Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.07.21
11176 7 Друкувати

Нова Типова форма для ФОП-загальносистемників: заповнення, перехідні моменти

Сайт Бухгалтер 911 вже повідомляв, що наказом Мінфіну від 13.05.2021 р. № 261 затверджено Типову форму обліку доходів і витрат загальносистемників. 

Сергій Томашпольський розповідає про останню версію облікового регістра для ФОП на загальній системі.

  • Типова форма для ФОП на загальній системі.
  • Як вести в ній облік доходів і витрат.
  • Цікаві моменти щодо амортизації, є спеціальний додаток до Типової форми.
  • Перехідні моменти

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Жанна
14.07.21 15:18

так с какого числа перейти на новую книгу?

Відповісти
  • Юлия
16.07.21 15:43

Жанна,
з 16.07.2021р.

Відповісти
  • Сергій
14.07.21 15:44

Жанна, с числа, когда будет официально опубликован наказ № 261. Поскольку "4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування."

Пока не опубликовано. Ждем.

Відповісти
  • Тетяна
15.07.21 18:20

з 16 липня  2021 року треба вже вести нову книгу обліку доходів та витрат

Відповісти
  • Татьяна
22.07.21 20:53

зачем разрывать месяц? Чем думали разработчики,каким местом?

Відповісти
  • Ирина
17.08.21 10:15

А год разрывать - ..? Это же расходы, которые полгода учитывались вместе, теперь будут учитываться по отдельности. А декларацию как заполнять? Ведь ни общая цифра до 16.07,21(ЗП+налоги), ни две отдельные после не соответствуют действительным суммам того и другого за год.,Это кроме новой чудо-формы надо себе отдельно на черновичке вывести правильные цифры за год. Даже не двойная -- тройная работа!
Дейсвительно, чем думают - можно только гадать, когда вводят новые ставки налогов, счета, формы документов и отчетности внутри отчетного периода! 

Відповісти
  • Ярослав
02.09.21 11:30

Усі все добре розуміють і всім усе ясно. але скажіть як показати витрати на товари які реалізовані, якщо оплата проведена за товар, а він весь не реалізований. 

Відповісти