Наталія
25.07.20 10:23

Улыбнуло.
Расскажите это пожилым людям, которые не знают как принять звонок на смартфоне и с ёлкой стороны ноутбук включается. Ладно бы только фопам и  юрлицам...

Відповісти
    Оцінити
  • 135
  • 2
  • Наталія
25.07.20 10:25

*с какой стороны

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Непогода
25.07.20 10:55

А как быть с уже зарегистрированными кабинетами в будынке юстиции, в дие? Если примут этот закон, то все по новой регистрировать?  А как быть тем ФОПам, у которых нет идент. кодов?
Паспортные данные вобьют в логин? Я уже не задаюсь вопросом, что они там курят. Возникает другой вопрос- сколько и как часто?

Відповісти
    Оцінити
  • 161
  • 1
  • Ольга
25.07.20 13:37

Не чем заняться "слугам народа"????? Капец!

Відповісти
    Оцінити
  • 88
  • 0
  • Ігор
25.07.20 11:10

Деградація нашої верхівки іде шаленими темпами. Зауваження:
1. Треба вводити відповідальність за передвиборні обіцянки для депутатів та виборних посад. Тобто визнавати нікчемними дії/рішення/закони/акти, які суперечать передвиборним програмам. Тобто вони обіцяли спрощення та дерегуляцію - тому за них люди голосували, а реально посилюють своє деспотичне правління, всупереч обіцянкам - ввели в оману.
2. Присвоєння ІНН для е-пошти це фактично оприлюднення персональної інформації яку треба тримати у службовій таємниці.
3. Якщо ЄДРПОУ є достатнім ідентифікатором, то чому при адмініструванні ПДВ він не вважається достатнім?
4. Навіщо людям ще одна е-пошта на яку треба регулярно заходити щоб не пропустити повідомлення, яке буде вважатись офіційно надісланим? Хоч можна увімкнути переадресацію. Але все одно треба кожного дня переглядати.
5. Послуги з інтернет та засоби повинні надаватись державою безкоштовно. Не забувайте, що поштові скриньки розміщувались в будинках за державний кошт та доступ до них не потребував додаткових витрат. Тільки тоді держава має право вимагати ними користуватись.

Відповісти
  • Ігор
25.07.20 13:05

6. Потрібна ідентифікація офіційного відправника щоб запобігти якомусь шахрайству. Людина схоче використовувати свою офіційну е-пошту як загальну пошту, тобто отримувати листи від друзів або квитанцій, повідомлень, тощо. Буде публікувати її на сайті або надавати інтернет-продавцям тощо. Та і списки е-адрес будуть продавати владні аферисти. Цим можуть скористатись шахраї та надіслати щось шахрайське - людина буде думати, що це офіційно і почне виконувати. Наприклад, сама корумпована фіскальня зловживає подібним "спамом", а потім попереджає: "Нас там не було!".
7. Людина повинна мати змогу встановити фільтр та не приймати листи навіть від офіційного набридливого надсилання. Наприклад, від колекторів або нарахування фейкового комунального боргу. Тоді такий лист повинен вважатись не отриманим, а це два різних повідомлення. Як їх пов'язати одне з одним? Тобто потрібен механізм надсилання чіткої офіційної квитанції від е-поштового оператора де буде вказано час отримання листа. В світі жоден е-поштовий сервіс не надає таких послуг.

Відповісти
    Оцінити
  • 90
  • 0
  • Ігор
25.07.20 13:40

8. В продовження п.1. Це удаване пАкращэнъа. Ми всі пам'ятаємо механізм фіскальних аферистів: розміщене ППР на дошках = врученню. Тобто до влади прийшли злочинці, які скористались прагненням суспільства до змін, обманули його та отримали владу. Зараз намагаються встановити диктатуру.
9. В продовження п.6. В ЗМІ достатньо повідомлень, як колишні працівники деспотичніх органів продовжують удавати з себе посадовців. Так, ці силові аферистичні органи попереджають: "Їх вже в нас на роботі нема". Але вибачте, не_шановні, хто повинен нести відповідальність за осіб, які у вас набули кримінального таланту та навичок? Відповідайте тепер все життя за своїх вихованців! Суспільство не здатне впоратись з цією ордою, де тільки у корумпованої фіскальні працює 40 тис. + тисячі в корумпованих органах "у стадії ліквідації".

