Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.04.21
11887 8 Друкувати

Правила заповнення рядка 033 об'єднаної звітності

Яким чином заповнюється рядок «033» Розрахунку, якщо у ньому подається інформація по декількох підрозділах не уповноважених нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО до бюджету?

Особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, та платники єдиного внеску зобов’язані, зокрема, подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (з розбивкою по місяцях звітного кварталу) (далі – Розрахунок), до контролюючого органу за основним місцем обліку.

При цьому, якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, Розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку (п.п. «б» п. 176.2 ПКУ).

Отже у разі наявності у юридичної особі не уповноваженого сплачувати податок на доходи фізичних осіб відокремленого підрозділу, в якому працюють наймані працівники та за який вона стає на облік як платник податку за неосновним місцем обліку, така юридична особа заповнює окремий Розрахунок із зазначенням в ряду «033» повного найменування відокремленого підрозділу за який подається такий Розрахунок та додаток 4ДФ по цьому підрозділу.

За матеріалами Категорія 103.25 «ЗІР»

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
23.04.21 06:44

А если невідокремлений? И стоим там по не основному месту учёта?

Відповісти
  • Ирина
23.04.21 10:46

как они доставали своими разъяснениями ни о чем! у половины страны есть цеха, отделения, офисы по неосновному месту учета , по местам платятся налоги предприятием ! а теперь налоговики делают вид, что не в курсе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Как сдавать отчет непонятно! Консультируют, сдавать в одно место, мотивируя ,что подразделение не обособлено  в уставленном порядке 

Відповісти
  • Ірина
23.04.21 11:20

Если есть несколько неуполномоченных обособленных подразделений, которые находятся в одном городе, но в разных районах. Подавать розрахунок отдельно по каждому подразделению (району) или общий за всех, ведь НДФЛ мы платим на один и тот же счет. И какого уровня код выбирать из кодификатора для ряд.032 ?

Відповісти
  • Юлия
23.04.21 11:36

Ірина, тот же вопрос. Платим НДФЛ на один счет. А в эл. кабинете они все равно садят на разные районы города ! и как теперь отчет сдавать и где и что указывать- Загадка до сих пор(((

Відповісти
  • Инна
23.04.21 11:30

Ірина, у меня тот же вопрос. Ответов просто нет, одна вода.

Відповісти
  • Наталья
23.04.21 13:44

Два дня подряд слушала вебинар Татьяны Мойсеенко. Ни на одном не было сказано о заполнении строчек 032 и 033, хотя вопрос такой задавался. Получается, что нормального ответа нет ни у кого. А время Х все ближе. Кстати, разобраться в кодификаторе территорий не так-то просто. Какой уровень брать?

Відповісти
  • Ната
23.04.21 14:19

Наталья, тоже слушала Мойсеенко, правда один вебинар. Расказывает только очевидные вещи, которые и так известны всем, кто раньше сдавал отчет по ЕСВ и 1-ДФ. Ни по одному проблемному вопросу не было каких-то объяснений

Відповісти
  • Макар
04.10.21 13:47

Так мало того,що відповіді не конкретно на задані питання так іще й требуюють реєстрацію,а якщо ні то відповідь не прочитаєш,бо все розмите.Не хочеться даже підтримувати Бух-911.Вибачте,але раніше був хороший журнал.

Відповісти