Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.12.20
24009 12 Друкувати

8000 грн для ФОП і не тільки, «скасування» перевірочного мораторію

Сайт Бухгалтер 911 нагадує, що 10 грудня вступають в силу важливі закони для підтримки бізнесу під час карантину: щодо одноразової допомоги від держави (Закон №1071-ІХ), щодо підтримки бізнесу в період карантину (Закон № 1072-ІХ).

У цьому відео Сергій Томашпільський розповість про Закон № 1071-IX на базі законопроекту № 4429, в якому йде мова в тому числі про виплати в розмірі 8000 гривень.

  • 8000 грн: коли і кому (в т. ч. нюанс з пільговиками по ЄСВ «за себе»)?
  • Хто не отримає допомогу: обмеження для ФОП.
  • Хто не отримає допомогу: обмеження для працівників ФОП і юросіб.
  • «Скасування» перевірочного мораторію: про що все-таки мова?
  • Інші зміни Закону (продовження алколіцензій, дозвільних документів і не тільки).

Проект відповідної «подзаконкі» вже гуляє по Інтернету.

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Варвара
09.12.20 10:48

Спасибо Сергей, ничего лишнего. Берегите себя!

Відповісти
  • Буржуй
09.12.20 11:21

Сергей, Я правильно понял что если КМУ утверждает постанову то фактические проверки разрешены ? Или это под вопросом. Смотря как трактовать закон?

Відповісти
  • Сергей
09.12.20 11:36

Буржуй, В видео есть цитата из Закона № 909-IX
"4. У період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, надати право Кабінету Міністрів України скорочувати строк дії обмежень, заборон, пільг та гарантій, встановлених відповідними законами України, прийнятими з метою запобігання виникненню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, крім випадків, коли зазначене може призвести до обмеження конституційних прав чи свобод особи."
Есть конечно вопросы по трактовке этой нормы. Но я так понимаю, теже налоговики считают, что КМУ может своими постановлениями влиять в т.ч. на проверочный мораторий из НКУ. См.здесь https://buhgalter911.com/news/news-1054948.html

Відповісти
  • Буржуй
09.12.20 11:52

Сергей, Спасибо. Предупрежден значит вооружен.

Відповісти
  • Сергей, а что вы скажете на это?
10.12.20 18:58

Сергей, а что вы скажете на это (язык оригинала):
"10. Керівництву головних управлінь ДПС в областях забезпечити:
...........................................................................................................
10.39.вжиття заходів для мінімізації кількості господаррських обєктів з незначними (менше 5 тис. грн. за календарний місяць) , у т.ч. через організацію фактичних перевірок, проведення хронометражів виторгів.
термін - 25.12.2020.................................................................................................................
"
т.е. об исполнении доложить уже 24 декабря.

это из свежайшего приказа по ГНС, который подписал Любченко 09.12.2020 за № 706. Там конечно не только про фактические проверки, но и про фактические тоже.отакидела....


Відповісти
  • Алекс
15.12.20 13:58

Сергей, а что вы скажете на это?,А где этот 706 приказ посмотреть? Чегото нигде не нарыл,там что жесть жестяную готовят или как

Відповісти
  • наталья
09.12.20 11:29

Спасибо.

Відповісти
  • яцюк
09.12.20 12:22

Дякуємо.

Відповісти
  • Константин
09.12.20 19:28

Не нашёл в проекте порядка о выплате помощи работникам 8 тыс.грн. ни слова о том, чем должны оформляться остановка деятельности предприятия и уменьшение доходов работника? Предполагаю, что если не будет оформлен простой с оплатой не ниже 2/3 оклада, а например, работники напишут заявления за свой счёт, у работников потом могут быть проблемы.

Відповісти
  • Олена
10.12.20 10:33

Константин, и я спрошу. А приказ на простой тоже за 2 месяца ДО простоя надо (согласно КЗоТу)?

Відповісти