Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.04.21
89904 250 Друкувати

Відсутні квитанції №2 на квартальну звітність. Що робити?

Шановні користувачі!

Наразі є багато звернень що відсутності квитанцій №2 для таких звітів як:

  • F0103307 – Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (для третьої групи) (далі – Декларація)
  • J/F0510506 – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок)

або у квитанції №2 для Розрахунку результатом обробки є “смайл” або є успішна квитанція №2, але дані не внесені до реєстру застрахованих осіб.

Арт-Звіт повідомляє, що наразі однозначних рекомендацій щодо виходу з ситуації немає, оскільки звітність об’єднана, вона обробляється в рамках «Єдиного вікна», тобто в обробці вищезгаданої звітності приймає участь як ДПСУ, так і ПФУ (нововведення для Декларації, оскільки в ній з’явивися Додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску», який оброблюється в ПФУ).

Принцип роботи «Єдиного вікна» базується на тому, що пакет звітності передається для обробки до системи ДПСУ, звіт проходить етап перевірок і якщо обробка вдала і перевірки пройдені, то формується успішна квитанція №1, пакет звіту архівується на рівні системи ДПСУ і передається до ПФУ.

ПФУ здійснює остаточну перевірку таких пакетів звітів, за результатами перевірки всіх необхідних контролів формується квитанція №2, яка передається до системи ДПСУ. Система ДПСУ формує узагальнюючу квитанцію №2, яка за допомогою Єдиного вікна надсилається платнику податків.

Оскільки програмне забезпечення ПФУ не готове до коректної обробки Розрахунку та Декларації, квитанції №2 не формуються, всі відправлені звіти знаходяться в черзі на обробку.

Наразі ПФУ здійснює аналіз помилок, на основі якого до програмного забезпечення ПФУ вносяться коригування.

Для Розрахунку рекомендуємо повторно відправляти звіт лише у разі, якщо термін очікування квитанції №2 перевищує декілька днів, оскільки згідно Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами “Не пізніше наступного робочого дня з моменту формування першої квитанції, якщо інше не встановлено нормативно-правовими актами та цим Порядком, формується друга квитанція”.

У разі, якщо отримано у квитанції №2 результат обробки “смайл”, рекомендуємо подавати звіт повторно, оскільки такий звіт вважається неприйнятим, а “смайл” – це внутрішня помилка системи, яка формується в разі, коли звіт відправлено, але квитанція №2 не сформована, при цьому повторно відправлено той самий звіт.

Такий звіт не попадає в ПФУ, а його дані не вносяться до реєстру застрахованих осіб.

У разі, якщо є успішна квитанція №2 до Розрахунку, але дані не внесено до реєстру застрахованих осіб, рекомендуємо звертатися за роз’ясненнями до контролюючих органів.

За матеріалами Арт-Звіт
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Кира
17.04.21 10:43

а в бумажном виде тоже не принимают? Вот бы завалить их бумагами всей Украиной, чтобы прекратили уже ставить эксперименты в отчетное время!!!

Відповісти
  • Олена
19.04.21 18:16

пару лет назад отсылала копию отчета (бумажного) за 2011 год,  т.к. пенсионщики неправильно разнесли ИНН. Просили подать уточненку. Я отказалась. Благо, что сохранилась копия со штампиком. 

Відповісти
  • Украинец
18.04.21 08:23

Кира,в бумажном виде вообще опасно сейчас подавать, были случаи когда бумажки теряли налоговики и хотя у человека была на руках второй экземпляр с штампом, пришлось платить штрафы. В суд не обращались, себе дороже

Відповісти
  • Джокер
17.04.21 19:46

Кира, в бумажном принимают, почтой с уведомлением.

Відповісти
  • Наталія
19.04.21 10:55

Джокер, ви впевнені що повідомлення до Вас повернеться, поштовики теж працюють не дуже,і кому будете доказувати квитанцією.Тепер всі не доступні.

Відповісти
  • Наталья
17.04.21 10:51

Идиоты. Сначала нужно было все протестировать,а потом вводить новую отчётность. А мы теперь должны в рулетку играть, принято не принято,смайлик. За 20лет работы такое впервые,это точно. Дфс должна продлить сроки приема отчетов

Відповісти
  • Acc
18.04.21 16:22

Наталья, мабуть хочуть підвищити збори штрафів на 73%

Відповісти
  • Светлана
19.04.21 09:53

Acc, штрафов в период карантина по этой отчетности нет.

Відповісти
  • ЄВА
19.04.21 09:24

Acc,щось мені ці 73% нагадують :))

Відповісти
  • Наталия
17.04.21 10:53

12.04.2021 р. подала Податкову декларацію платника єдиного податку F103307, 16.04.2021 отримала 2-у квитанцію  ,де написано,щоПакет не прийнято (01) код помилки 01 Автоматичну обробку документа не виконано. Декларацію відправляла без додатка по ЕСВ, бо в моєму випадку він подається за рік. Що означає ця помилка?Буду дуже вдячна за відповідь

Відповісти
  • Надія
22.04.21 22:38

Наталия, та ж сама ситуація(  

Відповісти
  • Светлана
19.04.21 12:20

Наталия, В пятницу подала декларацию, только что пришла квитанция № 2. Все принято, без ошибок. Может хоть с этой формой глюк исправили.

Відповісти
  • Таисия
19.04.21 11:07

Наталия, податкова відповіла, що на цю помилку не потрібно звертати увагу, так як ставя збій. Потрібно перевірити чи було нарахування податку в електронному кабінеті, якщо є нарахування, то звіт відправляти не потрібно заново, а почекати до середи на квитанцію №2.(буде відновлення системи). якщо ж нарахування немає, то звіт можна відправляти заново.

Відповісти
  • Зінаїда
19.04.21 11:40

Таисия, в мене така сама помилка. Підкажіть, будь ласка, же дивитися нарахування податку, бо я тільки зареєструвалася в електронному кабінеті. Дякую

Відповісти
  • Львівський Бухгалтер
19.04.21 11:04

Наталия,доброго дня, станом на зараз 19.04.2021 року. 11:03. Скопіював даний звіт по ЄП, який був відхилений,нічого не міняв,надіслав ще раз і за 5 хв отримав квитанція 2 Прийнято !!!

Відповісти
  • Oleksandr
19.04.21 17:10

Львівський Бухгалтер,подтверждаю, квитанция прийшла моментально отправлял в 17:00

Відповісти
  • Світлана
17.04.21 19:47

Наталия, у мене та ж історія, код помилки 01,і автоматичну обробку не виконано,я вже відправила звіт втретє, квитанції поки що нема

Відповісти
  • Раиса
17.04.21 15:49

Наталия, у меня все точно, как у Вас. И какие наши действия в понедельник? В ПФ свой попробуй дозвониться, еще до этих событий в начале марта не могла дозвонится несколько дней, просто не отвечают  на звонки. Если узнаете, отпишите комментарий.

Відповісти
  • April
17.04.21 11:46

Наталия, У меня такая же ситуация. Думаю, что это очередной глюк налоговой, т.к. в квит.№ 2 есть регистрационный №, а также в ЭК "сели" начисления един.налога. Сдавать повторно пока не буду - подожду разъяснений ДФС

Відповісти
  • Ирина
17.04.21 11:19

Наталия, у меня тоже самое. Я в шоке. Открыла "стан розрахунку с бюджетом" и там согласно моей декларации идет начисление единого налога 5%. И так по всем предпринимателям. Если сдать повторно, то наверное задвоит налог

Відповісти
  • Наталия
17.04.21 11:40

Ирина, у меня в кабинете начислений нет,а как они могут начислить,если Дека не принята?

