Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

28.12.20 00:00
0 Друкувати

Кабмін не скасовує жорсткий карантин з 8 січня

Незважаючи на суттєве зменшення кількості нових випадків захворювання на COVID-19, МОЗ не буде ініціювати відміну чи відтермінування посиленого карантину, який, за рішенням уряду, діятиме в країні з 8 до 24 січня.

Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Це пов’язано з прогнозованим зростанням поширення коронавірусу після новорічних свят, а також із очікуваним піком захворюваності на грип, який традиційно припадає на кінець січня — лютий.

"Щоб медична система змогла повною мірою надавати медичну допомогу, важливо підійти до цього етапу з максимально низьким показником завантаженості медичних закладів",- зазначає міністр. 

На період з 00:00 годин 8 січня до 00:00 годин 25 січня буде запроваджено посилений карантин, який передбачає наступні обмеження роботи:

  • закладів громадського харчування (крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос);
  • розважальних закладів;
  • закладів торгівлі непродовольчими товарами;
  • закладів культури і проведення культурних масових заходів;
  • спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;
  • проведення масових заходів, крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв);
  • непродовольчих ринків;
  • відвідування закладів освіти, крім дитсадків.

 

 

Рубрика:
Коментарі
  • Ігор
28.12.20 13:12

Весь світ вже займається вакцинацією, наші, безнадійно корумповані, ще багато років будуть займатись намордниками та карантинами.
Що ще можна очікувати мешканцям країни, де на заході одностайно голосують за того, хто влаштував їм сміттєву повінь, а на сході одностайно обирають труп? Та і в багатьох містах одностайно обрали тих-самих, і це у найбільш відсталій країні. А як можна обирати іншого, якщо попередник ще живий?
Центрально-африканська Україна - країна, мешканці якої не знають, як поводитись тим, хто має власну країну.

Відповісти
  • Сергій
01.01.21 20:21

Ігор, від СНІД та раку за 50 років не винайшли, а тут від вірусу, і за пару місяців?....

Відповісти
  • Юра Г.
28.12.20 19:27

Ігор, ми маємо чудову країну, що називаємо батьківщина. Як не вибирають батьків так і з батьківщиною.
.
син червяк питая у батька,
Батько - а у яблуці файно?
Файно відповідає батько.
А в апельсині ? 
Файно?
так чому ми в гумусі?
Бо це батьківщина, синок.
.
із гумуса яблука створити неможливо - це факт,
але зробити батьківщину, щоб пишатися нею - це реальність.
У Львові мешканцям до вподоби сміття на виляціях, У Київі - уставші мости.
але все змінюється, і для всього є свій час.
Цой помер, а наші серця вже не бажають "перемен"

Відповісти
  • Іра
28.12.20 14:00

Ігор, вакцинація не панацея від ковіда! Хочете собі щеплення  - йдіть і уколітесь 

Відповісти
  • Дмитрий
04.01.21 11:50

Іра, вакцинация не панацея, единственный бонус 100-процентная гарантия от смерти и протекания в тяжелой форме.
Плюс второй бонус - вероятность вообще заболеть меньше на 90-95 процентов.
А так, действительно, не панацея. )))

Відповісти
  • ***
29.12.20 15:53

Іра, Тебя видно чем то уже укололи. Бредишь.

Відповісти
  • Юра Г.
28.12.20 19:16

Іра, где и когда и как? Зачем Вы советуете сделать то, что невозможно, правда если не выехать из страны.
Как по мне, Ігор - лучшая реклама спутника.
Когда то был фильм, не помню точное название, возможно "враг мой" Там про космические войны, и обстоятельства, когда враг принимает роды у своего врага, а потом отвозит ребенка врага на планету врага, будучи врагом и принимаемый с почестями.
Дайте мне возможность уколоться вакциной врага, которую он мпредлагает мне, что бы сохранить моё здоровье.
.
Ещё одно кино, про СМЕРШ, так там перед тем, как растрелять, приговоренного полностью вылечивали, расходуя дефицитные лекарства.
.
Россия поступила с Украиной так, как часто в семье старший брат отбирает у младшей сестренки игрушку.
Факт состоялся, крым у старшего брата, а вернет или нет, зависит прежде всего от него, а не от сестры или родителей.
Если брат понимает, что он брат - то вернет.
Да и забирал игрушку он, потому что посчитал, что ему она нужнее, а у сестры её могут сделать опасной для брата.

Відповісти
  • Ігор
28.12.20 14:56

Іра, не дивуюсь, що у мешканців відсталої країни світу є альтернативна думка по відношенню до тих, хто зміг облаштувати у рази більш якісну свою країну.
Була б можливість, то пішов робити щеплення. Бо в нас пріоритетні чиновники, поліцаї, ..., а їх 21 млн, а вакцин планують 8 млн. (на 4 млн. осіб) через півроку.

Відповісти
  • Ірина
28.12.20 17:34

Ігор, не варто принижувати людей у своїй країні. Хто Вам взагалі сказав що вакцина дає 100 % гарантію. Не дає. А якщо дає то на деякий час. Поцікавтесь більш детальніше про дієвість вакцини. І подумайте добре чи варто нашій державі витрачати кошти з бюджету на ці вакцини, тим більше знаючи про корупцію на верхах. Для країн, які почали вводити вакцину це невеликі кошти. І вони знають що результат мінімальний, але це "не травмує" їхній бюджет. Проблема нашої країни що є багато таких людей які думають що вони дуже розумні, а насправді.....

Відповісти
  • данет
28.12.20 13:25

субьекты господарювання у сфері  торговельного и побутового обслуговування-------кто знает  как найти перечень этих субьектов. и откуда  с какого закона зта формулировка. ведь в классификаторе профессий формулировка -----пункт5. Працівники сфери торгівлі та послуг

Відповісти
  • Надежда
28.12.20 15:05

данет, То неловкое чувство, когда хочется разговаривать матом. Все, кто получил отказ в компенсации - в списки не входит. ИМХО

Відповісти
  • lfytn
29.12.20 13:24

Надежда,т.е. могут работать?

Відповісти
  • Мария
29.12.20 08:53

Нет снижения заболеваемости, есть отсутсвие бесплатных тестов. Врачи поликлиник всех отправляют в платные.

Відповісти
  • 555
29.12.20 11:03

Мария, ну да, на платные денег нет у населения, а бесплатные еще и теряются

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам