Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.01.21
4003 20 Друкувати

Віктор Ляшко: "Ми не тому вводимо обмеження, що вірус шкарпетками передається. Ці обмеження – прохання бізнесу"

З 8 січня розпочався другий в історії України локдаун. Введення жорстоко карантину не на піку захворюваності, а "після свят", викликало багато критики та жартів. Жарти стали особливо уїдливими, коли 8 січня українці пішли в супермаркети і побачили заклеєні скотчем вітрини з непродовольчими товарами.

Про логіку карантинних обмежень LB.ua вирішив запитати у головного державного санітарного лікаря, заступника міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка. 

Віктор Ляшко зазначив, що заборона на продаж товарів не першої необхідності введена на прохання бізнесу. За його словами, перед прийняттям такого рішення, було проведено багато зустрічей з представниками бізнесу.

"Є бізнес, який продає виключно посуд, виключно одяг, виключно іграшки. І вони втрачають під час карантину, бо вони закриті, а поруч супермаркети продовжують працювати і продають посуд, одяг та іграшки. 

Ми ж не тому вводимо обмеження, що вірус шкарпетками передається. 

Діти отримали гроші в подарунок від бабусь на новорічні свята і хочуть щось купити. Магазини з іграшками закриті, вони підуть у супермаркет і куплять іграшку. Якщо в супермаркеті іграшки під час карантину не продаються – дитина потім, після карантину, купить собі цей гостинець від баби, коли магазини будуть у рівних умовах. Але цим ми також зменшуємо мобільність населення, бо дитина не піде за іграшкою під час карантину", - пояснив головний санлікар.  

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
16.01.21 00:17

оно сказало, то, что думало. Но обязательно ли, было это печатать?

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
16.01.21 00:52

Елена, нужно! Героев надо знать "в лицо". 
Пойди и обличи его между тобою и им одним...Если господин не будет судить своего слугу, а госпожа служанку, отец сына, и друг своего друга, то зло будет распространяться все более и более. Из Нового Завета от Матфея. 
Поэтому нужно "обличать"

Відповісти
  • Пепел
16.01.21 01:01

"Все хорошо.прекрасная маркиза" пожар идет по плану

Відповісти
  • Шурик
16.01.21 02:52

"***По просьбе супермаркетов***" - за это прямо в тюрьму можно отправлять, сам признался что экономический террорист.

Відповісти
  • Буржуй
16.01.21 07:44

Как говорил Марк Твен - " Лучше молчать и показаться дураком, чем заговорить и развеять всякие сомнения!"

Відповісти
  • Оксана
16.01.21 09:29

Сміх крізь сльози, та дайте тому бідному бізнесу вижить! В мене магазин запчастмн, працювати не можна, аренду сплати, від ЄСВ 3 групу ФОП  не звільнили сплати, єдиний сплати, податкові за щось пореєструй, а працювати не можна. Та не має тих черг, як в АТБ та Новій пошті в тих непродуктових магазинчиках. Там пару людей в годину і так заходило. Як звичайним людям, в яких поломка на дорозі купити запчастину? Чекати пару днів Новою поштою і вистояти в черзі, щоб її забрати. Ну геноцид, якийсь того малого бізнесу, чесне слово!

Відповісти
  • Икс
16.01.21 10:01

По просьбе бизнеса ... звездун. Полное уродище - лапать грязными руками апельсины или пакеты с молочкой можно, а купить книжку, ручку, перчатки или шапку в мороз нельзя. Пусть возвращается обратно в цирк! Там ему самое место.

Відповісти
  • Грустьтоскапечаль
16.01.21 10:06

Он идиот? Так и знала, что закрытие психдиспансеров к добру не приведёт... Идиоты все рванули во власть((((

Відповісти
  • Natashishe4ka
16.01.21 10:08

Серьезноооооо? По просьбам бизнеса?

Відповісти
  • Игорь
16.01.21 10:42

Natashishe4ka, он одно уточнение упустил - по просьбе БОЛЬШОГО бизнеса

Відповісти
  • Бизнес
16.01.21 10:43

я его об этом не просил...

Відповісти
  • Руслан
16.01.21 12:27

Читаю статью и вспомнился анекдот:
Сильно плачет мужик, ой как плачет. Бог по небу ходит, все хорошо, но плачь мужика достал его:
_Сын мой, чего плачешь?
- О Боже, у меня корова сдохла...
- Чего просишь?
- Чтобы у соседа тоже сдохла.
Ну, как-то так:)

Відповісти
  • Люмьер
16.01.21 13:13

Все время задаю себе вопрос - где же мы так нагрешили?????
Что нам такое наказание?!

Відповісти
  • Тарас
16.01.21 17:50

Люмьер, 1000 років тому, рідну віру зрадили

Відповісти
  • 1
16.01.21 13:45

Люмьер, Допустим идёте Вы по дороге, а перед Вами коровья лепёшка. Вы сами, сознательно, вступаете в неё, потом смотрите на испачканную обувь и ноете: "Где ж это я так согрешил...?". Власть именно та, которую заслужили. Ни больше ни меньше. 

Відповісти
  • 2
20.01.21 12:43

1,власть не выбирают, нигде и никогда этого не было, выборы и демократия это надуманные понятия, обычно схема такая - есть 2 и более партий, создается коалиция, потом назначается один их 2 и более, в начале схемы выдвижение 2 и более партий это психотехника в СМИ, это вариант для центральных выборов, а местные проще, там просто покупка мест, народ никогда не был источником власти.

Відповісти
  • 1
28.01.21 17:43

2, Там и слова нет про выборы. Власть та, которую заслужили... И всё. Не выбрали, не подарили, а заслужили. Активными либо пассивными действиями - не важно. И не нужно строить из себя жертв. Власть и бизнес - это две руки одного гнилого организма, которые (руки) друг друга моют. 

Відповісти
  • Ігор
16.01.21 13:47

Використано метод пропагандистів порошенка, які перейшли працювати до дуже непорядного Зе, але логіка в цьому є. Звісно, на свята люди витратять гроші в АТБ та Епіцентрах, а коли відкриються всі магазини, їм вже не потрібно буде до них йти. От тільки Епіцентр, розрекламований продажним ярошем та його гереги, які спровокували повстання листопаду 2013 року, працює у звичному режими. Тільки вдає, що виконує Інтернет-замовлення. "АЛЛО" взагалі використовує міжнародні платіжні системи для ухилення від податків.

Відповісти
  • Мыло Ванов
17.01.21 10:22

Ігор, И частные институты имеют текущие счета в США, студенты туда типа благотворительную помощь переводят, а тут платят минимум. Спрашивал в валютном отделе ГНИ, ответ: "У них индивидуальная лицензия на открытие счёта за рубежом. В отчетность он не попадает." Выходцы с этого заведения  сейчас нам рассказывают  как жить, что делать.  Собаки лают, караван идёт. 

Відповісти