Відповісти
  • Татьяна
17.04.21 14:57

Наталия, как, как))))? Вот так. Декларация не принята, а начисления затянуло 

Відповісти
  • Інна
17.04.21 17:12

Татьяна,у меня тоже дека не принята а начисления есть - 20.05. стоят как миленькие

Відповісти
  • Roma
17.04.21 11:59

Перечитал ещё раз. Просто не могу в это поверить... Они что, реально смайлики рассылают в официальной документации?! 

Відповісти
  • SHADOW
17.04.21 14:37

Roma, да, я такой получил. думал ура! сдал. аха хрен вам. в кабинете не принято, есть ошибки.  

Відповісти
  • Татьяна
17.04.21 12:08

У мене також не прийнято подавала через програму медок і в кабінеті платника без додатку :   Результат обробки:  автоматичну обробку документа не виконано
Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та
суми нарахованого єдиного внеску подаються за останній
податковий (звітний) період «квартал» / «півріччя» / «три
квартали») у випадках проведення державної реєстрації припинення
 або переходу на сплату інших податків і зборів.
Виправте помилки та надішліть документ повторно.
Дані не завантажено до Державного реєстру загальнообов’язкового
державного соціального страхування.
Державна податкова служба України

Відповісти
  • Илона
17.04.21 12:20

Татьяна,
Аналогично,  подавала через эл. кабинет, в начисления сели 5 % ,и есть регистр. номер с ГНИ с ПФУ, но пишет что не принято, дод1 не подавала и никаких отметок не делала .
 .Результат обробки:  автоматичну обробку документа не виконано
державного соціального страхування.
Державна податкова служба України

Відповісти
  • Анна
19.04.21 10:17

Илона,та же ситуация, но начислений нет во взаиморасчетах... не знаю подавать еще раз отчет или нет...

Відповісти
  • Татьяна
17.04.21 12:34

Илона, У меня начислений 5% за 1 квартал 2021 нет. Декларация не принята.

Відповісти
  • Таня
17.04.21 14:31

Татьяна, когда Вам квитанция пришла и когда кабинет провели, там может на следующий рабочий день появиться после квитанции. 

Відповісти
  • Татьяна
17.04.21 14:58

Таня, Одну декларацию отправила 15.04.2021 через электронный кабинет. Квитанция № 2 16.04.2021 в 17.37 о непринятии отчета. Результат обробки:  автоматичну обробку документа не виконано
Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та
суми нарахованого єдиного внеску подаються за останній
податковий (звітний) період «квартал» / «півріччя» / «три
квартали») у випадках проведення державної реєстрації припинення або переходу на сплату інших податків і зборів.
Виправте помилки та надішліть документ повторно.
Дані не завантажено до Державного реєстру загальнообов’язкового
державного соціального страхування.
Державна податкова служба України.   Второго ФОП отправила  16.04.2021 в 08.59 через Медок квитанция № 2 о непринятии отчета 17.04.2021 в 00.25  Начисления проверяла сегодня.

Відповісти
  • Татьяна
17.04.21 15:02

Татьяна, проверьте в понедельник после обеда ещё раз. У меня такая же ситуация по датам, вот жду сюрприз. 

Відповісти
  • Татьяна
17.04.21 15:06

Татьяна, Подождем

Відповісти
  • TT
17.04.21 12:28

Уроды. Обязаны продлить сроки. 

Відповісти
  • Стефания
17.04.21 12:48

Декларация не принята, код ошибки 01. А в эл.кабинете - Нарах. плат. самост. о.п. за квартал (декл. термiн спл. пот. рiк) N 9080365356 вiд 12.04.2021 -  как так? Долг по налогу подтянуло, но отчёт не прошёл. Фоп - 3 группа

Відповісти
  • Еленаник
17.04.21 14:05

Стефания,  скоріш за все це результат "виправлень помилок" ПФУ. Квитанція №2 від ПФУ з помилкою приходить? Якщо на особовому рахунку ЄП 5% нараховано, то, виходить, свою частку звіту податкова прийняла. 

Відповісти
  • Раиса
17.04.21 15:59

Еленаник, недавно где то прочли, что теперь в ПФ ПРОБЛЕМЫ  с программами. 

Відповісти
  • Аут
19.04.21 09:34

Раиса,с головой у них проблемы

Відповісти
  • Оксана
17.04.21 14:02

А сводный отчёт 1дф и ему автоматически не формируется и не выгружается. А штат 200 человек. Ни ЗУП ни Фредо зато не заполняет. Как сдать? Если обработок не ещё . Сволочи. У них не затягивается, а нам как все сделать и сдать.

Відповісти
  • Тамара
17.04.21 15:04

Два дня ждала 2 квитанцию. Пришла... отчет не принят. Просит поставить среднеучетную численность шатных работников, но у меня один внештата и на полставки. Очет по ЕСВ всегда так принимался(бывший Додаток4). Вторая ошибка пишет, что я поставила"ТАК" в ячейке спецстажа, но у меня пусто. И так как у них видно стецстаж надо еще Додаток 6. Боже бред какой-то...... Я в панике, у меня около сорока отчетов, я физически не успею, когда они наконец настроят. Специально попробовала сдать самый простой и без проблемный.... И вот получила......

Відповісти
  • Галина
19.04.21 13:49

Тамара,у меня точно также пишет, что я поставила"ТАК" в ячейке спецстажа, но у меня пусто. И так как у них видно стецстаж надо еще Додаток 6. Боже бред какой-то...... Я в панике , отчет сдавала 13, а квит. 2 пришла 19.04?? Ужас, когда же над нами закончат эксперементы?

Відповісти
  • ВК
17.04.21 21:06

Тамара, сдавала сначала через программу - тоже отчет не принят был. Потом зашла в эл. кабинет и затянула туда тот же отчет - и о чудо! Принято!

Відповісти
  • Виктория
19.04.21 11:57

ВК,подскажите, пожалуйста, как вы затянули отчет в эл кабинет ?

Відповісти
  • Наталья
17.04.21 15:49

Тамара, у мене теж всі сумісники і помилка ідентична телефонувала на гарячу лінію сказали не знають що робити. 

Відповісти
  • Елена
17.04.21 15:13

Я отправила декларации единщиков 3% и 5% . Второй квитанции нет уже несколько дней. Ни со смайликом, ни без него. Вот думаю, ждать или подавать повторно. Только боюсь, что могут задвоиться данные.

Відповісти
  • Дарія
20.04.21 09:10

Елена, Сделала отчет в начале месяца, отправила. Так же неприходила 2-я квитанция. Сначала ждала "трепетно", потом даже подзабыла)). Короче, спустя дней 10 зашла в медок посмотреть ну что же там - а ничего - в ожидании квитанции 2. Переотправила ещё раз и ответ пришел. В прочем, как у всех - непринят, ошибки в стаже..

Відповісти
  • 111
17.04.21 15:15

Всі другі квітанціі сьогодні прийшлі- не прийняті, Код помилки 01. Звіти здавала з 7 по 16 квітня. Ті, що встигла здати 6 квітня, другі квітанціі були відразу- прийняті, но нарахувань, покі ніде не показує.

Відповісти
  • Александр
17.04.21 15:41

Нет "квитанции 2" день, пошлите тот же самый отчёт ещё раз и придёт. В статье это написано. 
Ошибки в самих квитанциях принятых на дек ЕН и ЕСВ+4ДФ - нет отчётного периода, там только год.

Відповісти
  • Раиса
17.04.21 16:09

Надеемся  , что разъяснить данную ситуацию нам сможет только один настоящий, знающий специалист по ЧП - " СОМНЕВАЮЩИЙ SКЕПТИК". Спасибо.

Відповісти
  • SHADOW
17.04.21 16:16

сегодня устранил ошибки и по новой отослал  отчет, все приняли квитанция 2 пришла и в кабинете есть тоже ...ю-ху

Відповісти
  • Аут
18.04.21 19:21

SHADOW, и какие же вы ошибки устранили?

