Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.04.21
22887 83 Друкувати

Подання звітності за відокремлений підрозділ, не уповноважений нараховувати ПДФО

Особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (з розбивкою по місяцях звітного кварталу), до контролюючого органу за основним місцем обліку.

Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку – фізичній особі податковим агентом, платником ЄСВ протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності із зазначених питань не допускається.

У разі, якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, податковий розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку.

Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок), затверджені наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Мінфіну 15.12.2020 р. № 773).

При цьому слід зазначити, що податкова звітність подається платником до контролюючих органів відповідно до норм ПКУ.

У рядку 032 заголовної частини Розрахунку зазначається код Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад (далі – Кодифікатор) за місцезнаходженням юридичної особи (п. 1 розд. ІІІ Порядку).

Разом з тим, у рядку 032 Додатка 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» до Розрахунку (Форма 4ДФ), який подається податковим агентом за його відокремлений підрозділ зазначається код за Кодифікатором за місцезнаходженням не уповноваженого відокремленого підрозділу (п. 4 розд. IV Порядку).

За матеріалами ГУ ДПС у Львівській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
21.04.21 08:47

правильно ли я понимаю, если раньше мы подавали 1 отчет по есв (основное место учета) и 1 ДФ по основному и копии по неосновному, то сейчас - 10 отчетов будет, независимо от того, что есв и ВЗ мы платим на один счет по основному месту, а ндфл  - по месту работы сотрудников?

Відповісти
  • Юлия
21.04.21 09:36

Бух, тот же вопрос. сколько теперь отчетов и куда?!!!

Відповісти
  • Михаил
21.04.21 09:46

Юлия,сколько подразделений столько отдельных расчетов, а ЄСВ в Д1 основном расчете за всех работников

Відповісти
  • Бух
21.04.21 10:01

Михаил, а как єто технически реализовать? невозможно Д1 сделать одним расчетом, т.к. сам отчет предполагает указать код админ.единицы и его название. Т.е. 10 отчетов и 10 Д1, но мы же платим все на один счет..... бред какой-то

Відповісти
  • Михаил
21.04.21 10:07

Бух,в Расчете 1 будет три Д1 по всем работникам ( включая подразделения) и три Д4 по работникам по основному месту, в Расчете 2 будет три Д4 по подразделению 1, в Расчете 3 будет три Д4 по подразделению 2 и тд

Відповісти
  • Бух
21.04.21 11:48

Михаил,я все-таки не понимаю, есть сам отчет (который называется 4ДФ, в котором прописываются суммы итого по начислениям, наименование предприятия и прочее, в нем же есть код подразделения), и есть додатки Д1, Д2, Д4 и прочие. Если подать расчет 1 (фонд оплаты труда итого по всему предприятию), в котором в Додатках Д1 указать всех, а в Д4 только по основному месту), суммы ж не будут совпадать. И  что тогда указать в самом очтете (не в додатках) за подразделения? Суммы итого 0, но в Додатке 4 будут начисления?

Відповісти
  • Юлия
21.04.21 10:15

Михаил, открыла отчет. Бред просто....Получается теперь только один вариант- все сдаем в основную налоговую только разными отчетами за разные подразделения. Т.К. подразделения прописываются только в шапке заглавного отчета

Відповісти
  • Михаил
21.04.21 11:09

Юлия,именно

Відповісти
  • Бух
21.04.21 09:22

и что нужно писать в "Відокремлений структурний підрозділ", если это невідокремлений (склад), просто находится не по основному месту учета. Ну нет у него названия!

Відповісти
  • Михаил
21.04.21 09:47

Бух,что угодно - цех №1, склад №2

Відповісти
  • Яна
21.04.21 09:33

Аналогичная ситуация(((, в электронном кабинете в додатке 4ДФ, хоть шапка документа есть, где можно внести данные такого подразделения, а в программе медок ее нет (появляется только в печатном виде) и как тогда сдавать отчет??? в тех поддержке Медка ответили: Все сдают и вы сдадите)))

Відповісти
  • нАТА
21.04.21 10:59

Яна,в Медке тоже есть! за неуполномоченное подразделение подаете ОТДЕЛЬНИЙ розрахунок, вот в нем и пропишите Кодификатор нужній

