Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.05.21
19425 19 Друкувати

Відсьогодні діє оновлений порядок роботи Електронного кабінету

Мінфін наказом від 18.03.2021 р. № 159 вніс зміни до Порядку функціонування Електронного кабінету.

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Опубліковано 21 травня 2021 р. в "Офіційному віснику України". Отже, оновлені правила функціонування Електронного кабінету починають діяти вже сьогодні.   

Наказом доповнено Порядок функціонування Електронного кабінету пунктами щодо листування контролюючих органів через Електронний кабінет з платниками податків, які подають звітність в електронній формі, та/або пройшли електронну ідентифікацію онлайн в Електронному кабінеті, та які подали заяву про бажання отримувати документи через електронний кабінет; а також подання один раз протягом року заяви про відмову отримувати документи через Електронний кабінет.

Документом визначено, що для листування з ДПС в електронній формі платнику податків необхідно подати заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку. На момент підготовки цього матеріалу відповідна форма заяви в Електронному кабінеті відсутня. 

При цьому, передбачено, що платник податків один раз протягом року може надіслати через Електронний кабінет заяву про відмову отримувати документи через Електронний кабінет за формою згідно з додатком 4 до цього Порядку.

Крім того, Наказом передбачено, що ДПС повинна розміщувати на своєму сайті повідомлення про виявлені технічні та/або методологічні помилки чи технічний збій в роботі Електронного кабінету із зазначенням дати та часу їх початку та повідомлення про їх усунення із зазначенням дати та часу їх завершення.

Коментарі
  • Петр
21.05.21 09:55

В стиле наших фекалов: приказ уже действует, а формы еще нет. 

Відповісти
  • Сергій
21.05.21 10:33

Петр,
З цього приводу є народна приказка:
курочка в гнізді, яєчко в ...., а дід вже на базарі курчат  продає

Відповісти
  • Бух
21.05.21 12:51

Сергій,

Відповісти
  • Светлана
21.05.21 10:01

если бы он еще и работал, этот кабинет

Відповісти
  • Надежда
22.05.21 12:20

Светлана, У меня в 99% случаях КПП работает без сбоев.
Если есть затыки, захожу с утречка до 9 утра.

Відповісти
  • Олена
30.05.21 10:46

Надежда, умная, да?  так гнишники и дальше будут работать так, чтобы мы сдохли на этой работе...

Відповісти
  • Еленаник
21.05.21 10:04

Светлана, как всегда, это будет проблемой плательщика, а ДФС на голубом глазу будет рассказывать, что у них все нормально работает.

Відповісти
  • Сергій
21.05.21 10:28

Еленаник,
Ну да. Проблеми будуть з вашим браузером, інтернетом, з ключами. Але тільки не на їхньому боці. В них завжди буде винна невістка

Відповісти
  • Елена
21.05.21 10:07

Можно подумать, так они и бросились писать на сайте о своих ошибках. Если бы так было - сайт целиком состоял из бесконечного перечня их боков. Нифига они писать не будут.

Відповісти
  • Андрій
21.05.21 10:09

Повинні повідомляти про технічний збій? Потішили....Тоді потрібно на головній сторінці розмістити великий баннер "ТЕХНІЧНИЙ ЗБІЙ" 

Відповісти
  • Александр
21.05.21 22:52

Андрій,
"404"

Відповісти
  • Natashishe4ka
21.05.21 12:21

Андрій, Техничний Збій - це взагалі основний принцип роботи ЕК.

Відповісти
  • Елена
21.05.21 12:18

Новшества в кабинете видели?
раздел СЕА ПДВ - инфо про сумму превышения - и там красным висит сумма.
В свою деку ПДВ - нет тех сумм... В общем пока разобралась, уже рука к валерьянке тянулась...
Оказалось там теперь отображаются минусом суммы зарегиных налоговых текущие, пока не сдаем деку НДС.
Так что бухгалтера не пугайтесь...

Відповісти
  • Гарри К.
22.05.21 14:39

Елена, ибо "нефиг шастать" где не попадя.. спокойнее спишь..))

Відповісти
  • Ирина
21.05.21 17:15

Елена, так такое уже давно

Відповісти
  • Людмила
23.05.21 19:02

Ирина, да, такое уже давно!

Відповісти
  • Елена
21.05.21 12:20

Да.да. да так они и написали "Сервер отключили в связи с обысками..." - что происходит в реальности так при их обысках, а по факту верьте в лучшее и пишите письма!

Відповісти
  • Сергій
24.05.21 09:43

Елена,
Знову ж таки... КОЛИ вони це написали? 24 грудня. А шмон розпочався 19-го. 20-го вже все лежало. І доки їх не притисли до стінки сканкопією рішення суду - вони мовчали як партизани в тилу ворога, в них все працювало в штатному режимі.

Відповісти
  • Татьяна
21.05.21 14:56

Коллеги, кто отправлял аудиторский отчет через кабинет, подскажите, пожалуйста! В переписке с ДПС нельзя выбрать свою налоговую. Как вы отправляете? 

Відповісти