Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


30.11.20
11554 15 Друкувати

Форму податкової декларації з податку на прибуток підприємств змінили

Мінфін наказом від 29.10.2020 р. № 649 затвердив зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі - декларація), пише Бухгалтер.ua.

У формі декларації з'явилися позиції, які дозволяють подання декларації:

- юридичними та фізособами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, фізособами, які провадять незалежну профдіяльність, які є платниками податку на прибуток при виплаті доходів (прибутків) нерезиденту з джерелом їх походження з України;

- іноземними компаніями;

- юрособами, які здійснюють управління активами щодо діяльності інститутів спільного інвестування, утвореними без статусу юрособи, активами яких управляють такі особи.

Також викладено у новій редакції такі додатки декларації:

- додаток ПН до рядка 23 ПН декларації;

- додаток РІ до рядка 03 РІ декларації;

- додаток АМ до рядка 1.2.1 додатка РІ до рядка 03 РІ декларації.

Форму декларації доповнюють додатками, в яких відображатимуть інформація про контрольовані іноземні компанії та розрахунком податку на прибуток контрольованої іноземної компанії:

- додаток КІК до рядка 06.1 КІК декларації;

- додаток КІК-К до рядка 02 КІК-К додатка КІК до рядка 06.1 КІК декларації;

- додаток КІК-ТЦ до додатка КІК до рядка 06.1 КІК декларації;

- додаток КІК-ЦП до рядків 1.2 КІК-ЦП, 1.3 КІК-ЦП додатка КІК-К до рядка 02 КІК-К додатка КІК до рядка 06.1 КІК декларації.

Точкові зміни відбулися і в додатку ЗП до рядка 16 ЗП; додатку ВП до рядків 26 - 29, 31 - 33, 35; додатку ПП декларації.

У тексті наказу зазначено, що він набере чинності з дня його офіційного опублікування. Станом на 30.11.2020 р. не опублікований.

Коментарі
  • Елена
30.11.20 14:58

кто бы сомневался.

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • Паламея
30.11.20 15:19

Вижу, что реформы идут полным ходом...)))

Відповісти
    Оцінити
  • 41
  • 0
  • Муравей
30.11.20 15:40

Никогда такого не было, и вот опять)))

Відповісти
    Оцінити
  • 33
  • 0
  • Світлана
30.11.20 16:21

Оставьте все формы и счета в покое. Сколько можно менять. Дайте людям работать спокойно.

Відповісти
    Оцінити
  • 54
  • 0
  • с-т
30.11.20 18:31

кому локдаун,а кому новая форма деки под елочку,еще и заставят сдавать за 4 квартал.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Ната
30.11.20 18:49

Вот точно под эту неподъемную работу денег себе начислили немеряно-инициатива...

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • дина
30.11.20 19:59

мыльные пузыри а не работа.. за народные деньги                           -единственное , на что способны= тулить в одну кучу пдфо с есв  и  вышеупомянутая возня с формами.. 

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 0
  • Oleg
01.12.20 09:34

опять двадцять п"ять

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • ОльгаNik
01.12.20 10:20

"Вони працюють"
Коллеги, всех с первым днем зимы!  
Не огорчайтесь, со всем разберемся и справимся. Бухгалтер - профессия не для слабых.

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 0
  • *
01.12.20 17:44

ОльгаNik, если бы еще платили за нее не слабо.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бондарева
01.12.20 14:51

пять баллов

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена Анатольевна
01.12.20 12:10

Вначале будем ждать публикации
Потом, разработки программистами...
Потом внедрение в программы (1С, Медок)...
В общем они получат премию за тяжелую работу, а бухгалтера головную боль!

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Ия
01.12.20 12:50

да вашу...  мне вот интересно как у них будут эти деки ложиться по юр.особе и инвест.фондам с их "звитна"... и что там с фин отчетностью делаться будет... 
Будь проклят тот день, когда я сел за баранку этого автомобиля (с)

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • *
01.12.20 17:48

Перестановка кроватей в борделе. Если занимаются бесконечными бесполезными изменениями, значит штат явно преувеличен. Пора разогнать половину.  Шмыгаль же приглашал за 6000 дороги делать. 

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Валентина
07.12.20 11:59

Ну каждый год деку по прибыли меняют. И как обычно - в конце года. Такое впечатление, что все комментаторы будут заполнять деку впервые за 2020 г. Коротка память?

Відповісти