Відповісти
    Оцінити
  • 60
  • 1
  • Юра Г.
26.07.20 12:13

Ігор, нр ведь часть украинцев до сих пор верят, что смартфон и компьютер, єто средства и орудия, которіми УПРАВЛЯЕТ ВЛАДЕЛЕЦ. .
Проблема в том, что всё наоборот, гаджеті управляют своими владельцаи, єто как слуги народа управляют  народом.
Наука иногда бывает через ТЯЖЕЛО В УЧЕНЬИ.
Для неокрепших душ такач наука только на пользу.
Но а те, кто урок не усвоят останутся на второй круг.

Відповісти
    Оцінити
  • 36
  • 3
  • Ігор
27.07.20 09:42

Юра Г., Єдиний урок/досвід, який отримає суспільство, це: «Деморалізація гідності».

У 1947 до таких дій вдався сталін, щоб «приборкати» дикунів, які повертались з розграбованої ними Європи. Варвари повертались з награбованим та з почуттям всемогутніх переможців, які могли вирішувати не тільки грабувати чи насилувати, а навіть відбирати життя у поневоленого населення. От їх швиденько і відправляли у концтабори.


У 2014, розрекламований російською пропагандою герой-візиточник, по завданню хряка-путіна, заманив переможців Революції Гідності у «котли» на знищення.


В наш час, гопніки з Кривого Рогу, впроваджують тоталітарну деспотію по відношенню до свого народу. Їм народ потрібен не для вільного життя, створення та руху прогресу, виховання дітей, а для обслуговування влади. Для цих дій є загальна назва: «Комунізм». Зараз цю тоталітарну ідеологію активно впроваджує профффесор гетьманцев. Не дарма про таких істот кажуть: «фашисти будуть називати себе антифашитами». Він перший з Квартальних гопників, домовившись з вишеватою, в компанії з бужанським, витяг «мовний» закон. Для розколу суспільства, щоб відволікти від нечуваної єрмакової, шмигальної корупції, почав пропаганду. Перший з Квартальних гопників, після Революції Гідності почав використовувати термін «фашизм» якій є відокремленим підрозділом комунізму. Зверни увагу Організм гетьманцев, навіть за часів Гітлера у Німеччині не було корупції, здирництва, тіньових лотереєн – цим займались Більшовики, які відбирали цінности, зерно, …, продавали для забезпечення комфортного життя своєї верхівки. Німці цього не робили.


 

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 46
  • Ольга
27.07.20 16:31

Ігор, - твой очередной выпад 

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 7
  • >
27.07.20 17:08

Собой Ольга представляет наглядное пособие тех, о ком пишет Игорь.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 15
  • Ох
27.07.20 13:03

Ігор, Мне очень интересно ваш дед воевал в Великую Отечественную?

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 7
  • Ольга
27.07.20 16:32

Ох, его дед произвел таку

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 8
  • Ігор
27.07.20 14:00

Ох, мені не відомо про що ви говорите. Можливо ви маєте на увазі другу Світову? І як ви намагаєтесь використати мою відповідь для того, щоб відволікти увагу від головного?
Я намагався навести паралель між діями мародерів під час поневолення Європи у 1935 - 1945 роках та їх синами-вишеватою сьогодні. Яка: була під котролем спецслужб; розпалювала події в інтересах герег та їх доходів від ялинкових прикрас; покинула помирати Сашка Музичка від численних пострілів в самого себе; покинула як Правий Сектор так і побратимів з Майдану у котлах; чудово почувалась на розкішних збіговиськах де аплодували порошенку; ...
Настав час проаналізувати результати за формулою: "Дыды ваывалы" + "Вышеватны нащадкы тых дыдыв-ваывавшых нас захыщалы" = продовжувався занепад як України так і збагачення олігархів за весь час такого захисту + занепад тої окупованої Східної Європи за час радянської окупації.
Радіти тому, що ця вишевата захистила рабів на олігархічних галерах, бо під Мордором життя могло бути ще гірше? Знаєте що спільного у вати з вишеватою - вони уникають згадок про корупцію, як верланов згадок про ПДВ. Чому, після героїчного захисту, в усьому світі всі країни розвиваються, а ми занепадаємо?