Відповісти
  • TT
17.04.21 17:05

SHADOW,
Как же вам удалось а остальным нет

Відповісти
  • 111
17.04.21 16:51

SHADOW, а які саме були помилки і що вивиправили. Звіти здала вчора сьогодні зранку, другої квітанціі немає

Відповісти
  • Сергей
17.04.21 16:50

SHADOW, Какие у вас ошибки были, додаток 1 заполняли к ДЕКЕ?

Відповісти
  • TT
17.04.21 18:26

Та засланный козачек.. видимо ЭТИ пишут лишь бы что, чтоб все были дураки а у них все работки 

Відповісти
  • SHADOW
18.04.21 07:54

TT, а может все проще? у меня нет отпускников, вновь поступивших, уволенных, больных, инвалидов. ЗП платится в рамках месяца. штат не большой

Відповісти
  • ТТ
19.04.21 07:14

SHADOW, странно что не пустышка... хотя кто проверит и кто поверит . За целый квартал ни одного отпуска ))) 

Відповісти
  • Елена
19.04.21 11:57

ТТ, у меня тоже в отпуск никто не пойдет, пока порядок в отчетах ДПІ с ПФУ не наведут... И слава Богу, что их отпуска зависят от буха...

Відповісти
  • SHADOW
19.04.21 08:35

ТТ, отпуск , как и положено 1 раз в год 24 дня. просто деятельность такова, что все эти карантины, красные зоны и прочая хрень, не мешает работать.

Відповісти
  • Ника
18.04.21 11:02

SHADOW, т.е теперь надо срочно уволить всех инвалидов и льготников, запретить отпуска, перестать принимать людей на работу и будет шанс сдать отчёт хоть за 3й квартал?

Відповісти
  • Галина
19.04.21 10:18

Ника, Не понимаю, почему все набросились на SHADOW. 
У меня тоже все сдалось и принялось и квитанции пришли. 
У нас, действительно, получилась "выигрышная комбинация"...

Відповісти
  • Ольга
19.04.21 13:14

Галина,а в кабинете по ЕСВ начисления лягли?У меня с 6 апреля квитанция2 есть,а начисление до сих пор нет.Звонила в ПФУ,говорят,что отчеты не ложатся.

Відповісти
  • SHADOW
18.04.21 11:37

Ника, нет конечно. то что отчет сырой и "дурной" это понятно. при разном сочетании  составляющих можно сдать или не сдать. так уж получилось, что у меня оказалось "нужное" сочетание. и получилось сдать отчет.

Відповісти
  • Святой
17.04.21 16:38

Вчера сдал ЕН 3 группа с третьей попытки. 2 Квитанции пока нет , но вижу что сумма начислена -это видно в закладке стан розрахунків с бюджетом. До этого сдавал 2 раза и оба безуспешно

Відповісти
  • Лиза
17.04.21 17:36

SHADOW,какие ошибки у Вас и в каких отчётах,поделитесь.

Відповісти
  • Олена
17.04.21 17:47

у меня вчера пришла квитанция №2 - помилка 01. на счете не отобразилось начисление налога, подала вторую деку - квитанции 2 нет. Теперь думаю, а если будет два начисления налога в кабинете - что делать ? как уменьшить обязательства?

Відповісти
  • SHADOW
17.04.21 18:25

по дф ошибок не было, по зарплате ошибок не было
ошибки были по декларации
в моем случае надо было проставить строку 064 и 101
ну и 032, выбрал из списка свой район, ранее стоял город
&)7 4+* '  $? $ %V?WV%? $X$V$.
&)7 4+* '  $? $ %V?WV%? $X$V$

Відповісти
  • SHADOW
17.04.21 18:26

жаль нельзя корректировать сообщения, крякозяблы вставились

Відповісти
  • Наталія
17.04.21 18:38

Не дає створити в єдиному кабінеті декларацію ФОП ЄП 3 група?

Відповісти
  • Андрій
17.04.21 18:51

12.04 подав декларацію з ЄП (ІІІ група) у кабінеті платника податків, 17.04 надійшла квитанція №2 з помилкою "код 01". Чому не зрозуміло. Пропанують виправити помилки і подати знову, хоча сутність помилки не зрозумів, доходів не було декларація нульова.

Відповісти
  • Анастасия
18.04.21 19:18

Андрій, у меня  такая же ситуация

Відповісти
  • Світлана
17.04.21 18:52

Здала звіт 8.04, квитанция прийшла 16.04 з помилками. Помилка у розділі один у рядку 2, зазначено суму більше ніж в рядку 1. Так вона більше, бо є сума в рядку 2.5
А тако ж помилка у додатку 1за місяць 1 кварталу, не зазначено прізвіще та по-батькові застрахованої особи-відкриваю звіт всі призвіща і побатькові є.
А тако ж така ж помилка з призвіщем і по-батькові за 2 квартал і 3 квартал- який 2 і 3 як звіт здавався тільки за 1 і в усіх додатках в віконці квартал стоїть 1.
Що робити? Може по новому ще раз отправити? 
В когось були такі помилки?

Відповісти
  • Юлія
17.04.21 20:24

Світлана, та сама помилка у розділі 1 у рядку 2 зазначено суму більше ніж в рядку 1 відповідного місяця. Хто вже вирішив таку ж проблему, будь ласка, підкажіть - як?

Відповісти
  • Наталия
19.04.21 18:11

Юлія,у меня тоже такая помилка, звонила в налоговую, сказали, все нормально, это попередження, но оно проходит

Відповісти
  • Ольга
19.04.21 10:54

Юлія, мне пришла квитанции 2. Принято. Но с предупреждением, что строка 2 больше строки 1 (потому что есть доначисление есв до минималки). И при этом принято и завантажено. Но в кабинете начислений нет. Поэтому вопрос остается - помилка или нет(((((

Відповісти
  • Наталья
17.04.21 19:01

Декларацию по 3 ФОПам сдала 7,15,16 Вторая квитанция по всем
пришла сегодня, все не приняты. Ошибка 01,начислений нет, но
все три Деки есть в кабинете, принято в режиме Он-лайн . Что делать,
подавать снова ,а если задвоится ?

Відповісти
  • Татьяна
18.04.21 14:02

Наталья, пока лучше подождать. Может и задвоить, а может нет. Ждите разъяснений. 

Відповісти
  • Джокер
17.04.21 19:48

Я отравил по почте с уведомлением и счастлив. Вам жаль 37 грн? Чего вы страдаете?

Відповісти
  • Светлана
19.04.21 10:00

Джокер, ценным с описью надо (если правильно делать)

Відповісти
  • Я
17.04.21 20:18

Может они одумаются и вернут все назад? Дурдом.

Відповісти
  • Бух.111
17.04.21 21:53

На 17 день від початку звітного періоду Хоть Арт звіт повідомив, що не приходять другі квітанції, а чого податкова нічого не пише, не вивчається, не пише коли будуть прийматися звіти або продовжуємо сроки приймання звітності на 20 днів, з тим що вчасно не були готові приймати. 

Відповісти
  • Елена
19.04.21 12:01

Бух.111, а 911 озвучил об єтом на 19 день... 

Відповісти
  • Лариса.
17.04.21 23:36

А если пришла кв.1,а кв.2 нет с 13.04.,то тоже заново отправить

Відповісти
  • Жанна
18.04.21 07:50

Что за рукожопики ввели эти облегченные отчёты?

Відповісти
  • Жанна
18.04.21 07:53

У меня много отчётов, веду ФОП, как сдавать в нынешних условиях отчёты? -  из пустого в порожнее.. Все отчёты не принято, а некоторые начисления сели. 

Відповісти
  • Наталия
19.04.21 18:14

Жанна, у меня тоже много отчетов, все, которые набирала 6-7 числа не приняты (или ошибки или нету квитанций), а те, что отправляла 16 числа - все приняты с 2 квитанцией

Відповісти
  • SHADOW
18.04.21 07:58

упс, сори....у вас не принимает для единщиков. я  общесистемщик.

