Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.12.20
10935 10 Друкувати

Держстат затвердив загальний табель форм звітів на 2021 рік

Держстат наказом від 08.12.2020 р. № 344 затвердив загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2021 рік.

Цей документ містить перелік форм звітності, анкет, інших статистичних формулярів, необхідних для державних статистичних спостережень.

У табелі по кожній формі, зазначено її найменування, наказ, яким її затверджено, періодичність подання. Також зазначаються респонденти (хто подає) та строки подання.

Нажаль, суттєвого скорочення статзвітності знов не відбулось.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • а у нас
11.12.20 10:45

І не тільки скорочення! Кому потрібен звіт з праці місячний і квартальний 6 січня?!!!!!!! В 2020 році преспокійно здавали 11 січня - так можна ж!!!

Відповісти
  • Оксана
11.12.20 11:55

а у нас, У 2020р. здавали 8 січня.  Завжди здавали не пізніше 7- ого числа після звітного періоду. 

Відповісти
  • а у нас
11.12.20 15:34

Оксана, добре, не 10.01, але 10.03.  А що робити бухгалтеру по зарплаті - табелі закривають 1 числа (в січні 2021  4), А ти нарахуй зарплату (можуть лікарняні , відпускні, компенсації притягнути, ще й над преміями "подумать"), виплати (ЄСВ вирахуй до копійки спочатку = зроби звіт), ще й не тільки місячний, а й квартальний (з розбивкою по розмірам, добре, що з 2021 року цього в звітах не буде), за ТРИ дні! А. ще забула заявку на ФСС! Взагалі, люблю, коли місяць починається в неділю-вівторок - є повноцінних 5 робочих днів для роботи.

Відповісти
  • Олена
11.12.20 11:53

А як можна здати звіт по виробництву, як ти його тільки зводить починаєшь числа з 10-го.

Відповісти
  • Ната
11.12.20 12:14

Більшість статистичних звітів давно потрібно скасувати. А якщо вони все-таки дуже комусь потрібні, то термін здачі повинен бути не раніше 15 числа 

Відповісти
  • Андрій
11.12.20 12:43

26 сторінок....ідіоти

Відповісти
  • Наталия
11.12.20 13:07

Когда уже эту всю статистику разгонят к чертям?

Відповісти
  • Светлана
11.12.20 13:11

По всем вопросам к Максиму Степановичу с г-ом Зеленским. Пошли все на локдаун!

Відповісти
  • Дарья
11.12.20 17:44

Так, а где ихнее "чудо" 10-ПI ? 

Відповісти
  • Наталія
12.12.20 20:09

а де можна їх побачити?

Відповісти