Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.04.21
10903 6 Друкувати

Чи заповнювати рядок 032 об'єднаного звіту юрособам без відокремлених підрозділів?

Чи заповнюється рядок 032 Розрахунку та рядок 032 додатка 4ДФ до Розрахунку ФОП або ЮО, які не мають відокремлених підрозділів?

Наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773) затверджені форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок).

Пунктом 1 розд. ІІІ Порядку визначено, що, зокрема, у рядку 032 «Кодифікатор адміністративно – територіальних одиниць та територій територіальних громад» заголовної частини Розрахунку зазначається код Кодифікатора адміністративно – територіальних одиниць та територій територіальних громад за місцезнаходженням платника податку на доходи фізичних осіб або його відокремленого підрозділу, якщо Розрахунок подається податковим агентом за його відокремлений підрозділ.

Крім того, зазначений рядок 032 міститься в додатку 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» (далі – додаток 4ДФ) до Розрахунку, у якому вказується Кодифікатор адміністративно – територіальних одиниць та територій територіальних громад за місцезнаходженням податкового агента або відокремленого підрозділу, якщо Розрахунок подається за відокремлений підрозділ.

Таким чином, фізична особа – підприємець або юридична особа, яка не має відокремлених підрозділів при поданні Розрахунку заповнює рядок 032 Розрахунку та рядок 032 додатка 4ДФ до Розрахунку, у яких зазначає код органу самоврядування, який є адміністративним центром територіальної громади (за Кодифікатором адміністративно – територіальних одиниць та територій територіальних громад) за своїм місцезнаходженням.

За матеріалами Категорія 103.25 «ЗІР»
Коментарі
  • Сомневающийся Sкептиk
23.04.21 01:04

Вот же ЗИР-овцы! Зачем-то цитируют п. 1 разд. III, который относится к порядку заполнения Розрахунка, а не додатка 4ДФ. Про п.4 разд. "IV. Порядок заповнення додатків" – ни словечка! Как будто там ничего не написано, про: "у рядку 032 - зазначаються дані про відокремлений підрозділ юридичної особи (повне найменування відокремленого підрозділу та код за Кодифікатором за місцезнаходженням підрозділу, стосовно якого юридичною особою подається Розрахунок).". 
Методика ЗИра, когда нужно слепить необходимое им разъяснение: берутся цитаты из разных источников, цитаты верные, но могут совсем не относиться к данному вопросу, затем пишется: "Таким чином..." – и далее тот вывод, который ДПС считает верным (хотя на самом деле он может противоречить законодательству). Вспоминается, когда-то в ЗИРе были некоторые разъяснения (неверные), после полугодичной переписки со мной, разъяснение в ЗИРе поменяли на верное, причём всё разъяснение осталось прежним, но поменяли после слов "таким чином..." на противоположное. Было: бла-бла-бла, трам-пам-пам, таким чином..., категорически нельзя; стало: бла-бла-бла, трам-пам-пам, таким чином..., конечно же можно!

Відповісти
  • Валентина
10.05.21 13:20

Сомневающийся Sкептиk,  ВЫ наше ВСЕ.   Все верно,    нормальные люди    не могут согласиться  с  скользкими чиновниками.  Изоблачать их нужно постоянно, что бы не  расслаблялись.  Я,   не перестаю, удивляться, ну почему  у власти и    чиновники всегда такие тупые ? Умные люди всегда в тени. и не  у власти.  Ответ , я конечно знаю.

Відповісти
  • Бух
23.04.21 06:40

Я так понимаю, что никто не знает (ни налоговики , ни мы) как сдавать отчёт и что и где заполнять за невідокремлений структурний підрозділ  (только НДФЛ платим по их месту регистрации)

Відповісти
  • Малець
23.04.21 11:28

У меня в программе выскакивает код Киева автоматически, мне его нужно изменить на код района ,например Оболонского верно?

Відповісти
  • Валентина
10.05.21 13:24

Малець, Какая у Вас программа.?  В, Медке, для    моего предприятия   "выскакивает",    код   района  моего города.  То есть если    город имеет     районные     подразделения  ДФС, нужно ставить  код района города.

Відповісти
  • Ірина
23.04.21 11:47

Если есть несколько неуполномоченных обособленных подразделений, которые находятся в одном городе, но в разных районах. Подавать розрахунок отдельно по каждому подразделению (району) или общий за всех, ведь НДФЛ мы платим на один и тот же счет. И какого уровня код выбирать из кодификатора для ряд.032 ?

Відповісти
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114569 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно