Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.08.20
17852 21 Друкувати

Програмні РРО працюють

Державна податкова служба України повідомляє, що 01.08.2020 суб’єкти господарювання розпочали застосовувати програмні РРО під час здійснення розрахункових операцій.

У реєстрі програмних реєстраторів розрахункових операцій станом на 10 годину зареєстровано 6,5 тис. ПРРО.

Фіскальний сервер забезпечує фіскалізацію чеків в он-лайн режимі з програмними РРО.

Тобто для фіскалізації розрахункових операцій як альтернативу касовим апаратам можна застосовувати програмні РРО, які встановлені на гаджети.

ДПС запропоновані бізнесу безкоштовні програмні РРО, які розміщені на вебпорталі ДПС у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» за посиланнями:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/

Передача даних від ПРРО до фіскального сервера здійснюється засобами комунікацій з використанням кваліфікованого електронного підпису або печатки. Безкоштовно електронні підписи та печатки можна отримати у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС. Роз’яснення щодо отримання кваліфікованих сертифікатів електронних підписів та печаток для програмних РРО розміщені у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» за посиланням.

Для надання інформаційної підтримки суб’єктам господарювання, які розпочинають застосовувати програмні РРО, роботу Контакт-центру ДПС подовжено до 20 год. 00 хв. У разі виникнення технічних, методологічних запитань необхідно звертатись за телефоном 0 800 501 007. Зауваження/пропозиції щодо функціоналу Фіскального сервера, його АРІ та безкоштовних ПРРО можна направляти на адресу: prro@tax.gov.ua. Окрім того консультацію щодо роботи програмних РРО можна отримати в центрах обслуговування платників.

Інформуємо також, що незважаючи на те, що тестовий період завершився, розробники програмних РРО та суб’єкти господарювання, можуть здійснювати тестування ПРРО та/або АРІ фіскального сервера, використовуючи тестових платників та їх ключі, перелік яких наданий у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» за посиланням.

За матеріалами ДПСУ
Рубрика:
Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Евгений
03.08.20 09:11

Як цим всим користуватися хтось розкаже чи самому методом тика все робити? 

Відповісти
  • Шурик
04.08.20 10:57

Евгений,
Тут не знаю, но по тому как игры тестируются - последняя ссылка в статье как раз для этого, Грузитесь как тестируемый аккаунт и жмите всё что угодно, чем больше тем лучше. Наконец то до фикалофф дошло что программу тестировать нужно, и не только сейчас а постоянно.

Відповісти
  • Буржуй
03.08.20 09:11

Из 6.5 тысяч счастливцев, хоть один, поделитесь пожалуйста впечатлениями и опытом!

Відповісти
  • Юра Г.
03.08.20 10:59

Буржуй,  я могу предположить, что 6,5 тис - это количество экземпляров ПРРО, зарегистрированных производителями ПРРО. Иначе если за один час 6,5 тисяч нетерпящих в субботу сделали это, то наша страна обречена.

Відповісти
  • Евгений
03.08.20 09:15

Як цим всим користуватися хтось розкаже чи самому методом тика все робити? 

Відповісти
  • Юра Г.
03.08.20 11:02

Евгений, а оно стоит того.? Вы поинтересуйтесб, есть ли у Вас возможность сделать X-отчет того, что натренеруетесь И как правильно оформить операцию СТОРНО.

Відповісти
  • уцкуц
03.08.20 09:19

пап

Відповісти
  • економіст
03.08.20 12:21

Здана система грунтується на адміністративних методах котрі передбачають обовязковість .перевірки .штрафи і веде до конфронтації між платниками податків і владою та корупції..Тому така система не буде ефективна Краща була б побудована на економічних механізмах ..Спочатку визначимо для чого потрібні касові апарати 1)щоб покупець мав документ. що він купив товар для підтвердження покупки при поверненні товару 2)щоб не було тіньової продажі товару. Для цього при покупці товару продавець фіксує покупку і при цьому записує № мобільного телефона(за бажанням покупця) і вам приходить СМС з підтвердженням покупки(це і є замінник паперового чека котрий при потребі можна і роздрукувати) Крім того інформація про реєстрацію покупки одночасно йде в Єдину базу ДПС (де одночасно накопичується і на сторінці в Кабінеті платника ) Крім того на основі даних Єдиної бази розігрується лотерея покупок. Наприклад Ви купили буханку хліба і в результаті розиграшу ваша покупка виграла наприклад 500тис грн ,або автомобіль чи квартиру і вам на телефон прийшла СМС про цю подію. Які почуття виникнуть у вас? Звичайно при такому варіанті майже всі покупці будуть зацікавлені в офіційній продажі (тоді податківцям робити нічого. тому що роль контролю за оформленням покупок будуть виконувати покупці)),а продавцям щоб не втратити покупців прийдеться добровільно перейти на цю систему реєстрації покупок. Щоб продавці були зацікавлені у впровадження РРО варто для тих хто їх використовує зменшити норматив нарахування податків .а хто ні -збільшити.,щоб продавець також мав право вибору

