Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.08.20
5269 24 Друкувати

Буде силовий підрозділ. Гетманцев розповів про Бюро економічної безпеки, яке має замінити податкову міліцію

Редактор: Олександр Іванов, НВ Бізнес.

Податкова міліція підлягає повній ліквідації. Замість неї буде створено новий орган — Бюро економічної безпеки, але він теж матиме силовий компонент.

Про це в коментарі Радіо НВ заявив голова парламентського комітету з питань фінансів Данило Гетманцев.

Відповідаючи на запитання, чому в парламенті буксує питання про створення Бюро фінансових розслідувань (чи аналогічного органу) замість Державної фіскальної служби та податкової міліції, Гетманцев розповів, що ця проблема дійсно стала однією з невиконаних Слугою народу програмних обіцянок.

Гетманцев також сказав, що у партії тривала дискусія щодо форми та змісту органу, який має прийти на зміну податковій міліції.

«У нас була дискусія щодо того, в якому вигляді повинні існувати Бюро фінансових розслідувань, Служба фінансових розслідувань чи, вже є нова назва — Бюро економічної безпеки… Дискусія завершена, ми дійшли згоди і законопроект рекомендований комітетом до розгляду у Верховній Раді. Я переконаний, що у вересні він буде прийнятий у першому читанні», — сказав Гетманцев.

Контекст

23 липня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Державна фіскальна служба має бути ліквідована до кінця 2020 року, оскільки це є однією з умов подальшої співпраці з МВФ та отримання другого траншу від Фонду.

Фактично у складі ДФС після створення окремих Державних податкової та митної служб зараз залишилася тільки податкова міліція, ліквідувати яку обіцяли всі прем'єр-міністри України з 2014 року.

За словами Шмигаля, замість силового органу на зміну ДФС та податковій міліції має прийти «інтелектуальний», який буде знаходити фінансові порушення та передавати їх іншим правоохоронним органам.

Проте законопроект про ліквідацію податкової міліції у січні 2020 року був відхилений комітетом ВР, який очолює Гетманцев.

Понад те, у квітні 2020 року Рада, затверджуючи зміни до держбюджету, збільшила фінансування ДФС та податкової міліції на майже 0,5 млрд грн.

Відповідаючи на питання про долю податкової міліції, Гетманцев заявив, що вона підлягає повній ліквідації.

«Наше завдання, щоб не сталася зміна вивісок. Податкова міліція підлягає повній ліквідації. Там не буде правонаступництва», — сказав голова фінансового комітету

За його словами, всі працівники податкової міліції повинні будуть пройти відкритий конкурс, аби працювати у новому органі.

«Це не буде переатестація, — сказав Гетманцев. — Це буде конкурс на зайняття нових посад, у якому може будь-хто прийняти участь».

Відповідаючи на питання журналіста, чи передбачений силовий підрозділ у складі Бюро економічної безпеки, Гетманцев відповів: «У тому законопроекті, який сьогодні рекомендований до першого читання, він буде».

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
04.08.20 06:02

админ, почему слово С О Р О С Я Т стало нецензурным? 
Вы и в правду так думаете?, Все кто прошел на грантах от одного известного филантропа - нецензурное.
Ну так так так.
Этим просто надо трудоустроить подельников, а прежднии медленно освобождают насиженные места с мечтами пересидеть этот праздник безумия.
Прикольно, только сей час понял, почему распустили психушки.
ЭТО что бы мы не говорили что у руля много психов. Там такие же, как теперь среди нас.

Відповісти
  • Наталія
04.08.20 08:24

Юра Г., Юра Г., не утомились еще вешать штампы? Гетманцев просто с..а, а Зе величайший лидер современности. При чем тут Сорос?

Відповісти
  • Юра г.
04.08.20 08:44

Наталія,Ответ найдете на его родине. А если Вам известно отношение к нему его земляков, и несмотря на это Вы тяните за него мазу, то вот Вам и ответ про штампы

Відповісти
  • Наталія
04.08.20 09:44

Юра г., смешно ... Мы в Украине живем, какое наше дело до Сороса и его родины? Со своим никак разобраться не можем. У нас постоянно кто-то виноват, только не мы. Весь этот цирк нам что Сорос выбрал?

