Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.07.21
13509 13 Друкувати

Показники для додатка 4ДФ наявні лише в одному місяці кварталу. Чи подавати порожні додатки за інші місяці?

Чи потрібно формувати додатки 4ДФ до Розрахунку за звітний квартал, якщо показники, які підлягають відображенню у додатку 4ДФ до Розрахунку, наявні лише в одному з місяців звітного кварталу?

Якщо показники, які підлягають відображенню у додатку 4ДФ до Розрахунку, наявні лише в одному з місяців звітного кварталу, то додаток 4ДФ до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, формується та подається за кожен з таких місяців звітного кварталу.

При цьому пусті рядки прокреслюються (у разі подання документа в електронному вигляді – такі рядки не заповнюються).

За матеріалами Категорія 103.25 «ЗІР»

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Влад
01.07.21 07:20

Для цієї звітності необхідний порядок заповнення. А то хто як хоче...

Відповісти
  • Лілія
01.07.21 08:40

Влад, він є, Порядок № 4. Але писали його до того як зліпили звітність. Тож попаданіє плюс-мінус-потанцюєм

Відповісти
  • Ирина
01.07.21 09:43

Я не поняла ... да или нет???

Відповісти
  • Марина
01.07.21 10:24

Ирина,да, только если нет в месяце данных с прочерками

Відповісти
  • Марина
01.07.21 10:25

Марина,а в електронном просто пустые строчки

Відповісти
  • Валерий
01.07.21 09:49

Бросаем монетку.

Відповісти
  • Ромашка
01.07.21 10:58

а как сдать отчет звитный за 2020 год?

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
01.07.21 11:56

Ромашка, за год – такого периода для Податкового розрахунка с додатками 4ДФ (и для "старых" 1ДФ) – не существует.

Відповісти
  • Ромашка
01.07.21 12:08

Сомневающийся Sкептиk,мне нужно сдать за 10.2020. Создаю отчет пишет ошибку "месяц и год начисления больше месяца и года, в котором подается отчет"

Відповісти
  • Юлия
20.10.21 15:49

У меня в электронном виде не пропускает пустые.. в сентябре были оформлены люди, соответственно июль и август без наёмных сотрудников. Сдаю отчёт уже 6 раз, не пропускает, пишет, что в за 1 и 2 месяц нет ЗО, пустые не пропускает

Відповісти
  • Irina
28.10.21 21:25

Юлия, У меня та же беда, человек только в сентябре оформился - и тоже за июль-августи пишет ЗАПОЛНИТЕ ... каааак??? что писать? уже подавала 10 раз разными способами...

Відповісти
  • Алина
06.11.21 12:19

Irina, подскажите, как Вы подали отчет? Такая же проблема. Пустые не принимает.

Відповісти
  • Юлия
20.10.21 15:49

Как правильно сдавать???? 

Відповісти