Відповісти
  • Светлана
18.04.21 11:58

общесистемщики подают годовую декларацию

Відповісти
  • Еленаник
18.04.21 17:10

Светлана, а ще вони  звітують по новим об"єднаним формам (ЕСВ+ПДФО+ВЗ) за нйманих працівників. Судячи з переліку рядків - 032, 064, SHADOW мав на увазі звіт 0500106. Просто нормальні квитанції №2 не приходять майже нікому - ні ФОПам, що звітують самі за себе (декларація F0103307) , ні роботодавцям, тому трохи плутанина вийшла.

Відповісти
  • SHADOW
18.04.21 18:15

Еленаник, совершенно верно я имел ввиду именно этот отчет

Відповісти
  • Еленаник
18.04.21 17:37

Еленаник, ой, J/F0510506 конечно же, извините за опечатку

Відповісти
  • !!
18.04.21 13:45

Ну вот как так!! Я сдаю отчеты с 6 апреля, у меня их 20 штук! Ни один не принят, пишут ошибки, которые не соответствуют действительности. Как можно так безответственно относиться к работе, как можно так издеваться над людьми! Кто за это скотство ответит?

Відповісти
  • Татьяна
18.04.21 14:16

ПФУ здійснює аналіз помилок??? Они тупо отфутболивают отчеты! Мне пишут ошибку - указан спец. стаж., а д6 не сформировано. А я этот спец. стаж не указывала! У меня стоит не полный рабочий час! Ошибка - не заполнено середньооблікову! По мнению ПФУ я там совместителя должна показать?? Я сделала отчеты правильно, отправила вовремя! Как я должна теперь сдать эти отчеты и исправить не существующие ошибки!?

Відповісти
  • Татьяна Днепр
19.04.21 13:18

Татьяна, аналогичная ситуация. С той лишь разницей, что отчёт был принят, пришла квит.2 с регистрационным номером, а ч/з несколько дней пришла ещё одна квит. 2 с отметкой не принято с такими же ошибками как у Вас. И что делать с совместителями не знаю.

Відповісти
  • Татьяна
18.04.21 14:33

Помилка за місяць кварталу 2. Помилка за місяць кварталу 3.Это вообще о чем речь!? В ПФУ  с дуба упали? Какой 2 и 3 квартал!?

Відповісти
  • Марина
19.04.21 09:52

Татьяна,за місяць кварталу 2 - это за февраль, за місяць кварталу 3 - за март.

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 11:03

Марина, догадаться, конечно, можно, но зачем так по дебильному писать.

Відповісти
  • Соня
18.04.21 14:49

Вопрос к редакции или людям или я уже не знаю кому! Какой теперь отчет подавать, если пришла мне тоже квитанция с ощибками которых у меня нет. Опять звитный? Или звитный новый?

Відповісти
  • Наталия
18.04.21 15:05

Соня,если отчет не принят, то "Звитный".

Відповісти
  • Соня
18.04.21 15:36

Наталия, спасибо. Это можно тот же отчет отправить? Или надо копировать его же и отправлять?

Відповісти
  • Оксана
18.04.21 15:37

Вчера удалось сдать обьедененную отчетность, квитанция №2 есть, но начислений нет. У кого-то есть подобная ситуация?

Відповісти
  • Ольга
19.04.21 11:04

Оксана, то же самое. Принято. Квитанция 2 есть. А начислений нет.

Відповісти
  • Янина
18.04.21 22:13

Оксана,то же самое. Пришла спросить у кого такая же ситуация. Начислений по есв в Стан розрахунків з бюджетом нет..... на радостях, что отчёт приняли и не посмотрела сразу. Сейчас зашла только платежи. Начислений нет....

Відповісти
  • Настасья
18.04.21 19:07

Оксана, интересно, есть у кого-нибудь другая ситуация? Например: по ЕСВ+ПДФО+ВЗ и квитанция №2 есть, и сумма налога по ЕСВ отразилась.

Відповісти
  • Янина
18.04.21 22:14

Настасья,у меня такая же ситуация... отчёт принят, квитанция 2 прийнято, а начислений по есв нет

Відповісти
  • Сергей
18.04.21 16:32

Оксана, что вы подавали декларацию единщика, или отчет ЕСВ с ДФ?

Відповісти
  • Наталия
18.04.21 18:31

У меня вопрос.Если пришла квитанция 2 отчёт не принят.То звитный или новый Звитный подавать?

Відповісти
  • )))
18.04.21 18:43

звітний

Відповісти
  • Наталия
18.04.21 20:09

))),делать новый и отправить.Или в старом исправить ошибки и повторно отправить.Спасибо!

Відповісти
  • Каламбур
18.04.21 22:37

Наталия, скопировать старый, исправить ошибки (если есть), подписать и отправить.

Відповісти
  • Сонечка
18.04.21 20:46

рекомендуємо повторно відправляти звіт лише у разі, якщо термін очікування квитанції №2 перевищує декілька днів,-??? це ж скільки днів ?? день ,два,три???= на гарячій лінії сказали -нічого більше не подавати!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Александр
18.04.21 20:59

Шухер !
По СОТЕ квитанция 2 одна - всё хорошо, в кабинете платныка другая - с кучей ошибок. С одним и тем же регистрационным номером.
Тем кто даже сдал и получил что всё "чики-пуки" надо пересматривать в кабинете. 

Відповісти
  • Александр
18.04.21 21:25

https://prnt.sc/11njeha
Один и тот же отчёт с двумя разными "Квитанциями 2" под одним рег. номером.

Відповісти
  • Янина
18.04.21 22:09

У кого пришла 2-я квитанция и отчёт есв+4дф принят начисления по есв появились в электронном кабинете в Стан розрахунків з бюджетом?

Відповісти
  • Янина
19.04.21 13:22

Янина, звонила в налоговую, сказали, что объединенный отчет принят, а с начислениями в кабинете по ЕСВ будут дорабатывать. Это норма, что их пока там нет

Відповісти
  • Ирина
19.04.21 10:39

Янина, У меня по квитанции 2 отчет принят. Квитанция одинаковая и в Соте и в эл.кабинете. Но начисления в кабинете нет!

Відповісти
  • SHADOW
19.04.21 09:44

Янина, у меня нет, но приняли у меня есв+4дф 17.04.21. повторно сдал, т.к. первая квитанция пришла со смайликом, а в кабинете после этого не принято было. сейчас все нормально но начислений нет. последние начисления 20.01.21 были. платежи все есть

Відповісти
  • ТТ
19.04.21 06:37

Какой смысл ставить на себе эксперименты? Зачем вообще сдавать Что-то если нет уверенности в ПО? Они игнорируют проблему - мы игнорируем декларационную копанию. 
Зробимо ïх разом!!!

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 09:14

Какой ужас!
Этот Смайл нужно протащить на законодательном уровне.
Такую дичь впервые вижу за 25 лет работы

Відповісти
  • Тот
19.04.21 09:44

Оксана, были уже смайлики, лет 10 назад в квитанциях. тоже после очередного пакращення.

Відповісти
  • Дарія
20.04.21 09:16

Тот, у меня в прошлом году такая радость приходила

Відповісти
  • Елена
19.04.21 09:28

Бухгалтера за свои ошибки платят штрафы... А кто будет платить за ошибки чиновников???

Відповісти
  • Марина
19.04.21 09:58

Елена,как кто? предприниматели всегда виноваты

Відповісти
  • Елена
19.04.21 09:36

Відправляла Декларацію 07.04. Сьогодні прийшла Квитанція 2
Код помилки 01

Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту не виконана. В назві zip-файлу із Податковим розрахунком та його складовими, який сформовано ДПС та передано Пенсійному фонду України, вказаний помилковий тип звіту ЄСВ та/або номер версії документу. Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.

1,5 год. намагалась дозвонитись на лінію консультації. Коли нарешті дозвонилась сказали. що ведуться якісь технічні роботи, спробуйте подати ту саму Декларацію ще раз завтра.

