Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.07.21
9061 19 Друкувати

Сьогодні ВРУ розгляне одіозний законопроект № 5600. Що пропонує бізнес?

Бізнес закликає сісти за стіл переговорів щодо законопроєкту № 5600.

1 липня одіозний законопроєкт № 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», який жодним чином не підтримується бізнесом, винесено на розгляд Верховної Ради України у першому читанні.

Бізнес-спільнота, об’єднана Європейською Бізнес Асоціацією, Американською торговельною палатою в Україні та Спілкою Українських Підприємців, глибоко стурбовані даною новиною, адже вона означає, що відповідальні органи державної влади абсолютно не чують бізнес та не хочуть звертати увагу на жодні коментарі й пропозиції.

Представники бізнес-асоціацій неодноразово зверталися з численними листами й заявами до народних депутатів та органів державної влади з проханням не підтримувати законопроєкт №5600 та провести грунтовні обговорення з бізнесом. Крім того, запрошували ініціаторів законопроєкту на зустрічі, аби обговорити даний законопроєкт та визначити, все ж, як можна досягти компромісу в даній ситуації. На жаль, жодна зустріч бізнесу з ініціаторами так і не відбулась.

24 червня відбулось засідання профільного комітету ВРУ, де найбільш нераціональний із законопроєктів (№5600) було рекомендовано прийняти за основу.

На переконання бізнесу, запропоновані Урядом заходи у період економічної кризи здатні лише поглибити кризові явища в економіці України та, врешті решт, зменшити податкові надходження до Державного бюджету.

За попередніми розрахунками Мінекономіки, рівень тіньової економіки у 2020 році становив 30% від обсягу офіційного ВВП, що на 3 в.п. більше за показник 2019 року. Якщо Уряд та ВРУ продовжать використовувати лише методи посилення податкового тиску на бізнес, розширюючи і без того немалі повноваження різноманітних контролерів, то, на жаль, тіньовий сектор лише зростатиме.

Бізнес закликає до розвитку економіки через залучення інвестицій й створення нових робочих місць та до збільшення доходів Державного бюджету шляхом перекриття нелегальних схем.

Законопроєкт №5600, який збільшує навантаження на сумлінний бізнес та створює умови для посилення необгрунтованого тиску на бізнес, є спробою зійти зі шляху цивілізованого розвитку економіки.

Прийняття законопроєкту № 5600 є неприпустимим. Тож бізнес звертається до народних депутатів із закликом не голосувати за даний законопроєкт. 

Бізнес-спільнота звертає увагу, що дана ситуація порушує принципи справедливості, рівності та можливості довгострокового планування. А це – недопустимо, якщо ми будуємо прогресивну країну.

За матеріалами Європейська Бізнес Асоціація

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Цинік
01.07.21 10:38

"є спробою зійти зі шляху цивілізованого розвитку економіки"
Ау, з шляху цивілізованого розвитку Україна зійшла ще в 2019 році, коли обрали це непорозуміння на посаду Президента та шапіто знасильників, вбивць, крадіїв та просто некомпетентних і обмежених людей. Тепер насолоджуйтесь, ви зробили це разом.

Відповісти
  • 111
01.07.21 22:40

Цинік,берите раньше,2014

Відповісти
  • Алиса
01.07.21 14:46

Цинік, "нас невозможно сбить с пути, нам всё-равно куда идти"

Відповісти
  • Анна
01.07.21 12:08

Цинік, да мы не потому шляху все 30лет идем! Во власть приходят люди, для которых собственные карманы самое важное!

Відповісти
  • інша Світлана
01.07.21 14:21

Анна, вам доля дала спробу жити цивілізовано, але ви обрали жити весело.  Дали дитині брязкальце - нехай втішається.. 

Відповісти
  • Інна
01.07.21 10:42

Цинік, з шляху цивілізованого розвитку она сошла в 2014!!!!!!!!!

Відповісти
  • Цинік
01.07.21 10:51

аххаха, треба було яника повернути та знову дати можливість грабувати країну. І кожен рік мати шантаж по газу від братушок. ну нічого, ви обрали молоду ненажерливу команду (прям відзеркалення мудрого наріду), вони скоро і яника переплюнуть.

Відповісти
  • задолбайкин
01.07.21 13:03

Цинік, не п-ди ,и не оскорбляй Януковича,

Відповісти
  • 111
01.07.21 22:39

задолбайкин,а вы не защищайте того чего знаете. 

Відповісти
  • Бух
01.07.21 11:13

Свято місце пусто не буває. На місці братушок сидять свої, використовуючи механізми субсидій, дотацій, високих цін наповнюють кишені. До 10% додається сумішей у газ, а це значить - 10% відшкодованих державою коштів крадеться. Держава про це не хоче і знати! Чому?

Відповісти
  • Анатолий
01.07.21 11:22

Пока не уберут Гетьманцева, с его левыми идеями, с бизнеса будут и далее пытаться больше получать, больше контролировать, ни одного закона комитет  во главе Гетьманцева ничего нормального не предложил. Но бизнес не развивается в не свободе и не может быть конкуретном в мире.

Відповісти
  • Цинік
01.07.21 12:14

Анатолий, Гетьманцев і за минулої влади тільки якусь ахінею пропонував. Але ця зелена влада просто буде змушена "доїти" всіх, бо нагребли недешевих запозичень, щоб продовжити своє царювання, бюджет пустий, соціалку порізали. Зато на сотні мілярдів грн вивели з-під тендерів спочатку велике крадівництво, потім будування окружної дороги, тепер вже урочистостей на честь Дня Незалежності. Пацани бабло пиляють, а за цей пір заплатить простий нарід, яких їх привів до влади та дав їм владу абсолютну.

Відповісти
  • Диана
01.07.21 12:21

Цинік, я з вами згодна на 100%. І може у Вас є пропозиції, що з системою робити?!

Відповісти
  • СержК
01.07.21 12:46

Одному мне кажется, что теневая экономика - это основная мечта и цель власти? "велике доївництво"...

Відповісти
  • задолбайкин
01.07.21 13:02

ну ,че спильнота ,думали  мимо вас пролетит?а вот  нате  выкусите,

Відповісти
  • Галина
01.07.21 14:14

задолбайкин, а шел бы ты...!

Відповісти
  • хрюн сальный
01.07.21 15:39

Галина, спильнота,гидота  и гнидота

Відповісти
  • Александр
01.07.21 17:56

Какой-то вор-коррупционер сказал что "Доходы бюджета это хорошо". И всё ворьё эту бредню как попугаи повторяют.
А вот и нет - "Доходы бюджета это плохо, это украденные у экономики денежные средства". Экономики нет, и красть у неё нечего. Сами же со своей конченой дырьжавой её разорили.
Мова и вира остатки бюджета сожрали, пусть молятся б/у тормозу. 

Відповісти
  • Денис
02.07.21 10:56

А как Вы хотели господа! Греть руки на трубе уже не получиться в тех объёмах как было, а работать никто не собирается, для этого есть чернь. Вот чернь и должна отработать грядущие потери элиты. Так что кони.... закусите удила!!!!

Відповісти