Відповісти
  • Яна
21.04.21 12:20

нАТА, на горячей линии ДПА ответили, что нет ещё ответа как сдавать отчет за неуполномоченное подраздиление (мы платим только 18% в те города) - звоните позже))))

Відповісти
  • Людмила
21.04.21 12:07

Звонила в баланс, дали консультацию, по поводу отдельного подразделения, нужно составлять 2 отдельных отчета,один будет по основному месту, с кодом 032, и другой с кодом 033, а подовать все в налоговую по основному месту ,т.е.ЕСВ отдельно и отдельно НДФЛ и Военный

Відповісти
  • Олена
21.04.21 12:11

Людмила, а если неуполномоченное подразделение ?

Відповісти
  • Людмила
21.04.21 12:14

Яна, в медке тоже есть, все можно заполнить,обновите версия 036

Відповісти
  • Yana
21.04.21 15:04

Отправляла дважды Расчет 2 за "офис в другом районе", никак не проходит... пишет "Після успішного подання Розрахунку з типом "Звітний" подання Розрахунку з типом "Звітний" або "Звітний" та "Довідковий" заборонено" (это я дословно переписала из квитанции, т.е. они даже пункт "Помилка" без ошибок написать не могут, а также это та часть квитанции, в которой данные обработки отчета ПФУ!!!) Получается это ПФУ мне тормозит принятие отчета?... Но то же был Расчет1, а это Расчет2!!!! А теперь вот сижу и думаю,что что-то я все равно сделала не так: военный сбор и ЕСВ мы платим по основному месту регистрации и раньше вся сумма ВС шла в основном отчете 1дф. А теперь мы расписываем ВС по каждому сотруднику!!! Как быть тогда? В какой Расчет его тулить? Если я его укажу в отчете по неосновному месту учета, то ГНС начислит мне еще ВС в другом районе и будет недоимка???

Відповісти
  • Олена
23.04.21 11:14

Yana,маю подібну ситуацію. Відправила Розрахунок 1 (по основному) і Розрахунок 2 (по підрозділу). Розрахунок 2 прийнято, Розрахунок 1 не прийнято, бо вже є "Звітний"

Відповісти
  • Олена
23.04.21 11:23

Крім того, звернула увагу, що внести код території можна лише в Розрахунку, а в Додатку 4ДФ він підтягується автоматично, при перегляді його видно а змінити неможливо. От в Розрахунку по підрозділу код тієї території, де він знаходиться, а в Додатку 4ДФ - підтягнуло код території основного підприємства  

Відповісти
  • Бух
21.04.21 16:23

Yana,а как ві делали расчет № 1 ? Д1 - по всем сотрудникам, а Д4 - только по основному? А расчет № 2 - вообще без приложенния Д1? или расчет № 1 - на тех. что по основному, расчет № 2- на тех, что в подразделениях? Я никак не могу понять, что делать. Горячая линия еще ответ не дает. звонила неделю назад - на рассмотрении. Сегодня - еще тоже нет решения

Відповісти
  • Yana
21.04.21 16:37

Бух, я заполнила Расчет1 с Д1 на всех сотрудников и сюда же Д4 только на основных и пр.выплаты. Отдельно сформировала Расчет2 только с Д4 на сотрудников другого офиса с указанием соответствующего кода в строке 032Через тип "отчетный" не принимает, а через "отчетный новый" я не согласна, так как это не выявленная ошибка или "забыли указать начисления по сотрудникам и отправляем данные вдогонку"Никаких данных относительно ЕСВ части я не заполняла, но отчет все равно идет через ПФУ и как итог "Ошибка 01"

Відповісти
  • Олена
23.04.21 11:36

Yana, Зверніть увагу, код території у Вашому Розрахунку 2 і Додатку 4 до нього однаковий?

Відповісти
  • Yana
21.04.21 15:13

Или они имеют в виду, что я могу теперь подать только "Звітний новий"? Но он же таковім не является (((

Відповісти
  • Елена
21.04.21 16:47

Всем добрый день. Вторую неделю пытаюсь подать отчет за основной офис и 2 подразделения. Сдаю через Медок. Принят только 1 отчет "Звітний", за подразделение, без данных по ЕСВ. Больше "звітних" ГНИ не принимает. Пробовала сдать "Звітну нову" за подразделение и основной офис с ЕСВ - НЕ принимает! Ошибка: в "звітной новой" не заполняются гр. 07-110 налогового расчета. Убрала все данные - НЕ принимает, т.к. код КВЭД (07) должен быть заполнен.

