Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.07.21
14736 16 Друкувати

Нумерація ЄСВ/ПДФО/ВЗ-розрахунку: «ех раз, та ще раз…»

Автор: Ушакова Лілія, податковий експерт.

Податковий розрахунок і додатки до нього мають заморочливу нумерацію в рядках 02. У свідченнях плуталися і самі податківці. Але у результаті дійшли висновку, що нумерувати Розрахунки слід у межах одного звітного кварталу і не продовжувати в наступних*. Проте питання з приводу нумерації все одно продовжують надходити. Давайте обговоримо нумерацію ще раз.

* Матеріал «Сумуєте за Об’єднаним звітом? А ось вам нумерація!» (журнал «Бухгалтер 911», 2021, № 26).

Якщо підприємство/ФОП подаватимуть тільки Розрахунки з типом «Звітний» (Розрахунків з типом «Довідковий» немає), то у них усі розрахунки будуть з номером 1.

Приклад. Підприємству треба сформувати Розрахунок з типом «Звітний» за ІІ квартал 2021 року. Розрахунків з типом «Довідковий» за місяці ІІ кварталу не було.

Рядок 02 Розрахунки з типом «Звітний» за ІІ квартал: рік — 2021, квартал — 2, номер Розрахунку — 1.

Ви бачите лише частину матеріалу
Доступ до повного тексту можливий лише для зарєестрованих користувачів.
Авторизуватися Зареєструватися

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • voko
22.07.21 07:46

Один баран, два барани, три барани...

Відповісти
  • Анна
03.08.21 11:24

voko,Это про тех кто придумал эту форму отчетности... Поддерживаю 

Відповісти
  • Елена
22.07.21 08:34

Зачем такой тетрис????

Відповісти
  • Анна
03.08.21 11:22

Елена, затем чтобы бухгалтерам жизнь малиной не казалась


Відповісти
  • Ирина
22.07.21 08:43

спасибо!!!!!!!!

Відповісти
  • Аня
22.07.21 10:17

Кошмар и так голова кругом из-за этого отчета, еще и эта нумерация... маразм какой то, упростили... в кабинете в отчете даже суммы итоговые не проставляет...

Відповісти
  • Mariya A.
22.07.21 10:34

А вот как раз случай с нумерацией в данном отчете вполне достоин внимания психиатров и публикации результатов исследований в The Lancet )))

Відповісти
  • Андрей
22.07.21 10:35

єто авторов надо в психушку или на нары

Відповісти
  • Олена
22.07.21 11:16

це ж треба  бути талановитим- на нумераціїї  проблему  "відкрити"

Відповісти
  • Лилу
22.07.21 11:19

Кручу-верчу, запутать хочу...

Відповісти
  • Алина
22.07.21 12:42

Ще більше запутали. Якщо "Довідковий" в звіті Д(1), то яка зміна нумерації в 4(ДФ)???

Відповісти
  • Алла
23.07.21 09:28

Алина, номеруються самі Розрахунки -основний бланк. І в Д1 або 4ДФ вказується цей номер Розрахунку

Відповісти
  • Вероника
22.07.21 12:46

Я одна ничего  не поняла? 

Відповісти
  • Ирина
22.07.21 14:12

Я вас успокою: никто ничего не понял.  Вы же читали?.. Даже сами налоговики.

Відповісти
  • Оптиміст
23.07.21 18:17

Та ну на....навіть читати не хочеться, який вундеркінд цю хрєнь придумав?

Відповісти
  • Наталия
20.08.21 14:24

Так и не поняла-почему Д1 нумерация по порядку ,а 4ДФ только1????

Відповісти