Відповісти
  • INSPECTOR
03.08.20 18:15

економіст, таки я вам имею сказать, шо в грузии  уже проводили этот фискально-чековый лотерейный  лохотрон.  Не - не помогло им.

Відповісти
  • Юра Г.
03.08.20 12:44

економіст, сей час с любовниками расчитіваютя должностями, будут премии за счет лотерейки відавать. 
..
А может не надо, когда руки торчат не из того места вОООбще ни до чего прикасаться.

Відповісти
  • Владимир
03.08.20 12:36

Прошу сбросить реквизиты хотя бы одно чека, сформированного ПРРО, для проверки на сайте налоговой.

Відповісти
  • INSPECTOR
03.08.20 18:13

хм, по данным на вечер 3 августа таких счаствливчегов уже аж 22 тыщи.  https://dengi.ua/business/2053982-virtualnye-cheki-i-raschety-chto-izmenilos-v-pravilakh-kassovoj-raboty-v-ukraine
прпвда, программа регистрации ПРРО у меня не показывает ни одного зерегиненного, то то такэ...

Відповісти
  • Владимир
03.08.20 20:08

INSPECTOR, Я так понимаю, что сегодня ни один РРО не зарегистрирован, т. к. поломали все заявления на регистрацию.

Відповісти
  • INSPECTOR
04.08.20 18:07

Владимир, да, старые формы заяв поломали, а новые еще не залили (завтра обещают - поглядим) . И вот так у них ВСЁ....

Відповісти
  • Юра Г.
03.08.20 18:44

INSPECTOR, а мне данная забава нравится, особенно если ПРРО зарегестрировали те, кто могли РРО не применять. Я так понимаю прием ими налички в других местах можно смело оформлять актами. К тому же, детям спички не давать звучит с новіми оттенками.

Відповісти
  • INSPECTOR
03.08.20 18:52

Юра Г., "Не верю!, не верю!" (С) сегодня, к примеру весь не работал т.н. "Податковый блок" - основная прога налоговой, в которой в т.ч. регистрируются и РРО. Это я о ситуации вообще.

Відповісти
  • Шурик
03.08.20 21:31

Удачи. Но чтобы как всегда не забросили. Даже электронную подпись введённою в начале царствования Плешивого Юща через год забросили и перевели на баблосики в другом варианте - ох какую защищённую. Потом и это оказалось какашкой, имбицилы ввели токены.
Что-то так и с с этим будет. 
Почему его ПРРО нет на ЛИНУКСЕ ? Бесплатная ОС + бесплатное ПРРО, и к нечему пристать ! И вирусов на Пингвине не бывает.

Відповісти
  • Владимир
03.08.20 21:44

Шурик, API не привязано к ОС, поэтому "пилите, Шура, пилите - оно бесплатное"

Відповісти
  • Шурик
04.08.20 11:09

Спасибо, я ещё 7 лет с обычным побалуюсь, а там третий или пятый новый правитель будет и поплывём от Брюсселя до Пекина.

Відповісти
  • Андрій
04.08.20 11:39

Певно працює, як електронний кабінет, особливо СЕА ПДВ 

Відповісти
  • Наталья
04.08.20 13:08

Скачала ПРРО касса на компьютер, как войти в эту программу???Запрашивает сертификаты и ключ. Ключи у меня на токенах (ранее делала для медка), программа токены не видит. Не понятно как зарегистрировать форму 1-ПРРО??? Что заполнять в разделе 4 Данные про ПРРО?  

Відповісти