Відповісти
  • Елена
29.04.21 12:06

Елена, аналогичная ситуация

Відповісти
  • Людмила
21.04.21 17:38

Yana, Мне рассказали ,по основному я составляю отчет на работников по основному месту,ЕСВ и 1ДФ с кодом 032 и 2 отчет с кодом 0,33 на работников того подразделения ЕСВ и 1ДФ, сказали,что ничего не задвоится,и ляжет куда надо

Відповісти
  • Елена
21.04.21 17:47

Людмила, не совсем поняла Вашу мысль. В гр. 032 указывается код, в гр. 033 наименование подразделения. Два "Звітних" отчета не проходят.

Відповісти
  • Людмила
22.04.21 22:21

Елена,032-там выбирается район где основная регистрация, второй отчет 033-район подразделения

Відповісти
  • Дана
23.04.21 11:36

Добрий день колеги! Прошу поділитись інформацією тих, кому вдалося здати звіт за відокремлений підрозділ.

Відповісти
  • tatala
26.04.21 09:28

Доброе утро, коллеги! У кого-то есть новости по отчету за отдельное подразделение? На сегодня, ситуация по предприятию - сдано за подразделение, основной не принимает в связи с тем, что звітний уже есть

Відповісти
  • Бух
26.04.21 10:36

tatala,я планирую сдавать 30,04. а сейчас пробуем заполнить, как они просят, чтобы быть готовыми. 10 подразделений, 100 человек.

Відповісти
  • Бух
26.04.21 11:03

начала заполнять руками, Фредо_звит не дает возможности отдельно заполнять поле 032 в Приложении № 4. Оно такое же, как и в самом отчете... Возможно, у Медка такая же проблема. Просто треш...

Відповісти
  • ОЛЬГА
26.04.21 14:07

Та же проблема по структурному подразделению. Звонила на Медок сказали обращайтесь в налоговую. Туда не дозвонишься . Жесть .

Відповісти
  • Анна
26.04.21 15:48

Дозвонилась в налоговую справку. Сказали, что это проблема ПФУ, из-за которой не принимается второй звитный. Обещали, что эту ошибку исправят на этой неделе. Ждем.

Відповісти
  • Марина
27.04.21 11:11

Анна, мне в справке сказали, что да "такая помилка у многих, можете оставить скаргу за напрямком 5"

Відповісти
  • Ірина
28.04.21 11:13

сьогодні в МЕДОК нове оновлення де можна подавати 2 звітні ще не пробувала тітьки оновила програму
   

Відповісти
  • Людмила
29.04.21 12:57

Ірина, проблема как была так и осталась. за подразделение приняло, а за основное место - нет

Відповісти
  • Яна
28.04.21 12:10

Ірина, подкажите пожалуйста, если я сдала розрахунок  "звітний" № 2 и № 3 за подразделения и они не приняты, то теперь сдавать "звітний" № 4 и № 5, или как первый раз (№ 2 и №3)???

Відповісти
  • Олена
28.04.21 17:41

Добрий день, пробую заповнити звіт по підрозділах. Маю 4 підрозділи, в сумі 1100 чоловік щомісця. Підкажіть хто вже все таки здав звіт такого плану як правильно робити. Окремими розрахунками тільки д4 заповнювати? чи все в одному звіті тільки на окремому листку вказувати код дпі іншого району?. Маю питання по шапці першого додатку. Там просить повне найменування підрозділу, хоча в мене немає  таких назв. В податковій адресі писати адресу де зареєстрований підрозділ чи головне підприємство. Буду вдячна за допомогу.

Відповісти
  • Татьяна
28.04.21 18:01

Олена, звіт заповнила за підрозділ (наскільки вірно не знаю): назва підрозділу - назва об єкта оподаткування, податкова адреса - основне місце реєстрації, шапка рядок 101-110 не заповнено, так як відносяться до старого звіту з ЕСВ,далі заповнено тільки Додаток 4, де рядок 104 працювало за тудовими договорами  - кількість по підрозділу. Номер Розрахунку - Звітний 2. Поки не відправляла, так як були відгуки,що Звітний 2 не приймається, помилка:Звітний документ вже прийнято.

