Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.05.21
7867 16 Друкувати

Головного податківця країни призначено Міністром економіки

Як відомо, 18 травня Рада схвалила звільнення міністрів розвитку економіки, інфраструктури та охорони здоровья.

Сьогодні, на черговому засіданні Верховної Ради, керівника ДПС Олексія Любченко призначено Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економіки України.

Представники депутатських фракцій і груп дали позитивну оцінку роботі Олексія Любченка на посаді Голови Державної податкової служби та висловили підтримку на його призначення на нову посаду.

Також було призначено Віктора Ляшка, головного державного санітарного лікаря України, Міністром охорони здоров`я. Під час свого виступу, Ляшко зазначив, що пріоритетом для нього у роботі є подолання коронавірусної хвороби.

Міністром інфраструктури призначено Олександра Кубракова.

Нові члени Кабінету міністрів склали присягу у Верховній Раді.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Світлана
20.05.21 13:39

Оце вже все, приплили. Тепер бізнесу капець!

Відповісти
  • Ірина
20.05.21 13:53

Кинула  щуку в воду

Відповісти
  • Александр
20.05.21 14:43

Ждем 5% нагрузку на дыхание воздухом?

Відповісти
  • Оксана
20.05.21 14:45

А що, їм можна суміщати посади?

Відповісти
  • Татьяна
20.05.21 14:48

Всех "поздравляю" с назначением Виктора Ляшка. Реформа Супрун опять наберёт обороты.

Відповісти
  • Світлана
21.05.21 12:45

Татьяна, ви  трохи попутали.  Ляшка назначили в министерство в декабре 2019,  а Супрун убрали в августе. 

Відповісти
  • Андрій
20.05.21 14:56

А що, він так сильно себе в ДПС проявив?

Відповісти
  • Олена
21.05.21 10:14

Андрій, А как же!!!!   поступления от ндс взлетели до небес!

Відповісти
  • Екатерина
20.05.21 15:00

Ні їм просто не можна довго на одному місці працювати бо"спалять"

Відповісти
  • Сергій
20.05.21 15:25

ну все - 3,14зда рулю....

Відповісти
  • Михаил
20.05.21 16:25

Прям стопами АзИрова поплыло.

Відповісти
  • Фунт
21.05.21 08:35

Очень правильное назначение!
Смог своему сыну в 18-ть лет обеспечить квартиру и машину на 300 тыс. у.е.  - значит сможет помочь и преЗеденту !

Відповісти
  • Александр
21.05.21 09:50

Не знаю як там в податкових справи, а от в особистому кабінеті підприємця такого бардака не було ще як за керівництва даного чиновника.

Відповісти
  • Светлана
21.05.21 11:16

Сдачу отчетов "наладил" можно двигаться дальше.

Відповісти
  • Елена
21.05.21 12:03

Хорошо вылизывал... язык был мягким

Відповісти
  • Ігор
21.05.21 15:43

Корупціонери завжди в ціні!!! 

Відповісти