Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


18.01.21
3817 10 Друкувати

Ціну на газ обмежать з 1 лютого: який тариф і як це буде працювати (документ)

Автор: Владислав Красінський, Олександр Білоус, РБК-Україна.

Міністерство енергетики розробило проект рішення Кабінету міністрів про обмеження ціни на газ для населення. Пропонується встановити ціну не вище 6,99 гривень з 1 лютого 2021 року.

Про це РБК-Україна повідомило джерело в Міністерстві енергетики.

Документ зараз знаходиться на узгодженні у інших органів влади. За словами інформованого співрозмовника РБК-Україна, його можуть винести на наступне засідання Кабміну в середу, 20 січня.

Документом пропонується встановити з 1 лютого 2021 до кінця дії карантинних заходів, але не довше кінця опалювального періоду 20/21 граничну ціну на природний газ:

За договорами поставки між побутовими споживачами і постачальниками, в тому числі постачальником "останньої надії", на рівні 6 грн 99 коп. за 1 метр кубічний (з ПДВ).

Крім того, з 1 лютого 2021 до кінця дії карантинних заходів або до кінця опалювального періоду 20/21 ціна, по якій ПАК "Нафтогаз України" здійснює продаж / постачання природного газу, не може бути вище граничної ціни, встановленої Кабінетом міністрів України.

 

Як повідомляло РБК-Україна, Кабінет міністрів вирішив обмежити ціну на газ для населення. Під час карантину ціна не буде перевищувати 6,99 гривень за кубометр.

Газопостачальна компанія (ГК) "Нафтогаз України" готова забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Руслан
18.01.21 10:59

АДМИН, статья "что будет" это гадание на картах. Если вы нормальное издание, то публиковать проекты не есть корректно с таким заголовком.
С каждым днем издание начинает напоминать "серую" прессу....

Відповісти
  • Облікове Діло
18.01.21 12:28

Руслан, Адмінові треба переглядів нагнати, тому й тут подібний скам, дуже далекий від теми видання, й публікується. 

Відповісти
  • ***
18.01.21 11:46

А западные "партнеры" и МВФ разрешили?

Відповісти
  • злой клоун
18.01.21 12:34

 ситуация -    пенсионерке субсидию не дали потому что (официального ответа нет!), размер оплаты услуг ЖКХ  равен её пенсии. На какие средства ей жить?

Відповісти
  • Ігор
18.01.21 13:35

Тільки я один помітив, що в африканський Україні, ця подія топ-новина? Всі видання, телеканали, Інтернет по кілька разів на день повідомляють моногамним москалям сходу та заходу (які обирають собі вождів, якім будуть слугувати, на все життя) цю доленосну подію.
Здивовані моїм питанням? А спробуйте уявити, чи багато б втратили зулуси України, якби не дізнались про цю новину!!! Просто, по факту б, отримали трохи нижчі платіжки. Так, це важка розумова робота, особливо фіндиректорам, але ж ...

Відповісти
  • злой клоун
18.01.21 14:03

Дегуманизация (расчеловечивание) — действия, направленные на отрицание принадлежности субъекта к человеческому роду и лишение его человеческих прав. На практике часто выражается в крайне жестоком обращении с субъектом как с тем, кто якобы стоит на более низкой ступени развития.

Відповісти