Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.06.21
1761 0 Друкувати

Коли орендар земельної ділянки повинен надати до ДПС копію договору оренди?

Відповідно до абзацу 5 ч. 2 ст. 25 Закону України від 06.10.1998 р. № 161-XIV «Про оренду землі» орендар земельної ділянки зобов’язаний у п’ятиденний строк після державної реєстрації права оренди земельної ділянки державної або комунальної власності надати копію договору оренди до відповідного податкового органу.

У разі оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом, копія договору оренди також надається  відповідному територіальному органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.

За матеріалами Категорія 111.05 "ЗІР"
Коментарі
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114569 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно