Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.04.21
19001 13 Друкувати

Заповнення рядку 105 об'єднаного звіту

Яким чином у Розрахунку заповнюється рядок 105 «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату (крім осіб, яким у звітному періоді нараховано грошове забезпечення)»?

Рядок 105 «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату (крім осіб, яким у звітному періоді нараховано грошове забезпечення)» (далі – рядок 105) Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) включає кількість працівників, інформація про яких відображена в додатку 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» (далі – Додаток 1).

Проте, до рядка 105 Розрахунку не включаються працівники або інші фізичні особи, по яким у зв’язку з відпусткою без збереження заробітної плати, перебуванням повний місяць на лікарняному, який буде оплачений в наступному місяці, чи відсутністю доходу (оскільки відпускні були нараховані в попередньому місяці) у Додатку 1 до Розрахунку зазначається тільки кількість днів.

За матеріалами Категорія 201.06.01 «ЗІР»

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ія
30.04.21 09:52

А с 108 строкой что? раньше была эта 105 и в том числе женщины и мужчины, сейчас это отдельная строка, кого в неё считать, всех по предприятию (декретчицы например входят?) или только кому был доход?

Відповісти
  • Світлана
30.04.21 10:15

так почему же в эл.кабинете  показывает ошибку: стр.101 не совпадает со стр. 105 и нову звітну не пропускают с уточнениями стр.105

Відповісти
  • Галина
30.04.21 11:43

Админ, пожалуйста, исправьте орфографию в названии статьи

Відповісти
  • Лена
30.04.21 14:07

В медке  строку 105 изменить не дает, ( был работник за свой счет) горит красным, не проходит контроль,как же сдать отчет ??? 
Были у кого-нибудь такие проблемы,как решили?

Відповісти
  • Светлана
02.05.21 15:34

 Считает автоматически по указанным работникам (хоть и без дохода) в  Додатке 1.  Отключение автоматического перерасчета ничего не дало.

Відповісти
  • Лена
05.05.21 08:15

Светлана,вы в какой программе отчет делали?У меня в Медке не проходит контроль,вы не узнали,как решить этот вопрос?

Відповісти
  • Валентина
05.05.21 08:37

До 2021г. ничего не указывала, если были за свой счет, а теперь без 105 строки не могла сдать, указала и принято. Теперь думаю надо ли было...сдавала через электронный кабинет

Відповісти
  • Лена
05.05.21 09:10

Валентина,а вы какого числа сдавали?Может,попробовать через эл.кабинет сегодня?

Відповісти
  • Валентина
05.05.21 09:50

Лена, успешно принят 23.04 но со строкой 105...а теперь переживаю

Відповісти
  • Лена
05.05.21 10:35

Валентина,горячая линия отвечает не ставить,а ПФ -без 105 не примут,только что дозвонилась.Шок!

Відповісти
  • Лена
05.05.21 08:52

Валентина,в медке тоже не пропускает,даже подписать отчет не получается.Может,в дополнении написать объяснение,почему заполнен рядок 105,спасет ли это от штрафа потом?

Відповісти
  • Валентина
05.05.21 20:54

Неужели никто больше не сталкивался с этим вопросом...

Відповісти
  • Елена
06.05.21 14:30

Только что приняли отчёт с нулем в 105-й строчке и четвёркой в 101-й. Свершилось!

Відповісти