Відповісти
  • Елена
29.04.21 20:59

Татьяна, я теж так заповнила і ще не відправляла. А в 032 та 033 2-го розрахунку що вказували. Я заплуталась. Я так зрозуміла що 032 буде не основне місце обліку а 033 не заповнювати.

Відповісти
  • Владимировна
05.05.21 12:51

Елена, 032 основное место регистрации, а в 033 код подразделения в формате UA123...

Відповісти
  • НЕЛЛІ
29.04.21 13:08

опять ст.07 не принят, хотя написали , что ПФ все исправило !!??? 

Відповісти
  • Людмила
05.05.21 13:39

Добрый день, коллеги! Поделитесь, пожалуйста информацией у кого получилось сдать этот отчёт как-же всё таки заполнить правильно и сдать отчёт при наличии обособленного подразделения?

Відповісти
  • Людмила
05.05.21 16:55

Добрый день! Я тоже не могу сдать отчет за обособленное подразделение.

Відповісти
  • Татьяна
06.05.21 09:03

И я не могу сдать за обособленное подразделение

Відповісти
  • Ирина
06.05.21 09:30

нет такой возможности сдать правильно, теперь думаю хоть как то сдать все.

Відповісти
  • Юлия
06.05.21 10:14

Добрый день. Хоть кто-то как-то сдал отчет ПО ОБОСОБЛЕННЫМ ПОДРАЗДЕЛЕНИЯМ???

Відповісти
  • Марина
06.05.21 15:24

Подали сегодня по основному предприятию "Звітний" №1, и по подразделению "новий звітний" №2 с кодом - 0. принято оба отчета, не уверена что правильно но по другому не получается отправить.

Відповісти
  • Заб
06.05.21 15:57

Поздоровляю, новий звітний у вас ліг туди ж, куди і звітний - "виправив" його показники. Тепер у вас і по основному підприємству звіт з некоректними показниками.

Відповісти
  • Тетяна
06.05.21 18:07

Нет, Новий звітний не заменяет Звітний, а просто дополняет его

Відповісти
  • Ірина
06.05.21 18:12

Заб, порекомендуйте щось інше. Бо звітний за підрозділ не приймають. 

Відповісти
  • Заб
06.05.21 21:33

Наразі просто нічого не можна зробити з філіями. Хіба що подати до суду на ПФУ та ДПС.

Відповісти
  • Тетяна
07.05.21 09:38

Прийнятий звітний, розрахунок 2 за підрозділ!

Відповісти
  • Елена
07.05.21 10:27

Тетяна, спасибо.  Вы отправляли как Звітний , розрахунок 2?  

Відповісти
  • Тетяна
07.05.21 10:33

Елена,так

Відповісти
  • Елена
07.05.21 10:08

Тетяна, каким образом, поделитесь, пожалуйста. У меня по подразделению отклонил, так как уже есть Звітний

Відповісти
  • Тетяна
07.05.21 10:12

Елена, вчора відправила його вчетверте і нарешті прийнято. Швидше за все податкова виправила "технічну помилку" , через яку не приймались звітні розрахунки 2, 3, 4 і т.д.

Відповісти
  • Света
07.05.21 11:11

Тетяна, а Ви заповняти ячейку працювало у штаті по підрозділу, чи показували цих працівників в основному розрахунку?

Відповісти
  • Тетяна
07.05.21 11:44

Света, на консультації в Факторі мені сказали, що показувати всіх працівників в основному розрахунку. В 4ДФ по підрозділу показала "0" в ячейці "працювало у штаті". Хоча офіційних роз'яснень з цього питання немає.

Відповісти
  • миколаєнко
07.05.21 10:45

Колеги, все більше і більше читаю, все більше і більше думок. В Д4 - основний включаємо лише основних, а в Д4 за підрозділами - тільки тих, хто працює на підрозділах. В Д4 за підрозліли включаємо ПДФО і ВЗ? Допоможіть!