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 27
  • Ох
27.07.20 17:01

Ігор, вы мне так и не ответили

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 2
  • Владислав
27.07.20 13:19

Ох, давайте дедов ещё с могил поднимем и спросим хороша ли была война? Нет связи между дедами и внуками. И те и те бывают сволочами независимо друг от друга

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 6
  • Ох
27.07.20 17:08

Владислав, причем здесь с могил поднимать, тем более с вопросом хороша ли была война. Ігор, просто говорит что они дикуни та варвари. История у всех разная. 

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 0
  • Андрей
25.07.20 14:43

Тема всеобщей "токенизации" поутихла. Сейчас подходят с другой стороны)))

Відповісти
    Оцінити
  • 87
  • 1
  • Людмила
25.07.20 15:23

Хорошо будет повестки в военкомат рассылать, а чего, письмо отправил и считай официально получено. Молодцы слуги народа! 

Відповісти
    Оцінити
  • 115
  • 0
  • Бух
25.07.20 16:09

А я не получал письмо! Чнм докажите? Квитакция есть?

Відповісти
    Оцінити
  • 58
  • 0
  • Мария
27.07.20 11:51

Бух, самое обидное, что им по-фигу получали Вы его или нет. У них будет стоять "е-штамп" "ОТПРАВЛЕНО", а он равняется "е-штампу" - "ВРУЧЕНО". И хоть лбом об стену, даже если тебя обокрали все одно будет "ВРУЧЕНО" и как всегда налогоплательщик останется в дураках...

Відповісти
    Оцінити
  • 91
  • 0
  • Татиана
27.07.20 11:48

Бух, если смотреть по аналогии, как по ПДВ  нужно доказывать, что сделка не фиктивная, а реальная,  то и здесь (возможно!) доказывать нужно будет тому, кто не получал письмо...

Відповісти
    Оцінити
  • 53
  • 0
  • Любов
26.07.20 09:23

Такие вопросы сегодня не решить.  1.нет интернета.и что? загонять людей в стойло.что бы  постоянно были привязаны к Почте.
есть УКРПОЧТА - пусть пока она и работает...

Відповісти
    Оцінити
  • 101
  • 0
  • Буржуй
26.07.20 14:33

Эти зеленые клоуны сначала вводят приложение " Дія" , что бы предьявлять права и техпаспорт в сматфоне и тут же вносят в 1 чтении проект закона ,что эти документы нужно передавать в руки полицейскому! Ну не дебилы?!

Відповісти
    Оцінити
  • 143
  • 0
  • с-т
26.07.20 16:48

осталось каждому  украинцу печать на лоб поставить.Усматриваю в этом не что иное,как чье-то хитрое желание "освоить" бюджетные деньги.

Відповісти
    Оцінити
  • 87
  • 0
  • Ева
27.07.20 06:51

Как они намаялись с вручением повестки Порошенко, что даже закон написали, чтоб облегчить этот процесс. Ну а то, что "под каток" попадают все граждане - это ничего...

Відповісти
    Оцінити
  • 81
  • 0
  • Ирина
27.07.20 12:10

Ева, дааа, без Порошенко никуда. Без него даже земля не вращается

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 1
  • Вікторія
27.07.20 09:30

Нет интернета - нет гражданства Украины! Раньше -"без бумажки ты какашка", а теперь страна в смартфоне, без инета ты никто((( 

Відповісти
    Оцінити
  • 78
  • 0
  • Перекатиполе
27.07.20 10:04

А обеспечить обмен письмами через "нормально" работающий кабинет налогоплательщика возможно?