Відповісти
  • Юра Г.
04.08.20 10:50

Наталія, обычно после смешков бывают слезы. Сорос его нам ПРОДАЛ. 
Так бывает.
Осталось найти всех менеджеров и наказать.

Відповісти
  • @@@
04.08.20 16:18

Юра Г., Сорос это псевдоним Бени???

Відповісти
  • Наталія
04.08.20 11:03

Юра Г., кого продал???? Этот цирк? То есть это не Вы галочку в бюлютене ставили, а Сорос? 
А насчет слез, к сожалению, да - наплачемся 

Відповісти
  • Юра Г.
04.08.20 11:59

Наталія, да поставил, мошенники продавали один товар, а оказался другой. будем возвращать, продавцов наказівать.

Відповісти
  • @@@
04.08.20 16:21

Юра Г., А может виновны те кто хотел все и сразу ? Поверили сказкам бородатой бабушки и шуточкам клоуна. Он же сказал, что вам ничего не должен.

Відповісти
  • Наталія
04.08.20 12:51

Юра Г., кстати, почему-то уверена что Вас не будет среди тех кто попытается товар вернуть. Вы как и сейчас будете рассказывать про сороса, инопланетян и рептилоедов

Відповісти
  • Ирина
04.08.20 13:24

Наталія, вы видно не местная)))) инопланетяне и рептилоиды точно не причем))))

Відповісти
  • Наталія
04.08.20 13:38

Ирина, ну не знаю ... как оказалось сорос причем

Відповісти
  • Наталія
04.08.20 12:30

Юра Г., это мошенничество было видно издалека - товар был тот же. И Вы признаете, что это мошенничество, но опять называете продавцом не того, кто этот товар впарил. Поэтому будем ходить по кругу: от одних мошенников к другим 

Відповісти
  • Шурик
04.08.20 08:00

Юра Г.,
Мат это даже ласково по отношению к вору-бандиту-подонку-негодяю Соросу, он враг народа в Венгрии и Израиле. Уже и в Украине, только правительственная зараза не от народа а его холуи.

Відповісти
  • Александр
04.08.20 08:59

опять кровати двигают ...

Відповісти
  • Ігор
04.08.20 09:00

Не дивно, чому порошенко ображений на Зе. Мародер все життя будував схеми, а малий вискочка підібрав під себе всі потоки майже одразу. Економічну ідеологію доручив екстремісту гетьманцеву. Ще і посади повторно продадуть у нове ОЗУ.

Відповісти
  • Оксана
04.08.20 09:54

Гидко від усього цього!!!!!

Відповісти
  • Вікторія
04.08.20 10:08

Вот никогда такого не было и опять( Вывеску сменили, ключевые своими засадили, рядовые те же, политика и правила те же. дискуссия у них - ага,  «интеллектуальный»- реально страшно, насмотрелась уже на их игры "разума"  Ощущение такое. что где то там есть излучатель, и тому кто поближе расправляет извилины, разжижает мозг. Как не маньяков в мин юст, то дети "не качественные", собаками за газ,  террористы смешные, то Украину не люблю, в экономике не понимаю ,но возглавить экономику в этой нелюбимой стране  с удовольствием. Список можно продолжать бесконечно, толку только нет. 

Відповісти
  • охохо
04.08.20 10:25

как все печально....

Відповісти
  • Татьяна
04.08.20 12:20

Если свинью назвать орлом - летать все равно не сможет! А главное, финансирование им все увеличивают, "вони ж працюють". Наобирали(((((

Відповісти
  • Елена
04.08.20 14:02

Татьяна, та за єто финансирование они (и от них) потребуют *сторицей* . снова последнюю (седьмую) шкуру снимать с нас будут

Відповісти
  • Елена
04.08.20 14:08

У Жванецкого есть хорошая фраза " В историю тяжело попасть, но легко можно вляпаться". Похоже, у єтих ребят єто получилось. Жалко, что пострадали все.

Відповісти
  • Юрій
04.08.20 14:20

«Це не буде переатестація, — сказав Гетманцев. — Це буде конкурс на зайняття нових посад, у якому може будь-хто прийняти участь».
Основний критерій буде - робота в податковій мілійії не менше 5 років. Вже міліцію реформували на поліцію...

Відповісти