Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.03.21
8220 10 Друкувати

Рада зменшує тиск на бізнес при проведенні трудових перевірок

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення".

Законом удосконалено порядок здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, підвищення його ефективності, зменшення фінансового навантаження на суб’єктів господарювання.

Відповідні зміни внесено до Кодексу законів про працю України, Закону України «Про зайнятість населення» та деяких інших законодавчих актів.

Цими змінами:

  • розмежовано державний, внутрішній та громадський контроль за додержанням законодавства про працю;
  • уточнено підстави для притягнення до відповідальності за недопущення до проведення перевірки, створення перешкод у її проведенні;
  • визначено граничні строки накладення фінансових санкцій за порушення законодавства про працю та зайнятість населення та винесення контролюючим органом припису при першому вчиненні правопорушення;
  • встановлено адміністративну відповідальність посадових осіб органів державного нагляду (контролю) за винесення приписів, розпоряджень, податкових повідомлень-рішень, вимог та рішень про накладення фінансових стягнень, що скасовані в адміністративному чи судовому порядку тощо.

Проект Закону зареєстровано за № 0958.

Текст прийнятого Закону поки що не оприлюднено. Після його появи поговоримо більш детально про прийняті зміни.

За матеріалами ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
04.03.21 12:37

Хочется верить, но...
"И уйдут они без штрафов" и тут становиться смешно

Відповісти
  • 555
04.03.21 13:43

сказка на ночь....

Відповісти
  • Влад
04.03.21 14:02

админ штраф для проверяющих, вот это хохма. Бумага все стерпит. Он в криминальном кодексе есть даже препятствие законной предпринимательской деятельности. И шо?

Відповісти
  • Ура
04.03.21 18:29

Давно пора привлекать проверяющих к ответственности за их беспредел

Відповісти
  • Мастер
15.03.21 19:35

Круто!!! А то, что зарлату можно не платить по полгода, кредитуя бизнес - нормально... Приходилось видеть.. человек отработал 363 дня- два выходных за год, 5 лет без отпусков . . 1200 часов отработано сверх нормы... Руководитель удивляется текучести... Это и было причиной внутреннего контроля на одном филиале... Как Вам ..? Кто-то ещё скажет, что это единичный случай... Ну тогда стоит посмотреть на график работы водителей... Привет худшим работодателям в мире!!!  Ну по дороге домой на заборе одного из предприятий: "Спасибо Польша!!!" 
Хоть есть куда бежать ..

Відповісти
  • Доди
15.03.21 19:44

Кстати а как с трудовыми правами в Европе... Как там с правами проверяющих и гарантиями для бизнеса..  В Швеции, Финляндии, Польше! Как то Швеции все переходят на 36 часовую рабочую неделю... И зарплата за  один и тот же труд у нас и там как небо и земля..  Может дело не в проверяющих? Скоро наш бизнес при такой защите сам сдохнет!!!! 

Відповісти
  • Укр
15.03.21 19:54

Это продолжение.... Начало вот здесь было:
https://www.google.com/amp/s/ria.ru/amp/20200125/1563846562.html

Відповісти
  • Гол
15.03.21 20:05

Согласно глобальным исследованиям ученых из США, Великобритании, Индии, Нидерландов и еще ряда стран, в Украине зафиксировали самый низкий показатель здоровой жизни в 2019 году среди всех европейских стран.... А что хотим ни охраны труда, ни нормальной зарплаты, ни медицинской страховки... И правильно долой проверяющих.. вот работают шахтеры по две смены .. И не нужно там никаких сверхурочных.   Ну а загнулся и ладно... Вообще ликвидировать контроль за охраной труда!!!  А то гарантии ещё там !  Ввести рабство. Разрешить не платить официально зарплату " по соглашению сторон"... 

Відповісти
  • М
15.03.21 20:14

Прості українці живуть все гірше, тікають на заробітки, а  за що високопосадовці отримують тоді такі зарплати і премії?

Відповісти