Відповісти
    Оцінити
  • 33
  • 0
  • Надія
27.07.20 10:19

до цієї новини прямо ідеально пасує ще одна сьогоднішня новина...ну прям ідеально:
Увага! Стався витік даних з сайтів держорганів  Сьогодні 08:45 4156За даними РНБО, злитий у DarkNet перелік містить реальні IP-адреси сайтів, що створює загрози спрямованих на них атак. Серед оприлюднених адрес 45 записів з доменом «gov.ua» та понад 6,5 тисячі з доменом «ua»

Відповісти
    Оцінити
  • 83
  • 0
  • Галина
27.07.20 16:55

Надія, метко, да, я тоже обратила на это внимание !

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Володимир Флешеровський
27.07.20 10:23

Редкий идиотизм. Більшої дурниці, від слуг, не знайти.  Перевчилися хлопці. 

Відповісти
    Оцінити
  • 58
  • 0
  • Ольга
28.07.20 11:16

Володимир Флешеровський, это не идиотизм,это хотят взять всех под контроль,что бы и не пикнули и еще рыться в переписке,бояться,что  компромат вытянут на них

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 0
  • Лара
27.07.20 10:28

Стесняюсь спросить, а адрес будет платным или как?

Відповісти
    Оцінити
  • 48
  • 0
  • Ирина
27.07.20 12:13

Лара, а кто ж бесплатно это будет делать? 

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 0
  • Светлана
27.07.20 11:13

Лара,а чего стесняться? Разве что суммы.

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • Анна
27.07.20 12:24

Вирусы рассылать адресно. Не открыть письмо ведь нельзя. правильно понимаю?

Відповісти
    Оцінити
  • 45
  • 0
  • Наталья
27.07.20 12:59

А смартфоны всем будут раздавать и интернет оплачивать и стариков обучать почту получать. Тут на предприятие зарегистрировали эл. адрес только для работы в Медке, никому его не давали, так уже задолбалась его от спама чистить и Вчасно рекламу шлет и какие-то перевозчики и бухгалтерские сайты.

Відповісти
    Оцінити
  • 103
  • 0
  • Галина
27.07.20 13:29

давно пора. еще бы электронный документообмен между контрагентами ( в т.ч. бюджетниками) нормально работал, было бы тоже очень хорошо.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 42
  • Лариса
28.07.20 09:39

Галина, простите, странно, что вы рады

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Дмитрий
27.07.20 16:03

Хотят сделать тотальный контроль,что бы и не мявкнули. За оставшиеся 3,9 он хочет подмять всю Украину и сделать рабами? а не получится у нелоха это

Відповісти
    Оцінити
  • 69
  • 0
  • Оксана
27.07.20 18:36

Дмитрий, так удобней им будет . Что то не так заблокировали все до платежных карточек. А там еще и медицинские карточки подвяжут , групу крови и состояние органов с описанием . Ну чтоб долго не искать . 

Відповісти
    Оцінити
  • 33
  • 0
  • ява
28.07.20 06:31

да пошли вы ко всем чертям с вашимы элекроштуччками все равно вам скоро конец! народ вас долго терпеть не будет! вы уже слишком далеко забрели!

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 0
  • Елена
28.07.20 10:26

Это чтоб вирусы было удобно всем разослать?

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 0
  • Елена
28.07.20 12:40

Лучше сразу бирки в нос и ухо

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 0
  • Татьяна
28.07.20 13:19

юридичним особам (у тому числі державним органам, органам місцевого самоврядування) та фізичним особам-підприємцям під час здійснення державної реєстрації автоматично в ЄДР присвоюватимуться офіційні електронні адреси
АВТОМАТИЧЕСКИ- новым при регистрации.
А уже действующим- придумают подачу  какой нибудь формы в ЕГР, по принципу  конечных бенефициарных собственников.
Бурная деятельность!

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Ольга
28.07.20 14:38

а если человек слепой и одинокий? 

Відповісти