Відповісти
  • Аут
19.04.21 09:37

Такого нет ни в одной стране мира. Позорники. Где это видано, чтоб бухгалтер делал свою работу, а ему тупо не давали ее сделать!

Відповісти
  • Рыжий
19.04.21 09:38

Уважаемая редакция и коллеги! Обратите, пожалуйста, внимание ДПС и разработчиков ПО на то, что у нас засада ещё с одним отчётом. Декларация по экологической налогу и новые коды территориальных единиц. Налоговая ещё в феврале писала, что коды должны быть новые, но технической возможности сделать это на данный момент до сих пор нет. И везде тишина. 

Відповісти
  • Наталия
19.04.21 10:54

Рыжий, я 13.04.2021 сдала со старыми кодами - принят.

Відповісти
  • Рыжий
19.04.21 11:16

Наталия, хотелось бы знать официальную позицию. Про новые коды территорий в экодекларации в 2021 ДПС писала ещё в феврале. К сожалению, то что отчёт принялся со старыми кодами не гарантия ничего. Два года назад была эпопея с выброса и СО2. Я тогда в середине января сдала без разделения, в конце января вышло разъяснение, а технически налоговая смогла разделить уже после сроков сдачи отчётности. Итог-недоимка и уточняющая. При чем с уточненкой та ещё эпопея была. Додатки в главном документе не суммировались. Поэтому и бью тревогу, пока сроки позволяют. 

Відповісти
  • Рыжий
19.04.21 11:51

Все разобралась. В экодекларации нужно указывать КОАТУУ, а не КАТОТТГ. У меня как оказалось новый КОАТУУ такой же как и был. 

Відповісти
  • Anastasiya
19.04.21 10:07

А почему всякие Бизнес-ассоциации, Об' єднання підприємців и проч.до сих пор не бьют в колокола? В СМИ тишь да благодать, в суды не подают...только на специализированных сайтах рядовые бухгалтеры почти 3 недели ведут неравный бой(((

Відповісти
  • Елена
19.04.21 12:04

Anastasiya, а когда они работали? Єто иждивенці, которіе только получают ЗП с наших налогов.... и не хилую...

Відповісти
  • Наталія
19.04.21 10:58

Anastasiya, а бухгалтери -це раби, їх ніхто не жаліє,є такі що за своє життя ні разу не були в відпустці, в лікарню йшли з ноутбуком.

Відповісти
  • Наталия
19.04.21 10:22

Колеги,доброго дня,чи є серед вас бухгалтера отг,як ви спавляєтесь з навантаженням?

Відповісти
  • Елена
19.04.21 12:05

Наталия, КОНЬЯК, Наташа только коньяк, хороший коньяк

Відповісти
  • Ирина
19.04.21 10:53

коллеги,  кто пишет о том, что сдали этот отчет, неужто Вы руками делаете этот отчет в Медке? ведь в 1с еще нет обновления с этим отчетом....или у Вас несколько человек сотрудников и Вы можете себе позволить руками этот отчет набирать?....

Відповісти
  • Янина
19.04.21 12:47

Ирина, в 1с этого отчёта не будет. 1с больше не поддерживается. Надо переходить на BAS

Відповісти
  • Олена
19.04.21 14:22

Янина, и в БАС нет, и неизвестно когда еще будет

Відповісти
  • Яна
19.04.21 11:02

Кто нибудь дозвонился в налоговую по поводу ошибки 01? есть инфа, поделитесь пожалуйста.

Відповісти
  • Юрий
19.04.21 11:05

Вот вам и диджитализация, боже еще 3 года с клоунами жить...

Відповісти
  • Иринка
19.04.21 11:21

сдала только что ЕН фоп 3я группа - пришла 2я квитанция принято, сначала была ошибка 01. Но начислений в кабинете нету ( 

Відповісти
  • Сергей
19.04.21 11:25

Иринка, раскажите как вы сдавали, с додатком 1 или без, поделитесь, если с додатком заполняли его?

Відповісти
  • Олена
19.04.21 14:23

Сергей,  БЕЗ ДОДатка. Додаток к деке ЕН- годовой (в четвертом квартале)

Відповісти
  • Иринка
19.04.21 11:36

без додатка, звонила еще ранее спрашивала, сказали его не подавать т.к. раз в год сдаем по правилам ЕСВ 

Відповісти
  • Сергей
19.04.21 12:13

Иринка, Спасибо, только что тоже подал без додатка ЕН 3 гр, декларация принята, есть квитанция 2

Відповісти
  • Катя
19.04.21 11:39

Сьогодні прийшла кв. №2(не прийнято  01) декларація пратника єдиног податку.. А в  розрахунках з бюджетом є нарахування. Здавати ще раз, не подвоїться сума?

Відповісти
  • Иринка
19.04.21 12:02

Катя, надо звонить в налоговую. У меня например, сначала тоже была ошибка 01 , сдала новую приняли, но не насчитали сказали ждите окончания сдачи и оплаты, потом будет понятно типа. странно конечно, спросила , а что делать если пришла 01 ошибка но есть начисление - сказали звоните в отдел отчетности почему не пришла 2 успешно типа, каша полная получается 

Відповісти
  • Еленаник
19.04.21 11:58

Господи ж ты боже ты мой, неужели так сложно "родить" письмо, объясняющее ФОПам, что значит такое содержание кв.№2 при подаче декларации по ЕН группы3. По идее, если в декларации не заполнены строки 8.1 или 8.2, или не указан период отчета "год", такая декларация и не должна попадать в ПФУ, вот ПФУ всем нам возмущенно и сигнализирует "нечего мне это присылать, не могу отразить на вашем лицевом в ПФУ". Вот почему она туда попадает - это вопрос другой. Или в софте ПФУ для кв.№2 должны быть разные формулировки - для проверки декларации, обоснованно поданной и ошибочно поступившей в их адрес. Неужели так сложно?????!!!!

Відповісти
  • ТТ
19.04.21 12:10

Еленаник, ха, на вас ещё буквы тратить...

Відповісти
  • Елена
19.04.21 12:07

Не ту страну назвали Гандурасом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • ТТ
19.04.21 12:12

А где письмо что делать у кого штат 1000 человек.. сколько ночей надо тратить чтоб по 10 раз руками отчёт набивать и думать «попал или не попал»

Відповісти
  • вика
19.04.21 12:18

вопрос- ради какой такой "гениальной"  цели -- єти издевательства над людьми.. =также как.. вова зел. возомнил себя  президентом..вдруг.. -
.также его  люди - возомнили себя  революционерами и полезли  туда - где все  нормально работало .. до их вмешательства--

Відповісти
  • Світлана
19.04.21 13:39

вика, их выбрали трое из  четверых.  Бачили очі, що купували? Їжте, хоч і повилазьте.  

Відповісти
  • Andriy
19.04.21 12:38

З неділі нарешті почали нормально приймати декларації (принаймні ФОП, 3-я група) - https://taxer.ua/uk/blog/191
"Податковий шлюз почав коректно обробляти декларації платника ЄП, відправлені після 10 ранку в неділю (18 квітня 2021). Ніяких офіційних коментарів, як і раніше, досі надано не було. Тому схоже, що поточний план ДПС – це змусити усіх платників податків перевідправити декларацію." 

Відповісти
  • Раиса
19.04.21 13:06

 ФОП 3-я гр.,Декларация ЕН без наемных. Отправила повторно 13.04.21 , вчера в ЭК кв2 не принято, ощибка 01, Сегодня в Медке и ЭК -принято.

Відповісти
  • 111
19.04.21 13:01

Тільки що прийняли по ЄСВ з Медка,яку 3-й раз відправила сьогодні зранку

Відповісти
  • Еленаник
19.04.21 13:11

111, а показники рядків 101, 104, 105 у вас однакові? Чи у вас немає зовнішніх сумісників?

