Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Юрий
08.01.21 11:40

Красиво обещают, а на деле обдурят, как при "индексации" в 2020 году.
Я вышел на пенсию в 2018. Пенсию посчитали с учетом средней зарплаты по стране - 5377,9. При индексации в 2020 почему-то использовался показатель 4888,83, полученный, как ср. з-та за 2017 год 3764 (?) * 1,17 * 1,1, поскольку мой показатель на момент расчета пенсии в 18 году был выше, меня просто послали лесом: "вам и так много насчитали, скажите спасибо, что по результатам индексации не снизили!"  

Відповісти
  • Иван
27.02.21 19:29

Юрий, ждите следующего года. Закон приняли в 2017 году. Следовательно, его данные являются базовыми. Ждите 2022 года

Відповісти
  • Nina
19.02.21 16:56

Юрий, з цими запитаннями необхідно звертатися одразу ж, як вони виникли:  1)на телефон Гарячої лінії вашого обласного управління ПФУ. Там зареєструють ваше усне звернення як скаргу, відповідний фахівець перевірить вашу особисту електронну справу, якщо знайде невідповідності або порушення при нарахування пенсії - буде вживати практичних заходів щодо відновлення справедливості (наприклад, звернеться особистодо того інспектора, який проводив розрахунки). Повірте з власного досвіду - у такому випадку найскладніші проблеми розв'язуються оперативно і по-справедливості, в облупарвліннях працюють дуже фахові і відповідальні люди, вони захистят ваші інтереси.  2)Якщо у вас будуть претензії до обласного управління - звертайтеся безпосередньо до Головного управління ПФУ в Києві. Краще це зробити через меню "Мої звернення" в Особистому кабінеті Порталу електронних послуг ПФУ (це легко і уже швидко). Якщо у вас немає Особистого кабінету - ц дуже погано, негайно створіть цей кабінет - і ви у будь-який час будете контролювати усі нарахунки, перерахунки, якщо ж отримаєте цифровий підпис - матимете доступ до усіх послуг ПФУ, не виходячі з квартири. Удачі вам))

Відповісти
  • зейкан юрий
02.02.21 14:20

Юрий,перемножте  4888.83  на  свий  коефициэнт  заробитнои  плати  та   страхового  стажу   и будете  знати  розмир   своеи  пенсии

Відповісти
  • данет
08.01.21 16:40

да полный бардак в этом пенсионном деле. многим назначают пенсии просто с потолка --распоряжением правительства. нет единого закона . снова одни белые другие черные третие льготники и так далее. деньги есть в государстве и очень много  но делят их как хотят.

Відповісти
  • Ганна
10.01.21 16:51

Чи буде проведено перерахунок пенсії пенсіонерам які працювали в органах місцевого самоврядування і коли?

Відповісти
  • Андрей
27.02.21 19:31

Ганна, такого закона нет, вы идете на общих условиях

Відповісти
  • Nina
19.02.21 17:20

Ганна,якщо ви працювали у місцевому самоврядуванні на посаді держслужбовця - на жаль, поки що немає відповідного порядку щодо перерахунків тим, хто пішов на пенсію за спецзаконом про держслужбу як у зв'язку із підвищенням окладів на колишній вашій посаді або середньої зарплати у країні, так і у зв'язку з індексацією. Поки що ведуться консультації, обговорення, ця проблема відома, а тим часом не тільки дежслужбовцям, а й ще деяким категоріям пенсіонерів перерахунки не проводяться. Коли будуть перехунки - точної дати немає, але не цього року, бо до 1 березня, коли почнеться масовий перерарахунок у зв'язку з ідексацією, точно зміни у законодавстві щодо держслужбовців не будуть прийняті. Я два роки тому порадила одній пенсіонерці-держслужбовцю подати заяву до ПФУ про перехід її з пенсії держслужби на загальне пенсійне забезпечення. Сума після перерахуну вийшла майже така, як була при пенсії за держслужбою, але після цього їй стали робити щорічну планову індексацію, і, звісно, щомісяця - хоч невеличка, але ж добавочка. Спробуйте й ви так зробити. При такому перерахунку сума може вийти і меншою, ніж зараз -  в такому випадку вам немає поки що сенсу переходити з пенсії по держслужбі на загальну, тож доведеться чекати змін у законодавстві щодо перерахунків пенсій пенсіонерів-держслужбовців.

