Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.08.20
2233 21 Друкувати

У Зеленського вважають, що підвищення мінімальної зарплати не призведе до зростання інфляції

Автор: Уляна Безпалько, РБК-Україна.

Збільшення мінімальної заробітної плати з вересня до 5000 гривень не призведе до стрімкого зростання інфляції.

Про це в коментарі РБК-Україна заявив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера, радник президента Володимира Зеленського Олег Устенко.

За його словами, буде спостерігатися незначне зростання інфляції, але мова йде про десятих пункти відсотка, тобто менше ніж 1%.

"До того ж, ми знаходимося на історично мінімальному рівні інфляції - приблизно 2%. Він не розкручується при такому зростанні мінімальної зарплати. Незважаючи на ті, що рівень інфляції, який запланував Національний банк у цьому році, становить приблизно 5%, навіть в гіршому випадку ми не зможемо піднятися до цього рівня", - сказав Устенко.

За його словами, збільшення мінімалки також не призведе до девальвації гривні.

"Золотовалютні резерви України знаходяться на рівні, який перевищує 28 млрд доларів. Це досить для того, щоб ми покривали 5 місяців нашого імпорту. Такий обсяг золотовалютних резервів у нас був в 2012 році, після того таких розмірів навіть близько не було", - сказав радник Зеленського.

Він підкреслив, що Україна продовжує співпрацю з Міжнародним валютним фондом і очікує до кінця року отримання іншого траншу, що дозволить додатково поповнити золотовалютні резерви. Устенко нагадав і про підписану угоду з Європейським Союзом на 1,2 млрд євро, а також про розміщення українських боргових зобов'язань на зовнішньому ринку, які призведуть до додаткового надходження валюти.

"Навіть якщо ми будемо спостерігати якісь негативні тренди на рахунок девальвації, це не буде перевищувати десятих пунктів відсотка", - підкреслив Устенко.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Сомневающийся Sкептиk
27.08.20 00:44

Відповісти
  • Юра Г.
27.08.20 06:21

Наконец правда о первом.
Признание, что не он считает, а у него.
Осталось узнать кто.

Відповісти
  • Алла
27.08.20 07:59

звичайно вони не рахують, бо вони невмшють. Дебілоїди!!!

Відповісти
  • SHADOW
27.08.20 08:02

т.е. экономическое обоснование повышения никто из них не просчитывал. а результат взят из справочника Стеля?

Відповісти
  • Wonder woman
27.08.20 08:21

Господин Зе и его команда умудрились за год вызвать во мне больше раздражения, удивления и охренения, чем По за 5. Ну как можно быть такими некомпетентными?

Відповісти
  • Ната
27.08.20 08:47

Wonder woman, абсолютно все, кто голосовал за Зе, знали, что какого либо опыта в управлении страной и компетентности у него огромный НОЛЬ, так как многолетнее кривляние на сцене не дает ни того, ни другого. Так чему сейчас удивляться? 

Відповісти
  • И-на
27.08.20 09:11

Ната, можно быть некомпетентным по разным вопросам, но честным и порядочным... И окружить себя профессионалами в разных областях с четкой стратегией развития государства... А они есть в стране, поверьте...Увы, этого не произошло...

Відповісти
  • Ната
27.08.20 10:25

И-на, чудеса, конечно, бывают, но если человек последние 25 лет вращался только в шоу-бизнесе, как он может привести с собой команду профессионалов для управления страной? 1) Он их просто не знает. 2) Они с ним не хотят работать (ситуация с министрами тому подтверждение). 3) Умных он не любит (мое субъективное мнение)

Відповісти
  • Юра г.
27.08.20 09:08

Ната,удивляет не его компетеность и диплом юриста, А обыкновенные Человеческие качества. 

Відповісти
  • Wonder woman
27.08.20 16:17

Юра г., вот 100%

Відповісти
  • c-т
27.08.20 08:59

Голосовали большинство не за Зе, а против По. К сожалению вышло как всегда:кто платит,тот девушку и танцует.

Відповісти
  • Лєра
04.09.20 14:01

c-т,ще одна відмазка для людей що не думають

Відповісти
  • Сердитый
27.08.20 09:11

Б.я подняли на 277 грн - к стремительному с..ка росту инфляции...... слов нет.

Відповісти
  • Елена
27.08.20 09:32

ИНфляции нет и не будет? Да тут еще только пообещали, а сегодня цена на маску (только что купила- карантин какой-никакой) уже на 2 грн выше, чем пару дней назад!!!!

Відповісти
  • Нона
27.08.20 09:40

Мене бісить оце - " у зеленского" !!

Відповісти
  • Шоля
27.08.20 10:17

Стесняюсь спросить , а считать они умеют?

Відповісти
  • алла
27.08.20 10:20

а вони ,крім своїх доходів,ще щось вміють рахувати і розуміти? 

Відповісти
  • Татьяна
27.08.20 10:27

ожидает до конца года получение другого транша,
В этой статье самое главное!!!
А повышение МЗП на 277,500, 1000  ИХ не интересует.
ОНИ решают свои вопросы- как за счет НАС набить карманы нашими налогами и свалить в свои виллы купленные в Америке. А нам от них ждать нечего.
Для того чтобы увидеть истинное лицо Президента - посмотрите его выступление на инаугурации. Час болтовни и ничего конкретного.
Что можно требовать от.....???

Відповісти
  • Андрій
27.08.20 10:52

То в серіалі, якщо сценарій написати, то не призведе...а це економіка країни, тут інші мікро та макроекономічні процеси і безпідставне і необгрунтоване підняття мінімалки в будь-якому разі призведе до негативних наслідків

Відповісти
  • Екатерина
27.08.20 11:16

" Зеленского считают..." , КТо?! тараканы в его голове ?!

Відповісти