Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.10.20
9111 14 Друкувати

Підприємцям підвищать штрафи за недотримання карантинних норм

У Верховну Раду під час наступної сесії внесуть законопроєкт про посилення відповідальності підприємців  за недотримання карантинних норм. Про це повідомив під час ефіру на Громадському радіо народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Мова йде про штрафи від 31 до 51 тисячі гривень за одне порушення.

«Якщо, наприклад, це торговельний центр, то охорона не має пускати людей без маски. Деякі заклади не дотримуються обмежень, позакривати ми їх не можемо, це неправильно, економіка не витримає ще одного локдауну».

Радуцький додав, що на нараді у президента підготували відповідний законопроєкт, який уже пройшов погодження у комітеті.

Він також зауважив, що основною метою наради було зменшення кількості хворих і не допустити ситуації, при якій країна повернеться до локдауну.

Напередодні у президента відбулася нарада, де він дав низку доручень для боротьби з пандемією. А саме, визначили 10 кроків, які Україна буде впроваджувати для боротьби з розповсюдженням COVID-19.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
16.10.20 10:02

может какие-то законопроекты будете вносить для помощи бизнесу, а не его разорения? 

Відповісти
  • Грустьпечальтоска
16.10.20 10:11

А что эти тупорылые депутаты сделали для бизнеса? Поддержка во время карантина? Не не слышали. Для украинцев? Бесплатное тестирование и лечение от ковида? Не не слышали. Разворовали все что только можно и не нажрутся никак. Скоты(((

Відповісти
  • злой клоун
16.10.20 11:04

кто ж за него голосовал то? ай-яй-яй

Відповісти
  • Анна
16.10.20 11:21

Какая-то дискриминация и нарушение конституционных прав человека!!!!
"Если, например, это торговый центр, то охрана не должна пускать людей без маски...." кто такая охрана магазина, что должна кого-то пускать в магазин, а кого-то нет????!!!!

Відповісти
  • Катерина
16.10.20 12:19

Анна, вот-вот, совсем уже обезумели, что они там курят?!! Не правительство, а сборище идиотов. Настолько я во власти ещё не разочаровывалась. Думаешь, ну дебилы же, хуже из никто не может быть. Ан, нет, оказывается, может...

Відповісти
  • Елена
16.10.20 12:54

Катерина,  "Ан, нет, оказывается, может..."  Вы оптимистка

Відповісти
  • Елена
16.10.20 11:25

ой. как здорово. и налоги получать (предприятия не закроются) и штрафі увеличенніе снимут. ну не бизнес, а клондайк какой-то неисчерпаемій!!!!

Відповісти
  • Инесса
16.10.20 12:53

Одно ворье.

Відповісти
  • Ігор
16.10.20 13:26

Просто вирішують в розумово-розвинутих країнах: там на вході міряють температуру, якщо є, щоб не відганяти/ображати покупця, приймають замовлення біля входу та виносять і розраховуються = ефективність у 5 - 6 разів вища, ніж вимагати намордники.
Тільки в Україні, олігархічна хунта з корумпованими чиновниками, намагається ні людям, а собі - надходження від штрафів.

Відповісти
  • Ірина Че
16.10.20 19:58

17 тис було дуже багато,а 30-50 тис- це грабунок і розорення підприємців.Урядовці отримують мільйонні зп,то для них 17 тис копійки.Це знову штрафне наповнення бюджету не проти корона вірусу, а новий дохід в бюджет для себе коханих.Переаіряючих розвелося так багато,що будуть як хорти бігать і збирать гроші в бюджет.А звичайним людям важко вижити,хто про це думає.Треба підтримувати самозайнятих осіб,а не розорювати їх. Не вбивайте корову, яка вас годує. Чому б взагалі не розстрілювати за те,що ходиш без маски?Міра покарання повинна відповідати мірі злочину.

Відповісти
  • Шурик
17.10.20 21:38

Давайте все закроемся и уедем в Словению, навсегда. Точно никто не пожалеет.

Відповісти
  • Шурику
17.10.20 23:39

Шурик,там своих хватает

Відповісти
  • *
19.10.20 16:10

Харьков, красная зона. Фитнес-залы работают. Типа общая площадь позволяет. А что в тесных раздевалках сидят друг у друга на голове, никто не видит. И в спортзале в маске не попрыгаешь. А тут штрафовать магазины пирожков собираются. Вот кому нужна вся эта профанация? Если очевидно, что настоящие места распространения ковида никак не меняют работу. 

Відповісти
  • Виталий
28.10.20 19:01

Как можно вообще наказывать за несоблюдение РЕКОМЕНДАЦИИ носить маску?

Відповісти