Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.03.21
20371 26 Друкувати

ДПС затвердила новий Перелік товарів, який буде застосовувати при моніторингу ПН/РК

На сайті ДПС України оприлюднено наказ від 11.03.2021 р. № 277, яким викладено у новій редакції Перелік кодів товарів згідно з УКТЗЕД, які застосовуються для визначення відповідності податкових накладних/розрахунків коригування, які подано для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, критеріям ризиковості здійснення операції при здійсненні автоматизованого моніторингу.

Мета наказу -  удосконалення автоматизованого моніторингу щодо перевірки відповідності операцій, відображених у ПН/РК, поданих для реєстрації у ЄРПН, критеріям ризиковості здійснення операцій згідно з вимогами Порядку № 1165.

Оновлений перелік доповнено до 173 позиції товарів з кодами УКТ ЗЕД. Його попередня версія містила 149 позицій.

Нагадаємо, що накази ДПС не підлягають офіційному опублікуванню. Тому наказ № 277 почав діяти з дати затвердження самого наказу, тобто з 11 березня.

Зверніть увагу, операція платника ПДВ визнається ризиковою, якщо різниця між придбаннями і продажами товарів із зазначеного переліку більше 50 %.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
17.03.21 13:48

Им же больше делать не хрен... НН за месяц два раза поменяли, Козюльки с носа уже все достали, а пока доставали придумали чем еще заняться...

Відповісти
  • Елена
17.03.21 13:49

Уже пусть включат все товары, и не морочат голову своими списками. Все равно блокирую что хочеться им

Відповісти
  • Ігор
17.03.21 14:14

Зате заправки медведчука з неякісним паливом ніхто не чіпав. Торговельних партнерів Петра (ФСБ ім'я Лоліта) - не можна? Телеканали козака з 1 - 2 працівником та 5 тис. заробітку теж не бачили. Фіскалів там не було. Скільки в нас ще прокремлівського бізнесу новинських, рабіновичей, шуфричей, ..., якого чомусь не вважають ризиковим? Корупція у владі (в тому числі фіскальні) повністю знищила порядність та державництво? Лишились продажні сенцови з кивами.

Відповісти
  • бух 123
18.03.21 15:21

Ігор, Бросайте "курить" 

Відповісти
  • Людмила
18.03.21 14:07

Ігор, вы не в том сообществе свои желчные  коменты выставляете, это бухгалтерский форум,- не мешайте работать!
Админ, удаляйте, пожалуйста,  политику из форума

Відповісти
  • мария
18.03.21 13:27

Ігор,это не политический сайт. не пишите сюда всякую ересь

Відповісти
  • Лариса
18.03.21 10:20

Ігор, палата № 6 отдыхает по сравнению с Вашими комментариями...

Відповісти
  • Ігор
18.03.21 12:29

Лариса, дякую. Вам, маючи найбільш відсталу в світі країну, видніше.

Відповісти
  • Олена
18.03.21 13:13

Ігор, ТОПновость!   Правительство ищет НОВОГО главу ДПС! Может предложите свою кандидатуру?

Відповісти
  • Татиана
18.03.21 13:25

Олена, :)

Відповісти
  • Олена
17.03.21 14:51

Хлопушки новогодние добавили?

Відповісти
  • ***
17.03.21 18:07

А то, это же почти шумовая граната! Оружие массового поражения.

Відповісти
  • Андрій
17.03.21 16:05

Вудки риболовні, сачки для метеликів, вироби для фокусів та жартів, пересувні цирки 

Відповісти
  • Елена
18.03.21 09:29

Андрій, пересувні цирки  - это как раз Минфин и ДФС

Відповісти
  • Андрій
18.03.21 15:39

Елена,
Вироби для фокусів і жартів, це теж мабуть їх накази і постанови

Відповісти
  • Елена
18.03.21 15:49

Андрій, нас их жарті и фокусы уже достали)))

Відповісти
  • Аня
18.03.21 09:36

Елена,точно!

Відповісти
  • Наталя
17.03.21 16:38

Триколісні велосипеди

Відповісти
  • Елена
17.03.21 16:58

Лучше бы финансовый мониторинг на полученные деньги от МВФ включили, и на всю казну в стране - а то как-то целевые назначения не туда идут, а чьи-то карманы растут... 
Не туда смотрят!

Відповісти
  • Анна
18.03.21 10:17

Елена, себя же они обижать не будут

Відповісти
  • Світлана
18.03.21 10:17

Мені не зареєстрували ПН з кодом послуги,яка не входить до списку моніторинга Написали -зупинена реєстрація.

Відповісти
  • бух 123
18.03.21 15:23

Світлана, может код ещё "не зашел"

Відповісти
  • Лариса
18.03.21 12:47

Світлана, а какая причина блокировки?

Відповісти
  • Світлана
19.03.21 08:54

Лариса,пишут в таблиці даних платника ПДВ відсутній код послуги 80.20 та їх обсяг перевищує придбання.Але ж ми є виробником таких послуг років з 10.

Відповісти
  • Ольга
18.03.21 10:22

Приват ФОПу сам очень любезно предложил  большой  кредит под 7% сроком  от 1 до 5 лет и залог квартиры. Видно  сначала мониторят  реестр недвижимости. Спасибо, не нужно, ведь планировать свою деятельность в этой стране на 5 лет может только Мюнхаузен.

Відповісти
  • *
18.03.21 13:17

А если предоплата? 100% разницы, получается. Сначала пусть отменят 1-е событие, известные животные.

Відповісти