Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Аля
30.10.20 13:09

Странно.
 В "красной зоне" разные ограничения для разных областей

Відповісти
  • Галина
30.10.20 13:27

Миколаївській області – у місті Миколаїв з наступними обмеженнями:

приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання;

Это нужно понимать, что не могут работать только вышеперчисленные учереждения? Все остальные - в обычном режиме?


Відповісти
  • Ольга
30.10.20 13:54

Галина, у нас в Николаеве предприниматели вышли на митинг, в результате мер составил обращение к кабмину с просьбой разрешить деятельность общепитов и заведений культуры при условии соблюдения карантинных мер безопасности. Сегодня пришел положительный ответ. 

Відповісти
  • С днём Хелуина!
30.10.20 16:17

На сайте 911 и др одномоментно Супер распродажа постельного белья  с одуванчиками.. Кто сделал предоплату, очевидно, пролетел. сайт  фирмы не из ссылки 911 не открывается, Телефоны уже не отвечают. Какое название американского праздника, такие в Украине и "распродажи." Чувство разочарования можно заесть лапшой.

Відповісти
  • ***
01.11.20 15:30

С днём Хелуина!,Ні защо в світі не признаю цього празника, він нам Українцям нідочого, тай хватить нам насаджувати все заморське, зо не природне для нашої землі! Гей люди та схаменіться вже, хватить заглядати в рота тій европі та америці з відкритими як в аборигенів ротами на намисто! Пора подумати куди нас завела европа та америка до чого ми дійшли, У нас в Україні все виробляли. тільки треба було розвивати, купувати або виготовляти і вдосконалювати обладнання і виробництво, немає за 30 років мужиків, щоб чк вікінги защищали свою землю,не тільки в бою, а й в тил не пускали різну сволоту!

Відповісти
  • Олег
30.10.20 23:02

 тот кто составляет эти шедевры точно с головой не дружит. Суперсло Одесской области САВРАНЬ, ничего личного, просто знаю его хорошо. ОТ что это за такое ограничение -----приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів "автоконцертів"; получается автоконцерт в селах можно посещать, а пенсию  в банке получить нифига никак. а банкомат в Саврани кто будет дезинфицировать после каждого использования???????????????? ну дебилы же!!!!

Відповісти