Відповісти
  • Тома
03.02.21 15:47

Ганна, пунк 8 все написано про перерахунок працюючим пенсіонерам

Відповісти
  • Олена
11.01.21 14:50

я не зрозуміла за     "потрібно мати страховий стаж не менше 28 років".    Він прирівнюється до трудового стажу?

Відповісти
  • Nina
19.02.21 16:42

Олена,ні, не прирівнюється, оскільки страховий стаж - це тільки ті місяці, за які сплачені внески до ПФУ - ЄСВ. Якщо ваш роботадавець не сплачував за вас відповідну суму ЄСВ (кожного року різна), то страхового стажу за ці періоди у вас немає, хоча трудовий є. Аби точно дізнатися про це, створіть Особистий кабінет на порталі ПФУ (це легко), і там побачите усі дані щодо сум зарплатні і вашого наявного страхового стажу для розрахунку вашої пенсії.

Відповісти
  • Галина
12.01.21 13:52

А про підвищення пенсії працюючим пенсіонерам ні слова, чи буде вона взагалі перераховуватися при наявновному стажу

Відповісти
  • София
13.01.21 01:00

Буду ли я получать пенсионное пособие, если я его получала уже 2 года ..

Відповісти
  • София
13.01.21 01:02

Никто не ответит , никто ни фига не знает

Відповісти
  • Міша
16.01.21 08:54

Страну грабят , а  пенсіонерам попросто  брешуть що не має коштів. Кругом одні криші . Податки відповідно не сплачуються. Наживаються тільки чиновники .. Податковці та правооїоронці сплять та займаються кришуванням , а зарплати отримують дай боже. Якщо так керувати страною то збільшення пенсій в рази , а не на копійки нічого і чекати.  А як керують страною всі мі бачимо. Тільки для особистої наживи та збільшення в рази , а не на копійки , як для пенсіонерів доходів наших доблесних олігархів. . За такі пенсійні копійки пенсіонер не може ні хорошо збалансовано їсти ні лікуватись. А тому дорога одна на- на кладовище в дерезу. І ніхто і не скриває, що саме така умова і поставлена нашим горе керівникам держави. 

Відповісти
  • Валентина
14.02.21 23:08

Чому беруть сер.з.плату за 2017р - 4888.83? В 2020 ср. З.п. уже 7763.17????

Відповісти
  • Валентина
19.02.21 09:13

Чому не індексують пенсії, тим хто пішов на пенсію в 2018 році?

Відповісти
  • Aleksandr
11.03.21 14:23

скажыть будь ласка 5. Обчислення заробітку стосуеться якого законодавчого акту ,наказу ?ы якщоь можливо то номер документу та пункт або №закону? якщо не важко .я выдправив докумнети до ПФУ в грудны 2020р а пенсыю призначыли з 02.01.2021року ы кажуть , що розмыр пенсыы не будуть перераховувати за середный 2018-2020 роки а буде розраховано за 2017-2019роки . я вважаю це рекет на державному рывны.

Відповісти
  • Валентина
13.03.21 16:07

А підкажіть ,будь ласка, а скільки нараховуеться за один понаднормовий рік (наприклад у мене майже 48 років загального стажу)

Відповісти
  • Првафы
25.05.21 15:15

Валентина,

Відповісти
  • Наталія
16.03.21 14:56

У 2021 році для нарахування пенсії береться заробітна плата за останні 3 роки . У мене так сталося, що 60 років мені буде в серпні 2021 року, я не працюю з червня 2018 року, рік рік була (червень 2018 - липень 2019 ) була на обліку в цунтрі зайнятості.  За який період  буде взята зарплата для розрахунку пенсії? Дякую. Як буде впливати облік у центрі зайнятості для нарахування пенсії?