Відповісти
  • 111
19.04.21 13:28

Еленаник, так однакові,в мене тут тільки один працівник, і ці рядки в ручну проставляла. По юридичних маю і сумісників ,но ще не відправляла.

Відповісти
  • 111
19.04.21 13:02

По ЄП 3 група немає 2 кв.

Відповісти
  • 111
19.04.21 13:15

Вже прийнято і по ЄП

Відповісти
  • Нина
19.04.21 13:29

 Отчет отправляла 07.04.21. Сегодня пришла квитанция 2. Отчет не принят. Код ошибки 02. В назві zip-файлу із Податковим розрахунком та його складовими, вказаний помилковий тип звіту ЄСВ та/або номер версії документу.  Подскажите, пожалуйста что это означает? Отчет по ЄСВ не подавала.

Відповісти
  • Юнна
20.04.21 10:36

Нина, вчера переподала, всё принялось. Начисления не задвоились. 

Відповісти
  • Юнна
19.04.21 14:07

Нина, у меня так же. Только в ЭК сумма ЕН села в расчётах. Что делать?

Відповісти
  • Алла
19.04.21 13:31

Юрики. Ошибка (в программе) в Додаток 1, месяц 2. При доначислении по коду 13 ругается.

Відповісти
  • Ганна
19.04.21 14:33

Здавала за юріка 14.04, сьогодні отримала другу квітанцію. Не прийнято. Помилок на 11 сторінок. По кожному застрахованому в кожному місяці та сама помилка: "Ознака спецстажу в додатку 1, а додатку  6 нема". В дійсності, нема жодної позначки про спецстаж у жодного працівника, ні в паперовому звіті, ні в електронному". Тобто повна х-ня. Що з цим робити просто не знаю.
До речі, в той самій день здала звіт по ФОПу лише з додатками 4ДФ. Через день прийняли. В податковій сказали: "Ета вам павезло!"

Відповісти
  • Дмитрий
19.04.21 14:47

По  ЄП декл. F0103307 подал, пришла  кв 2 с кодом ошибки 01. В налоговой сказали  подать ещё раз только "звітну нову",подал и сразу прилетела кв 2 "покет прийнято".

Відповісти
  • 33
19.04.21 23:04

Дмитрий,                                                        сдавала повторно по ЕН,но только Звитну и приняли... Зачем подавать Нову Звитну если Звитну не приняли?

Відповісти
  • Яна
19.04.21 15:06

Дмитрий, копіюйте і відправляйте повторно

Відповісти
  • Наталия
19.04.21 15:03

Дмитрий, если дека не принята, то сдавать повторно "звитну", т.к."нова звитна" это исправления,а что исправлять если ее нет.

Відповісти
  • Дмитрий
19.04.21 15:15

Наталия, после первой подачи у меня в эл.кабинете декл. уже висела и в обязательствах сумма налога была рассчитана. 

Відповісти
  • Светлана
19.04.21 14:55

Здала звіт. Квитанція 2 прийшла швидко з помилкою про те, що виявлена недостовірності обов'язкового реквізиту, щодо інформації про додатки (зазначено невірний номер розрахунку для додатків).
В звіті все вірно заповнено. Хтось стикався з такою помилкою? Як це виправити?

Відповісти
  • Яна
19.04.21 15:05

отримала квитанцію №2 успішну, Декларацію ФОП 3 група відправила зранку

Відповісти
  • Lakki
19.04.21 15:23

Подскажите, в Медок сперва все месяцы Додатка 1 внести, а 1 ДФ на основании этих данных автоматично ничего не считает? Снова людей ручками заносить в 1 ДФ дод.4?

Відповісти
  • 111
19.04.21 15:48

Lakki, так вручну 1 місяць і там і тут, а потім дає додаток аналогічно копіювати в наступні місяці, тільки потрібно номера поправити і к-сть днів в місяці

Відповісти
  • alla
19.04.21 15:30

А у меня нараховано ,как в декларации и даже реєстраційний номер указан, а декларация не принята,Что делать?

Відповісти
  • Олена
19.04.21 15:44

alla, после сдачи нового, начисления уберут.

Відповісти
  • Lakki
19.04.21 15:36

Я декларацию ФОП 3 группа сегодня скопировала с не принятой и оправила, дату только поменяла - пришла квит. 2. На двух ФОПов получилось сегодня.

Відповісти
  • Ольга
19.04.21 16:38

Lakki, А Вы повторно подали Звитну или звитну нову?

Відповісти
  • Юнна
19.04.21 15:43

Lakki, а по предыдущим декам зачисления у вас сели или просто не приняты были?

Відповісти
  • Наталья
19.04.21 15:49

помилка для фоп у додатку 1 за місяць 1 кварталу для зо 3245212448 для найманих працівників, які працюють у фоп заборонено застосовувати код категорії зо 27, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 66 для періодів після 2019 року. Я ФОП и у меня инвалид был на больничном, я поставить другой код вместо 36 не могу, так как посчитает 22% . Что за ерунда. Такое ощущение,что этот отчет сделан на старых базах, так как такая ошибка вылазила в 2019 году, когда только фопом разрешили платить за инвалидов не 22%, а 8,41%. Люди,что делать, у кого такая ерунда?

Відповісти
  • Лариса
23.04.21 10:15

Наталья,тоже такая ошибка выскочила.Отправила повторно, ответ тот-же.

Відповісти
  • Tatyana
21.04.21 11:13

Наталья, у меня тоже самое. Подала еще раз. Ничего не меняла, просто скопировала. Жду....

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 15:55

Сьогодні знову  подала Декларації по єдиному податку 3 гр. квитанція № 2 прийшла швидко Звіт прийнято. До цього подавала 15 і 16 числа  були не прийняті , нарахування єдиного податку в кабінеті платника по неприйнятим деклараціях не було. По прийнятим деклараціям поки що нарахування не має. Перевірю пізніше.

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 16:06

ДеклЕН 3 гр, действующий фоп - отправила через ЕК, через 2 мин получила кв. 2 успешно

Відповісти
  • alla
19.04.21 16:08

СПАСИБО Олена все получилось

Відповісти
  • Ольга
19.04.21 16:12

Шановні! Просто хочу побажати кожному бухгалтеру, який наразі як і я намагається здати по десятому колу нові "покращені" звіти, ТЕРПІННЯ та СИЛ!!!! Сил витримати безглузді щоденні покращення. Особисто в мене наразі шалене бажання змінити до біса свою профессію, і нехай горить воно все синім полумям!!!! Декларації по ЄП 3гр.  відправлені в котре вже сьогодні - висять як хмари в небі. Жодної квитанції. За Обєднаний (хай він скисне) звіт взагалі мовчу.... з десяти підприємств по жодному нарахування не лягли в особистому кабінеті, навіть при наявності 2-ї позитивної квитанції. По одному під-ву квитанція зі смайликом)))) Навіть бісить цей смайлик! Їм виходить весело все це. Здаю повторно мабуть вже раз десятий. Дорогі мої, любі мої бухгалтери - терпіння та сил всім нам!!!! ТРИМАЙТЕСЯ)

Відповісти
  • Янина
19.04.21 17:03

Ольга, дзвонила сьогодні в податкову, сказали, що нарахування ЕСВ будуть дорабатывать....

Відповісти
  • Анна
19.04.21 16:22

Уважаемые бухгалтера! Немного не по теме. Подскажите, пожалуйста, в отчете по НДС за март юр.лицо для отражения налоговых накладных подаем додаток 1 ?

Відповісти
  • Ольга
20.04.21 09:32

Анна,Розшифровка в розрізі контрагентів тільки податкового кредиту, а зобов"язань - ні (дод.1)

Відповісти
  • Татьяна
19.04.21 16:41

Анна, Так Додаток № 1 ( податковий кредит ПН і РК, а податкове зобов"язання тільки по не зареєстрованим ПН і РК  )

Відповісти
  • Ірина
19.04.21 16:37

Так, додаток 1 подаємо. У розділі 1 податкові зобов'язання не розшифровуємо (тільки,якщо є РК та незареєстровані ПН). А у розділі 2 податковий кредит відображаємо аналогічно, як було у додатку 5 в минулих періодах.

