Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


19.08.20
2316 3 Друкувати

Відпустка "авансом". Чи повертати відпускні при звільненні?

Чи має працівник повертати заробітну плату за невідроблені дні відпустки, в разі звільнення до закінчення того робочого року, в рахунок якого він вже одержав відпустку ?

Статтею 127 КЗпП України передбачено, що відрахування із заробітної плати працівників для покриття їх заборгованості підприємству, установі і організації, де вони працюють, можуть провадитись за наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу, в тому числі при звільненні до закінчення того робочого року, в рахунок якого він вже одержав відпустку, за невідроблені дні відпустки.

Відрахування за ці дні не провадиться, якщо працівник звільняється з роботи з підстав, зазначених в пунктах 3, 5, 6 статті 36 і пунктах 1, 2 і 5 статті 40 цього Кодексу, а також при направленні на навчання та в зв’язку з переходом на пенсію.

За матеріалами Держпраці
Коментарі
  • Наталья
19.08.20 11:52

Для особо одаренных поясните, пожалуйста, должные все-таки удерживать выплаченные отпускные за не отработанные месяцы и делать перерасчет по удержанным суммам НДФЛ и ВС и начисленному ЕСВ? И что значит отчисления не осуществляются? Какие именно отчисления. 

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Юлия
19.08.20 11:57

Отчисления из зп " могут производиться по приказу..."
Что это значит - а могут и не производиться...???
Это как, по желанию?

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Людмила
19.08.20 13:01

Бред...

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія ПДФО + ВЗ + ЄСВ = єдина звітність...
29085 33
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд