Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.04.21
34223 11 Друкувати

Лікарняні в 4ДФ: якщо фінансування затримують. Приклади заповнення 1 розділу 4ДФ

Сайт Бухгалтер 911 наголошує, що тема нюансів заповнення об’єднаного звіту "гарячіше" з кожним днем, який наближує до граничного строку подання цього звіту. Тому це відео обов’язкове для перегляду!

Всім відомо, що ПКУ для цілей оподаткування відносить лікарняні до зарплати. Отже для лікарняних працюють ті ж правила відображення в 4ДФ що і для зарплати.

Лілія Ушакова на прикладах розповість як правильно заповнювати таблицю в 4ДФ, якщо фінансування затримують. Коротко та корисно!

А ще більше практичних прикладів і корисних порад (окрему увагу приділено виправленню помилок у раніше поданій звітності ЄСВ, ПДФО та ВЗ).

  • Як відображати лікарняні в 4ДФ
  • Приклад заповнення 1 розділу 4ДФ за лютий
  • Приклад заповнення 1 розділу 4ДФ за березень
  • Приклад заповнення 1 розділу 4ДФ за квітень
  • На що треба звернути увагу обов’язково

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ірина
30.04.21 10:04

Спасибо

Відповісти
  • Ирина
30.04.21 10:29


Добрый день. Подскажите, пожалуйста, если больничный начислен в марте, финансирования от ФСС еще нет, налоги НДФЛ и ВЗ за этот больничный перечисляем сегодня, то оплату налогов мы должны показать уже 2 квартале?


Відповісти
  • Наталия
30.04.21 14:52

Ирина,да, в апреле налоги, а в мае выплату больничных

Відповісти
  • ***
30.04.21 10:47

У ФОПа только 1 сотрудник. Весь 1 квартал и половину апреля он находился на больничном(принес первый, потом продление, продление, продление).Соцстрах профинансировал только самый первый больничный за январь в апреле. ФОП в феврале  оплатил 5 дней первых и с них налоги. Что теперь? Виноват только ФОП, что не вовремя  уплатил налоги с тех денег, которые задержало государство?

Відповісти
  • Наталія
30.04.21 11:40

А я не буду заморачиваться. Зачем налоговой информация, когда именно выплачен больничный? На что это влияет? Налоги то все равно надо заплатить до 30 числа

Відповісти
  • Ірина
30.04.21 15:00

28.04.2021 подала пакеты отчета. 1 по основному месту , 2,3,4 по неуполномоченным подразделениям с указанием соответствующего кодификатора административных территорий. По основному принялся по подразделениям нет. пишет, что уже есть отчет со статусом ЗВИТНЫЙ.
КАК ПОДАТЬ ОТЧЕТ ЗА ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ??????


 


«Результат обробки: автоматична обробка електронного


документу/звіту не виконана.


Помилка Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний»


подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та


«Довідковий» заборонено.


Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.


Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб


Державна податкова служба України»

Відповісти
  • а у нас
01.05.21 00:18

Ірина, по подразделениям подаёте только 1дф, ЕСВ не нужно!

Відповісти
  • Яна
30.07.21 10:39

Доброго дня.
Лікарняні ФСС затримував завжди. Але відображали їх також завжди в періоді фактичного нарахування. Чому зараз роботодавець повинен показувати за собою борг по виплаті ЗП(адже лікарняні до неї прирівнюються), якщо фактично  виплати затримуються не з його вини? 

Відповісти