Відповісти
  • Ирина
07.05.21 11:22

миколаєнко," ТАК  https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/466208.html

" З огляду на викладене у юридичної особи, яка має, наприклад, два відокремлених підрозділи, не уповноважені нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, номер Розрахунку з типом «Звітний» за звітний (податковий) період буде «1», і в такому Розрахунку буде міститися інформація щодо сум нарахованого єдиного внеску по застрахованих особах головного підприємства і всіх його структурних підрозділах та щодо нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку виключно головного підприємства.

Потім таке підприємство зобов’язано подати Розрахунки з типом «Звітний» за відокремлені підрозділи в частині нарахованого (виплаченого) на користь фізичних осіб доходу та нарахованих (перерахованих) до бюджету податку на доходи фізичних осіб та військового збору, при цьому такі Розрахунки не будуть містити інформацію щодо сум нарахованого єдиного внеску, відповідно номери таких Розрахунків будуть «2» та «3».

Відповісти
  • Вера
07.05.21 16:06

Ирина,Да...Печалька. Кто подскажет, что делать? Отчет сдан 30.04.2021, но.. в 4ДФ указали всех сотрудников, и по обособленному подразделению тоже. Теперь оказывается что нужно было сделать иначе. 

Відповісти
  • Ирина
07.05.21 17:24

Вера,правильно было бы конечно сдать звитну нову и 1 убрать сотрудников подразделения+ подать звитну розрахунок 2 код коатау в рядочке 032 подразделения с приложениями 4ДФ по сотрудникам обособленного подразделения. проблема в том что не понятно как она ляжет в налоговой и примут ли вообще. у меня другая беда...отправила по основному и трем подразделениям четырмя разными розрахунками как должно быть, а в итоге принялся первым отчет по подразделению одному, а все остальное в отказ. Четвертый раз уже пытаюсь сдать основной и без результата...11.05 понесу на флешке в налоговую...

Відповісти
  • Елена
14.07.21 20:19

Ирина,удалось сдать отчет на флэшке?

Відповісти
  • миколаєнко
07.05.21 11:37

Ирина, Дякую. 
Відправляю)

Відповісти
  • Людмила
07.05.21 12:11

Ура, сдала отчетный № 2 за обособленное подразделение

Відповісти
  • Оксана
07.05.21 16:59

Людмила, підкажіть бкдь ласка, здали як звітний чи звітний новий? В ряд 032 писали код підрозділу, а в 033 щось вказували?

Відповісти
  • Татьяна
07.05.21 12:53

Сегодня сдали отче за обособленное подразделение. 

Відповісти
  • Людмила
07.05.21 16:02

Добрый день,коллеги!
В самом начале апреля я сдала отчёт общий,в 4ДФ показала всех сотрудников и по основному и по подразделениях.Когда поняла,как правильно нужно,сегодня пытаюсь обнулить Звитным новым сотрудников по подразделениям.Отчёт
 не принимается.Зато все Звитни 2,3,4,5,6 по подразделениях с этими же сотрудниками сегодня приняли.Что я делаю не так? Почему Нова звитна не принимается с 1,чтобы убратть начисления? выдаёт код ошибки 01 и всё???

Відповісти
  • Вера
07.05.21 16:15

Людмила, держите, пожалуйста, нас в курсе. У меня такая же проблема. Сдала всех вместе. Только теперь боюсь подавать звитни 2 и 3, вдруг задвоит  суммы. Сама понимаю, что нужно единицей снимать, но страшно. Может оставить все как есть?

Відповісти
  • Людмила
07.05.21 17:04

Вера,У меня все новые звитные как закалдованые,не принимаются,зато все звитные принялись под десятками номеров...У нас много подразделений,поэтому я решила поздавать за подразделения,хотя не пойму принцип действия этого отчёта...может будет задвоение...но если не подать,то по основному будет недоплата по 4ДФ ,а по подразделениях переплата...надеюсь,что удастся со временем обнулить первый отчёт не правильный.

Відповісти
  • Валентина
07.05.21 16:13

У мене навпаки за підрозділ розрахунок №2 прийнявся, а за головне №1 не приймається.Надсилала в один день 30.04 два розрахунки Код помилки 01 після успішного прийняння Звітний подання розрахунку з типом звітний,Довідковий заборонено. Що робити?

Відповісти
  • Вера
07.05.21 16:19

Валентина,пробуйте сегодня отправить еще раз. Пишут, что сегодня начали принимать несколько звитных одновременно.

