Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.12.20
117923 30 Друкувати

З'явилися нові рахунки для сплати податків, зборів, ЄСВ для всіх областей і міста Києва

Казначейство повідомляє, що відповідно до постанови ВРУ від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з 01.01.2021 р. запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).

При цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Нові рахунки ви можете завантажити за посиланнями:

Нові рахунки для сплати ЄСВ доступні за посиланням. 

Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДПС:

№ з/п Cимвол "SSS"*  Розмір єдиного внеску
1 201 Єдиний внескок,  нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати; винагороди за договорами ЦПХ ; допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами
2 202 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців
3 203 Єдиний внесок,нарахований на суми грошового забезпечення батьків-вихователів у системі загальнообов'язкового пенсійного страхування
4 204 Єдиний внескок  для фізичних осіб - підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність 

Зверніть увагу! З 1 січня 2021 року територіальні органи Державної податкової служби, утворені як її відокремлені підрозділи, розпочинають здійснення повноважень та функцій територіальних органів ДПС, що ліквідуються як юридичні особи. Тому Вам не потрібно, як раніше, шукати в переліку свій район, зарахування ЄСВ здійснюються на рахунки Головних управління ДПС у відповідному регіоні. Вам потрібно лише завантажити рахунки для своєї області або міста Києва. 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юлия
29.12.20 13:33

спасибо

Відповісти
  • Ігор
29.12.20 13:42

Теж нормально: не вміють розвивати країну - змінюють рахунки, щоб важче було шлях корупції дослідити.
Пропоную подивитись відео спуску по Хрестовому перевалу, Грузія (https://www.youtube.com/watch?v=JpSHtmEObmU). Це найбільш складна, небезпечна та красива ділянка тривалого гірського спуску в світі. Записано далекобійником. Ну то й що? Окрім краси, зверніть увагу:
1. Наскільки швидко іде розвиток туристичної, обслуговуючої та готельної інфраструктури. На заможні приватні будинки та авто. У Бені в "чесно" придбаному Буковелі також?
2. Слова далекобійника про те, що у Грузії далекобійниками працюють узбеки - для самих грузинів це вже не є престижно. В Україну вони, та ніхто взагалі, не їде. Навпаки, українські далекобійники їдуть у Європу.

Відповісти
  • Ольга
29.12.20 14:06

Не бачу посилання на нові рахунки по м. Києву

Відповісти
  • Олена
29.12.20 14:19

Ольга,
Зауважимо, що поки що не оприлюднено оновлені рахункі у м. Київ

Відповісти
  • Елена
29.12.20 16:08

Народ! Кто из Днепра. По городу общие счета? И какие у нас счета, Дніпровське ТГ, Дніпровський район?

Відповісти
  • well
04.01.21 11:51

Елена, военный сбор и НДФЛ не менялись, применяю реквизиты с 2020года, только единий внесок поменялся

Відповісти
  • Олена
30.12.20 15:07

Елена, у меня такой же возник вопрос. Значит, я не одна, так поняла :)

Відповісти
  • Ирина
30.12.20 08:24

А где счета для военного сбора, НДФЛ по Краматорску?

Відповісти
  • Oksana
30.12.20 10:14

Днепр. Не все счета или не все районы? Не понятно ничего. НОВОКОДАЦЬКИЙ район куда платить? Или правда общие счета, только никто не объясняет ничего.....

Відповісти
  • Елена
30.12.20 13:03

Oksana, я так поняла, что разделений по районам не будет. По Днепру общие. Только куда мы относимся? Дніпровський район, Дніпровське ТГ, это наши счета?

Відповісти
  • Кривой Рог
30.12.20 10:17

просмотрела, счета вроде все остались прежние

Відповісти
  • Oksana
30.12.20 10:21

По всей Днепропетровской области счета старые остались?

Відповісти
  • С_Светлана
30.12.20 11:55

Oksana, счета поменялись. Там на  странице ДПС в Днепр.обл. кроме новых счетов с 01.01.2021 остались также ссылки на счета 2020 года. Может вы не ту ссылку открыли?

Відповісти
  • Oksana
30.12.20 13:04

С_Светлана, я все переглядела. Новокадацкого района г. Днепр нет в новых счетах. В старых есть

Відповісти
  • Елена
30.12.20 13:58

Oksana, нет по районам, общие счета по Днепру

Відповісти
  • Марі
30.12.20 10:53

Хто вже звіряв рахунки? Їх не змінили, чи за посиланнями на нові рахунки викладено старі?

Відповісти
  • Альона
30.12.20 11:50

Марі, м. Черкаси по ЄСВ тут старий рахунок

Відповісти
  • Альона
30.12.20 11:54

Альона, вибачаюсь, новий вже також є

Відповісти
  • Светлана
30.12.20 11:34

Марі, я сверила-совершенно другие.

Відповісти
  • Марі
30.12.20 11:49

Светлана,У мене по Полтаві - один в один.

Відповісти
  • Бух
30.12.20 11:51

А де ПДФО по Житомирській обл.?

Відповісти
  • Ірина
30.12.20 13:44

По Киеву счета одинаковые по НДФЛ и ВЗ, только поменялся код ЭДРПОУ

Відповісти
  • Мария
30.12.20 13:54

Я так понимаю счета одни по всей области, нет разделения на город, район, село, или не так?

Відповісти
  • Светлана
30.12.20 16:37

Это надо же так предоставить счета, что ничего не понятно. Днепр по районам начинается с №7484. Реквизиты распечатать не удобно (считать страницы). Новое удобство для нас. 

Відповісти
  • Яна
30.12.20 17:41

Це все чудово, але по єдиному податку по Херсонській області так і нема даних на 2021... шо за фігня? даже на сайті держказнаейства...

Відповісти
  • Татиана
30.12.20 17:52

Кто подскажет (может кто помнит): когда в этом году менялись счета с 03.01.2020. -  как скоро они (новые счета) появились в ЕК?

Відповісти
  • Лариса
31.12.20 11:37

тєж питання. коли будуть в кабинеті?

Відповісти
  • tatala
04.01.21 10:28

Не можу знайти рахунки для сплати єдиного податку в Харківській області. То я не бачу чи їх немає насправді ?

Відповісти
  • Ирина
04.01.21 12:37

tatala, код класифікації доходів бюджету 18050400, раньше был 18050401. 

Відповісти
  • Елена
04.01.21 12:28

tatala,
ГУ ДПС у Харківській області повідомляє, що у 2021 році змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.
https://kh.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Відповісти