Відповісти
  • Оксана
19.04.21 16:44

Треба почекати, шановні побережіть нерви і час. Тим паче зараз мораторій на штрафи за неподані/несвоєчасно подані звіти. ДПСникам все рівно насрати на нас. Тому не нервуйте.
Я поки чекаю, коли виправлять помилки, час ще є.

Відповісти
  • Наталия
19.04.21 18:22

Кто может подсказать, как показать больничный? первый больничный - с 12.02 по 13.03 и продолжает болеть. И в феврале сумма з-ты +больничного меньше минималки.
Два отчета отправила, показывает ошибки

Відповісти
  • Простоквашино
20.04.21 08:50

"Ура!!! Заработало". Пришла кв№2

Відповісти
  • Наталия
20.04.21 08:53

Простоквашино, а что Вы сдавали?

Відповісти
  • Ольга
20.04.21 09:29

Відповідь "смайл" з боку ДФС - це клоунада, чи знущання?

Відповісти
  • Вікторія
20.04.21 10:06

здавала через електронний кабінет. Квитанція 2 прийшла у вхідні документи з приміткою "Прийнято (до відома)". Нарахування в розрахунках з бюджетом є. А от в розділі "введення звітності" в декларацію 2га квитанція не підтягнулась, звіт сірий, навідміну від прийнятого звіту по ЄСВ+ПДФО.

Відповісти
  • Світлана
20.04.21 11:29

Вікторія, у мене точно так само. Як думаєте, що робити?

Відповісти
  • Вікторія
20.04.21 13:46

Світлана, нова звітна пройшла, квитанція  прийшла нормальна, як зазвичай. В стані розрахунку з бюджетом поки що нарахування по вчорашньому звіті. Сподіваюсь не задвоється і зміниться інфо.

Відповісти
  • Вікторія
20.04.21 12:20

Світлана, в податковій сказали, що звіт не бачать. Порадили подати новий звітний з тими ж даними. Подала, навіть 1а квитанція поки не прийшла.

Відповісти
  • Марина
20.04.21 11:55

Світлана, девочки, подала по новой сейчас тот же отчет (скопировала) пришла 2 кв в теч 1 мин отчет горит зеленым)) 
В разделе введення звітности 2 кв подтянулась 
Только начислений нет)) 

Відповісти
  • Марина
20.04.21 11:45

Світлана, и у меня так))
В налоговой сказали подождать до вечера, потом подать заново «звітний»
Они видят будто подано 2 отчета хотя это не так ( отправляла 1) один перешел в историю подачи, а второй будто направлен в пфу и он завис
Отпишитесь пожалуйста потом о вашем результате))) 

Відповісти
  • Roma
20.04.21 20:04

Марина, ваш способ с повторной подачей сработал. Квитанция 2 получена. Пакет прийнято. Спасибо.

Відповісти
  • Татьяна
20.04.21 10:25

Если я правильно понимаю, этот отчёт сдаётся в течении 40 дней , то есть до 10 мая, правильно? Мне кажется надо подавать в срок за неделю до окончания. Как всегда. Помню, как то подала ЕСВ в 5х числах, квитанция пришла 19го. Поэтому отчёт всегда подавала 18-19 го и всё было оК)

Відповісти
  • Таня
20.04.21 21:02

Татьяна, ну....если один отчет, то можно и до 10 мая ждать

Відповісти
  • Елена
20.04.21 11:00

Татьяна,я тоже пока не подаю. читаю комментарии и понимаю, что у них в пфу и дфс еще конь не валялся, сплошные недоработки. они не раньше мая расчехляться это исправить

Відповісти
  • Мария
20.04.21 11:10

Добрый день! подавала объединенный Розрахунок по ЕСВ, НДФЛ, ВЗ по двум предприятиям, 02.04 и 09.04 )) висели без квитанций №2 несколько дней, потом отправила эти же отчеты повторно, пришли квитанции №2 со смайликами (Прийнято із зауваженнями). Вчера затянулись еще одни квитанции №2, но уже с ошибками (Пакет не принято). Я правильно понимаю, что необходимо подать исправленный Розрахунок со статусом Звітний, только уже со следующим порядковим номером 2. Или , т.к. предыдущий Розрахунок с номером 1 не принят, то нужно подавать исправленный опять с номером 1 ? Или это не принципиально?) что-то не могу разобраться :(

Відповісти
  • Алена
20.04.21 14:34

Мария, Подаете еще раз отчет, со статусом Звітний, Розрахунок 1

Відповісти
  • Мария
20.04.21 23:23

Алена, спасибо за ответ :)

Відповісти
  • Инна
20.04.21 14:05

Мария, згідно Порядку № 4 обов'язково зазначається номер Розрахунку (у хронологічному порядку незалежно від типу Розрахунку), що подається за звітний (податковий) період.

Відповісти
  • Мария
20.04.21 23:25

Инна, спасибо. Да, я читала. Но я так поняла, что это в случае, если Розрахунок со статусом Звитна принят, а потом подается, например, Звитна нова или Уточнююча, то ставится номер Розрахунка следующий по порядку )) вроде так

Відповісти
  • Ірина
20.04.21 12:04

Мария, Исправленный с номером 1. Статус - звітний

Відповісти
  • Мария
20.04.21 23:22

Ірина, да. спасибо ) получилось сдать Звитна с номером Розрахунку 1 ) Пакет принято. Квитанция 2 пришла уже сегодня

Відповісти
  • Наталия
20.04.21 11:37

Мария,Я думаю, что порядковый номер это Ваш внутренний документ и на сданную отчетность она не влияет

Відповісти
  • Мария
20.04.21 12:01

Наталия, хорошо ) спасибо! буду пробовать  :)

Відповісти
  • Ярослав
20.04.21 11:17

13.04 була помилка (через приватбанк)
"Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску подаються за останній податковий (звітний) період «квартал» / «півріччя» / «три квартали») у випадках проведення державної реєстрації припинення або переходу на сплату інших податків і зборів»."
18.04 відправив те саме 2 раз - прийнято

Відповісти
  • Олег
20.04.21 18:11

Ярослав, а податок пысля подачы першої декларації нарахувало ?
Не продублювався при повторній подачі ? 
Дякую

Відповісти
  • Наталья Григор'єва
20.04.21 11:43


Доброго дня , колеги!
Вже четвертий раз відправляю звіт через кабінет , приходить перша в  квітанція і в ній одна і таж сама помилка :
"Зміст доповнення":Согласно модели содержимого родительского элемента "DECLARBODY", элемент "Зміст доповнення" является непредвиденным.
Переписала крапка в крапку, частина на українській мові , частина на російській . Допоможіть, може хто стикався з таким.  

Відповісти
  • Людмила
21.04.21 11:08

Наталья Григор'єва, у мене теж саме. Підскажіть як вийшли з цієї ситуації

Відповісти
  • Олена
20.04.21 17:11

Наталья Григор'єва, те ж саме. 

Відповісти
  • Оля
20.04.21 13:21

Декларація по єд.полатку 3 гр,не прийнято код помилки 01, подавала у кабінеті,пвдскажіть як повторно відправити це буде нова звітна чи просто звітна?

