Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.07.21
14620 22 Друкувати

Кабмін пропонує підвищити мінімальну зарплату до 7700 гривень

Автор: Олександр Білоус, РБК-Україна.

Кабінет Міністрів пропонує у 2022 році підняти мінімальну зарплату на 18,5% з 6500 до 7700 гривень. Надалі зростання мінімалки сильно сповільниться. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву, яку міністр фінансів Сергій Марченко зробив в ефірі "24 каналу".

"Ми зараз розраховуємо, що наступного року ми збільшимо (мінімальну зарплату, - ред.) до 7700 гривень", - сказав він.

За його словами, надалі зростання мінімальної зарплати буде не таким значним - прогнозована інфляція плюс 2%. "Досить помірне закладаємо зростання показників соціальних", - сказав він.

"Ми залишили фіскальний простір", сказав він, зазначивши, що мова йде про нерозподілені витрати від 50 до 100 млрд гривень, які можуть бути витрачені на підвищення соціальних стандартів.

За його словами, підвищення прожиткового мінімуму і пенсійних виплат буде закладено в проекті держбюджету на 2022 роки і на наступні роки.

"Гроші, щоб ці підвищення були, є", - сказав він.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталія
19.07.21 11:30

"Гроші, щоб ці підвищення були, є", - сказав він". Це знову з кишені платника податків. А що, зручно.. Тільки терпіння скоро наше лусне

Відповісти
  • Грустьтоскапечаль
19.07.21 11:38

Украинцы предлагают отправить всю эту шоблу в увлекательное пешее путешествие. Уже не знают как бизнес добить, твари((((

Відповісти
  • время ч
19.07.21 14:59

Грустьтоскапечаль, жители Украины

Відповісти
  • Анна
19.07.21 16:04

время ч, народ Украины)

Відповісти
  • гость
19.07.21 21:50

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Сергей
19.07.21 12:11

ничего страшного , скоро все в Польшу переедут , министр сам себе будет минималку платить.

Відповісти
  • Лариса
19.07.21 12:49

Они ,что там обалдели.

Відповісти
  • САРА МИАНСАРОВА
19.07.21 13:37

Ну правильно, у людей же должно расти благосостояние. какой молоденц-это зеленский, наверное его мама с папой научили ,чтобы сынок не обижал народ. простой. такого хорошего сына вырастили. дай бог8 им здоровья и счастья .им всем до 7-го колена

Відповісти
  • Наталія
20.07.21 08:58

САРА МИАНСАРОВА, боже, даже тут уже боты Зе. Ура величайшему!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Лідія
27.07.21 10:20

Наталія, а ви сарказму не помітили?

Відповісти
  • Светлана
19.07.21 13:37

интересно,на чью мельницу они льют воду? Только человек неразумный не понимает последствия такого предложения:галопирующая инфляция,рост цен на энергоносители ,рост стоимости всех услуг и товаров.Можно не продолжать. Выдавливают из страны? Но я не хочу работать на сельхозработах в Польше,Германии (а там как раз нашей дешевой рабсилы не хватает).

Відповісти
  • Ірина
19.07.21 13:40

Уже не знают как бюджет наполнить,недоумки не понимают,что и всякие социальные выплаты должны расти

Відповісти
  • Сергей
19.07.21 13:46

если есть  деньги отдайте кредиты, а еще лучше вложите в развитие экономики...заводы там постройте, фабрики

Відповісти
  • Светлана
19.07.21 14:05

Сергей,какие фабрики! За кордоном овощи и фрукты собирать некому из-за карантина.Так и поможем загранице поднять экономику.Все давно уже поняли для чего нужен был безвиз? Обеспечение плантаций дешевой рабочей силой.

Відповісти
  • 555
19.07.21 14:58

Светлана,  плс еще мстят за 1945, потомки победителей прое-ли  Победу

Відповісти
  • Наталія
20.07.21 08:56

555 и Светлана - пора звать санитаров 

Відповісти
  • 555
20.07.21 12:54

Наталія  рагулянская, тебе позовем 

Відповісти
  • Вячеслав
19.07.21 16:22

"прогнозируемая инфляция плюс 2%". Это, как я понял, не абсолютный показатель, а прирост к существующему показателю 

Відповісти
  • ЛБ
19.07.21 16:25

Мдя....Замысел КМ и так понятен. Налогов мало поступает- давайте шибанем по минималке. Весь бизнес уйдет окончательно в черную, а тут бац и Держпраця с проверками и облавами. И нарубят они той дани еще больше,что недополучили ранее. А к тому времени и штрафы поднимут, что аж очи вылезут. Вот вам и схемка понятная - не мытьем так катаньем.

Відповісти
  • *
19.07.21 19:40

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Ольга
20.07.21 09:40

блин, не все живут в Киеве. В нашей деревне и 6500 очень большая зарплата. А если примут больше 7000, то теневая экономика расцветет еще больше, не смотря на все ухищрения держпраци

Відповісти
  • Юстас
26.07.21 10:40

SOS !!!  Рятуйте наші душі від таких недоумків. Зарплату планують підвищити більше чім на 25 %, а інфляцію планують 2%. При підвищенні зарплати навіть на 2-3%  ціни на проукти та енергоносії зростуть мінімум на 10-15%. Невже це незрозуміло.

Відповісти