Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.01.21
6090 5 Друкувати

Платні медичні послуги: коли потрібен РРО?

ПКУ визначено, що з 1 січня 2021 при проведенні розрахункових операцій за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) є обов’язковим.

У той же час, ст. 9 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР передбачено, що РРО/ПРРО не застосовується у разі здійснення розрахунків за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я у безготівковій формі (з рахунку на рахунок), через банківські установи, та виключно через сервіси переказу коштів або за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування.

Так, зокрема, у разі отримання сімейним лікарем, який зареєстрований приватним підприємцем, коштів на власний рахунок, застосування РРО не потрібне.

За матеріалами ДПСУ
Коментарі
  • Ната
15.01.21 11:12

А платные ветеринарные услуги по этому же принципу?

Відповісти
  • Борис
15.01.21 11:12

Чи передбачено незастосування РРО/ПРРО з 01.01.2021 для стоматологів, що працюють у сільскій місцевості?

Відповісти
  • Ірина
15.01.21 11:16

Добрий день. Скажіть, а якщо надавач медичних послуг не ФОП, а ТОВ, і пацієнти будуть розраховуватись наприклад через Приват 24, чи потрібен буде РРО/ПРРО?

Відповісти
  • Павло
15.01.21 12:09

Ірина, для ТОВ всегда был обязательный кассовый аппарат.

Відповісти
  • Павло
15.01.21 12:14

Собственникам медицинского бизнеса, меня зовут Кульчицкий Павел, юрист медицинского права, занимаюсь написанием Ведомостей МТБ, внутренней документацией, получение лицензии на мед практику, аккредитацией, написание договоров, кому интересно ном.тел. О663468853

Відповісти
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114435 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно