Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.08.20
16047 15 Друкувати

В Україні посилили карантин: що змінилось

Автор: Анастасия Рокитна, РБК-Україна.

Кабінет міністрів продовжив карантину в Україні до листопада. Разом з тим, уряд посилив обмежувальні заходи на території областей через зростання захворюваності.

Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабміну.

Тепер у регіонах, які потрапили у "зелену" зону, забороняється діяльність дискотек, розважальних закладів, нічних клубів.

Також заборонили діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля.

Кабмін прийняв постанову, яка забороняє проведення концертів, окрім тих, які проводяться закладами культури.

Втім, концерти дозволяють проводити тим, для кого це протягом останнього року є основним видом діяльності.

Також в постанові говориться, що органам місцевого самоврядування надається право на доступ до данних електронного сервісу "Дій вдома" для контролю осіб, які підлягають самоізоляції, обсервації, також щодо осіб, які порушили правила карантину.

Проект постанови мають допрацювати протягом дня і опублікувати документ.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Марина
26.08.20 15:08

У вас часом не опечатка, точно про зелену зону, а не червону?

Відповісти
  • Татьяна
26.08.20 15:10

Ограничения для тех, кто попали или все-таки не попали в зеленую зону? сумбур какой-то...

Відповісти
  • Мари
26.08.20 15:42

Что значит с организацией досуга?

Відповісти
  • Лилия
26.08.20 16:10

Красная зона бастует против ограничений,а для зеленой закрывают все

Відповісти
  • Тамара
26.08.20 18:22

А как же выборы месные? 

Відповісти
  • Елена
27.08.20 10:48

Тамара, размышляйте, анализируйте и делайте выводы!!! Как бы не старались замылить мозги и вылить в уши "нужную" информацию "о благе для народа и заботе о нем же", причем в глобальном масштабе. У народа все больше и больше вопросов к "благодетелям" )))  

Відповісти
  • Неля
26.08.20 18:36

В Україні нічого не змінилось . Тут карантинимо, тут заробляєм, тут, осоледці завертаємо... тут піднімаєм мінімалки, тут поголовно блокуєм податкові, а тут митні платежі підвищуємо. Покращення по-новому, блін.

Відповісти
  • Татьяна
27.08.20 10:49

А также - запрещается трансляция телеканалов, работа интернета, обучение, медицина, прием пищи и т.д. и т.п. Так и  достигнем численности 8млн.
все идет по плану!

Відповісти
  • данет
27.08.20 11:47

Татьяна,каких телеканалов. вы перебарщиваете.

Відповісти
  • Валерий
27.08.20 10:54

Татьяна,Вот мне интересно, сколько вам платят, у вас ни единого каммента по бух. делу, а все про политику и как нужно сделать (взять все и поделить)

Відповісти
  • Виктория
27.08.20 11:30

Нас готовят к жизни рабов!!! Запрет вводят на ВСЕ: работу, образование, отдых, досуг, хобби, общение (изоляция каждого в отдельности), дышать свободно, мыслить свободно!!! Запрещают изъявлять свою свободу воли!!!

Відповісти
  • Вячеслав
27.08.20 12:56

Виктория,всё зависит от того, чью волю вы изъявляете. О своей воле - это из области домыслов и фантастики. Её нет. А чужую - пожалуйста! Только чужая воля - она разная. В одном случае хоть людей убивай и жги - ещё и героем станешь! В другом случае сам станешь едой героев.

Відповісти
  • Инга
27.08.20 11:56

Они границы вообще открывать не собираются. 

Відповісти
  • Вячеслав
27.08.20 12:58

Инга, согласен, задолбали уже. И так нам бедным людям на хлеб не хватает, а тут ещё и в Турцию-Тайланд не дают слетать.

Відповісти
  • Юна
28.08.20 08:16

Вячеслав, 100 % праві , на хліб не хватає. Чому закриті кордони навіть відпочити не дають :)))))))

Відповісти