Відповісти
  • наталія
17.03.21 12:15

Доброго дня скажіть у 2021 році у вересні мені 60 років і вихід на пенсію стаж 40 років чи буде перерахунок 5 років що я переробила

Відповісти
  • натаплія
19.04.21 12:22

наталія,

Відповісти
  • Люба
18.03.21 15:30

У мене  заробітня плата більше ніж мінімальна  по країні, а пенсія з мінімалки

Відповісти
  • памір
18.03.21 15:44

Доброго дня,якщо у УБД стаж 39 років,яка буде пенсія?

Відповісти
  • Наталья
24.03.21 16:20

За які роки береться зарплата для нарахування пенсіі ? Мені виходить на пенсію в 2022 

Відповісти
  • Ефимия
29.03.21 14:31

доброго дня! скажіть, інвалід 3 групи, до призачення пенсії по інвалідності (з 2012 року) мала необхідний стаж- 14р. і 7 міс. отримує призначену пенсію + державну адресну допомогу до рівня 1769 грн. Якщо вийде працювати, чи втратить право на отримання державної адресної допомоги? (бо на ці копійки.. скоро ноги протягне((((

Відповісти
  • Ефимия
29.03.21 14:41

агов.... хто тут є?

Відповісти
  • Ефимия
29.03.21 14:45

агов, а де мої дописи???

Відповісти
  • Любов
03.04.21 17:32

Доброго дня! У серпні 2021року мені 60 літ робочий стаж 42 роки яка буде у мене пенсія

Відповісти
  • Катерина
09.04.21 15:08

Підскажіть, будь ласка, як відкрити свій особистий кабінет на порталі без відвідування ПФ?

Відповісти
  • Наталія
12.04.21 22:16

Катерина,Якщо у вас є електронний підпис за його допомогою можна зареєструватись на порталі ПФУ. Ел підпис можна дуже швидко згенерувати в Приват24.

Відповісти
  • Наталія
12.04.21 22:22

Підкажіть, будь ласка, як розраховуватиметься пенсія чоловіку, якому в серпні 2021 р виповниться 60 років? На порталі ПФУ є можливість розрахувати її приблизний розмір, але там дані лише з 1998 р. Чи впливатиме на розмір пенсії суми доходів до 1998 р?

Відповісти
  • Анна
03.05.21 12:01

Добрий день.Пiдкажiть,у скiлькi рокiв виходять на пенсiю чоловiки , эвакуйованi з м Припять?По закону було на 10 рокiв ранiше.

Відповісти
  • Ирина
01.06.21 10:58

скажіть будь ласка де можно звернутись щоб по моїм документам обрахували мою приблизно пенсію і які роки додатково можна брати із трудового стажа до 2001року, а також як перевірити правільність записів у трудовій книжкі

Відповісти
  • Петро
18.06.21 09:43

Всіх знов обдурили. Хто вийшов на пенсію до 01.01.2018 і стажу було достатньо для отримання хоча б мінімальної пенсії тепер будуть отримувати  замість пенсії допомогу при неповному стажі  і відповідно меншу щорічну  індексацію. Рапортують, що мінімальна пенсія 2400 а по факту її отримують тільки ті що мають стаж 35 років. 

Відповісти
  • антон
25.06.21 11:18

а хто тобі заважав заробити

стаж в 35 років? Карасиків

на ставку ловив?

Відповісти
  • Світлана
02.07.21 10:48

Чи можна зробити перерахунок пенсії якщо взяти довідку про заробітну плату за 5 років до 01.07.2000

Відповісти
  • Анатолий
09.10.21 17:16

Если мне 69лет и стаж более 35 лет,то и максимальный размер моей пенсии не должен превышать не 18540грн,а 24000грн(а с 1декабря 26000грн).

Відповісти