Відповісти
  • Оксана
20.04.21 13:25

Оля,если не принято, то опять звітна

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 14:06

Я всегда квитанции смотрела в «введення звітності» .... а в этот раз квитанция 2 «тихонечко» уже несколько дней висит во «входящие»... Открыла, почитала ошибки и отчет тут же покраснел)))) исправила, подала новый. Принято. Только квитанция опять тихонечко висит в переписке)

Відповісти
  • Люба
20.04.21 14:20

Пподскажите, у кого были доначислений до минималки, что пишет в кв.2? У меня: пакет прийнято, попередження: у розділі 1 у графі 2 зазначено суму більше, ніж в рядку 1 відповідного місяця. Ну естественно,  ведь были донарахування. Уже можно расслабиться или пересдавать идею этих попереджень, кто сталкивался?

Відповісти
  • Наталья
20.04.21 14:35

Люба, у меня в двух месяцах так. Принято и ладно. Предупреждение-это не ошибка. Меня всегда предупреждают из-за отсутствия подписи бухгалтера. А теперь добавилось ещё два. Ну и ладно. Отчет сдан

Відповісти
  • Люба
20.04.21 14:38

Наталья, тоже так думаю, пакет принято ну и ОК. Просто по другому там невозможно заполнить, будем надеяться что они этот момент с донарахуваннями доработают.

Відповісти
  • Ирина
20.04.21 14:33

подскажите, Д5 в объединенной кто-то сдал, не принимается, пишет ошибка: в колонке "совместителей" проставить или 0 или 1, но в МЕДКЕ если совместитель просто ставится галочка, 0 не предусмотрен

Відповісти
  • Жосан
20.04.21 16:18

Ирина, в Электронном кабинете надо ставить 0 , если не то, и не то. В Медке автоматом ставит 0, когда выводите на просмотр - печать.
а как вы заполняете код по классификатору профессий с точкой или без? у меня не принимает - пишет "проф. назва не відповідають значення в Класіфікаторе"?

Відповісти
  • Світлана
20.04.21 15:20

У кого про спецстаж маячня = проблеми МЕДКА. Чекаємо на оновлення увечері або завтра. 

Відповісти
  • Настасья
20.04.21 20:37

Кто-нибудь отсылал второй раз декларацию по ЕП ФОП 3 гр.. если отчет изначально был не принят (помилка 01), а начисление налога в ЭК (расчеты с бюджетом) было отражено? Или ждем каких-нибудь разъяснений. 

Відповісти
  • Катерина
20.04.21 23:06

Настасья,я отправила просто ЗВИТНУ старые начисления исчезли появились с датой и кодом (входящим) новой декларации

Відповісти
  • Наталья
22.04.21 10:37

Пришла вторая квитанция - отчет не принят, исправила, отправила как Звітна и вот ответ: отчет не принят т.к.звітний я уже отправляла и теперь только Звітний новий , уточнюючий, довідковий Пожалуйста, коментарии

Відповісти
  • Ольга
23.04.21 08:54

Наталья, такая же ситуация

Відповісти
  • Світлана
22.04.21 12:15

Відправила сьогодні вранці звіт, фоп 3 гр. У веденні звітності висить звіт сірим, без жодної квитанцїї. У вхідних документах висить лише 2 квитанція (квитанції 1 нема) - пакет прийнято. Але  у розрахунках з бюджетом звіту нема 

Відповісти
  • Світлана
22.04.21 12:20

І в квитанції 2 в розділі підписи документа стоїть лише печатка ( код єдрпоу) найменування фоп не підтягнулось...

Відповісти
  • Лена
22.04.21 12:57

Світлана, и у меня так. Раньше тоже так было. по крайней мере в прошлом году.

Відповісти
  • Лена
22.04.21 12:52

Отправила Декларацию ЕН 3 группа. Квитанция №2 - Принято. Но начислений в ЕК нету. Кто сталкивался, что делать в этом случае?

Відповісти
  • Марина
22.04.21 14:49

Подаю деки по ФОП 3й группы и как только нажимаю отправит моментально появляется 1 квитанция "Документ не прийнято, покумент вже було подано. Змініть номер документа в періоді"
Возможно кто-то сталкивался с таким и знает как это победить?

Відповісти
  • Анжела
22.04.21 17:15

Марина, у меня та же ситуация. Дозвониться не возможно. Может у кого-то получилось узнать в чем дело.

Відповісти
  • Марина
22.04.21 17:43

Дозвонилась. Сказали, что вынуждены принести извинения за технические неполадки. Ведутся работы...

Відповісти
  • Анжела
23.04.21 09:14

Марина, спасибо.

Відповісти
  • Olenka
22.04.21 16:22

Столкнулись сегодня. Новая разновидность ошибки? 

Відповісти
  • Наталія
23.04.21 14:09

Доброго дня! 
Відправила об'єднаний Звіт за І кв.2021р. через ел. кабінет. Заходжу у "Введення звітності" квитанція 1 є:ДОКУМЕНТ ЗБЕРЕЖЕНО НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ. Заходжу в "Останні повідомлення" показано дану квитанція і ще 6 квитанцій 1 з помилкою "Невірний підпис - сертифікат відсутній в реєстрі". Дані ключі дійсні, термін не вийшов. Ключі від ПриватБанку. Плюс ними в січні без проблем здавала звіти через ел.кабінет. 

Відповісти
  • Светлана
24.04.21 16:10

Добрый день. Подскажите, может у кого  тоже была такая ситуация.  09.04. 2021 сдала  отчет J0500106  .Это полный отчет со всеми Додатками). Пришла квитанция 2 - Пакет принято. А потом через несколько дней пришла квитанция 2 -  Документ не принято, но указано только по Додатку 4(ДФ). J0510406. И помилка -" документ не відповідає затверженному формату через відсутність заявлених у пакеті повязанных документів." Проверила, вроде все нормально. Теперь не знаю, можно отправить повторно именно отчет только J0510406?

Відповісти
  • Світлана
26.04.21 12:58

Декларація по єдиному податку прийнята 22,04,2021. Квитанція 2 є. Але нарахувань в Кабінеті в стані розрахунків з бюджетом  немає. Це нормально чи щось з цим треба робити?

Відповісти
  • Марина
26.04.21 13:03

Добрый день! подскажите, у ФОПа был наемный работник только в январе месяце, февраль и март без наемных, додаток 4ДФ за февраль и март пустой нужно сдавать?

Відповісти
  • Инна
26.04.21 16:56

Добрый день!Может кто-то сталкивался с такой ситуацией

в нижней части квитанции №2 зазначені такі виялені помилки:

"... Виявлені помилки:

00

Дата початку завантаження файлу: 23.04.2021 12:04:36

Файл: 211000....ZIP


Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало . Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.

Відправник: Державна фіскальна служба України

Відповісти
  • Олена
27.04.21 15:05

Инна, "Виявлені помилки:

00...." - це означає, що помилок нуль. тобто все здано. вітаю вас)

Відповісти
  • Віктор
26.04.21 18:28

Доброго дня!
У когось була така ситуація. В квитанції №2 неприйнято з такими помилками по всіх працівниках і за всі 3 місяця:
"Помилка У Додатку 1 за місяць 3 кварталу для ЗО 2713801835 не заповнено одне з полів "Ознака наявності трудової книжки (1-так,0-ні)", "Ознака наявності спецстажу (1-так, 0-ні)", "Ознака неповного робочого часу (1-так, 0-ні)" та "Ознака нового робочого місця (1-так, 0-ні)"
Хоча ознака  трудова книжка - 1-так поставлена по всіх працівниках у всіх 3 додатках. Відправляв уже 2 раза відповідь однай тах.
в вивантаженому ХМL при перегляді через блокнот 1 наявна.
Що робити?

Відповісти
  • Надя
27.04.21 06:41

У мене таке було. Проставила ознака неповного робочого часу 0, ознака нового робочого місця- 0. Тобто в тих графах повинно стояти 0. Відправила ЗВІІТНУ.  Прийшла 2 квитанція без помилок.

Відповісти
  • Надя
27.04.21 07:20

Попередній мій коментар для Віктора. Тобто нулі проставити у тих графах, де відсутні показники. Можливо у Вас ті графи просто не заповнені, тому і видає помилку.

Відповісти