Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.01.21
14525 11 Друкувати

Перехід на єдиний МФО ПриватБанку

З лютого 2020 року відповідно до рішення Наглядової ради філії ПриватБанку поступово переходять на єдиний МФО ПриватБанку 305299.

Корпоративним клієнтам банку автоматично змінено реквізити банківських рахунків. Нові рахунки необхідно використовувати з дати, зазначеної таблиці.

Нові рахунки будуть доступні в «Приват24 для бізнесу» (меню «Налаштування» –> «Мої реквізити») після дати, зазначеної в таблиці.

Назва філії Переходять на нове МФО Нові рахунки будуть доступні у Приват24 із Кінцевий термін використання старих рахунків Використовувати тільки нові рахунки із Автоматичне перенаправлення платежів із "старих" на "нові" рахунки буде здійснюватись до
Печерська філія 15.08.2020 20.07.2020 14.08.2020 15.08.2020 02.11.2020
Черкаське ГРУ
Чернігівське РУ
Кіровоградське РУ 17.10.2020 14.09.2020 16.10.2020 17.10.2020 01.02.2021
Західне ГРУ
За матеріалами ПриватБанк

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Руслан
25.01.21 16:21

А таблица где???

Відповісти
  • Наталия
25.01.21 16:36

Руслан, Таблиця знаходиться в приват24 для юросіб = настройки= мої реквізити( там таблиця)

Відповісти
  • Наталия
25.01.21 16:25

З лютого 2020 року???

Відповісти
  • @
25.01.21 22:27

Наталия, вот именно. Я пользуюсь новым счетом с августа прошлого года.

Відповісти
  • Альона
25.01.21 16:52

Блин, ну почему обязательно раз в год счета менять...Приват и в 2020 г. всем массово изменил. Вот наглядный пример того что случается с структурой которая становится государственной. Дальше-больше, видимо.

Відповісти
  • Шурик
25.01.21 18:43

Альона,
В 20-м все везде из-за ИБАНа менялись. Из-за этого же нет смысла в разных МФО.
Дальше по примеру Привата и остальные станут менять.

Відповісти
  • Алекс
25.01.21 21:28

Не зовсім зрозуміло.. чому нас зараз інформують про подію минулого року???

Відповісти
  • Людмила
25.01.21 22:44

Алекс, ну народ проснулся- после пандемии, Новых годов и проч. )))))

Відповісти
  • Катерина
28.01.21 23:09

Це застраріла інформація. Міняли не всім і табличка була на сайті Приватбанку. Ви б хоч перевіряли те, що пишите, а то людей тільки нервуєте! https://privatbank.ua/business/mfo

Відповісти
  • Roman
06.07.21 19:24

Список усіх МФО України 
www.mfo24.info/list-mfo-organi/

Відповісти
  • Ульяна
30.08.22 14:20

чи потрібно повідомляти податкову?

Відповісти