Відповісти
  • Валентина
07.05.21 17:24

Дякую! Сьогодні надіслала повторно і знову та ж сама помилка.

Відповісти
  • Людмила
07.05.21 18:12

Валентина, і у мене не прийнявся сьогодні звітний розрахунок 1 за основним місцем реєстрації, а звітний розрахунок 2 за підрозділ ще тижень тому прийнятий.  сил вже немає ніяких

Відповісти
  • Надежда
08.05.21 23:38

Поделитесь,кто как сдал розрахунок за подразделение.С 30 апреля приняли "звитний" по розрахунку 1,второй "звитний" не принимает,хоть ты тресни.Сдаю через медок. Кто-то пишет, что удалось сдать?Как?

Відповісти
  • Людмила
10.05.21 09:59

да уж. вирішила здати "звітний новий" за основне підприємство. через "0" (добавити рядок) показала дані по всіх співробітниках (основне+підрозділ), в додатку 4 показала тільки співробітників основного підприємства. відправила і прийшла відповідь про те, що у звітному новому не заповняють рядки 07-110. Скопіювала звіт і прибрала повністю дані з рядків 07-110. І знову та сама помилка - не прийнято бо рядки 07-110 не потрібно заповнювати. а вони пусті в звіті. я в шоці.
 

Відповісти
  • Людмила
11.05.21 10:49

Людмила, відповідаю на своє ж повідомлення. після 10 невдалих спроб здати за основне підприємство (за підрозділ ще в квітні прийняли) сьогодні фокус вийшов. Здала через "звітна нова" з однакою "0" (добавити рядок). додаток 1 по єсв заповнила з усіма співробітниками за основне і підрозділ, додаток 4 лише по основному. в головній частині рядки 07-110 нічого не заповнювала, АЛЕ як вичитала десь (вже сама не знаю де) : очима ми бачимо прочерки якщо не заповнювали ці ячейки, але є ячейки де показує нуль якщо направити туди курсор (це в Медку). так от - клавішою  делейт або бекспейс убираємо нуль з ячейки. зберігаємо документ. якщо перезайти то ці грьобані нулі знову будуть якщо навести курсор. я переживала що знову видасть помилку, але сталося чудо і звіт прийнятий. Звісно ж, за нашими міркуваннями там помилка, бо тепер ні в звітному новому (за головне п-во), ні за підрозділ немає даних по кількості працівників за місяць. АЛЕ інакше не здається. То ж я , наприклад, залишу прийнятий пакет в такому вигляді. Такого довгого секасу зі звітом в мене ще ніколи в житті не було. Щоб всім розробникам гарно спалося і секасалося). ВСІМ БАЖАЮ УСПІХУ 

Відповісти
  • Унгурян
10.05.21 15:58

Щойно здала звітний Розрахунок №2 за підрозділ (офіс та склад в іншому місті) , пакет прийнято.  Через медок  032  вказала кодифікатор  за місцем знаходження підрозділу , 033 вказала просто- офіс та складське приміщення за адресою...   Ура! Пакет прийнято  . До цього  подавала чотири рази без заповнення 033 в Розрахунку №2 звітний звіт - не приймали.

Відповісти
  • Наталья
11.05.21 18:03

Унгурян,ДЯКУЮ ЗА ПІДКАЗКУ, ВОНА ДІЮЧА!!! :) БАЖАЮ ВСІМ СТАНУ -ПРИЙНЯТИЙ!

Відповісти
  • Інна
11.05.21 14:02

Дякую Унгурян!!! Саме так у мене прийнявся "Звітний" Розрахунок №2 за підрозділ. 032- місцезнаходження підрозділу, 033- будь-який текст (коментар щодо підрозділу). Три додатки 4ДФ з співробітниками підрозділу, в яких тільки сплачений по іншому місцезнаходженню ПДФО, військовий збір - 0. Цих співробітників включала в основний звіт по підприємству з ПДФО - 0, тільки військовий збір.

Відповісти
  • Наталья
11.05.21 18:02

10.05.21 прочитали повідомлення -Унгурян- (вище) Зробили так само як вона написала. Відокремленого підрозділа немає, але є склад. Написали склад та його адресу-звіт прийняли. Дякую!!!               (Розрахунок №2 ЯК ЗВІТНИЙ)

Відповісти